Trybunał Sprawiedliwości UE narzucił definicję "małżonków" obejmującą osoby tej samej płci. Czy Unia nakaże nam śluby dla homoseksualistów?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wyrok C-673/16 #Coman, wydany wczoraj przez Trybunał Sprawiedliwości UE jest niewątpliwie kolejnym krokiem w kierunku siłowego narzucenia w ramach wspólnoty definicji ustawowej małżeństwa, zawierającej stwierdzenie, że jest nim również związek osób tej samej płci. Otwiera to drogę do narzucenia Polsce zmian światopoglądowych, które rozpoczęły rozpad zachodu.

 

Odgórne stwierdzenie, że związki jednopłciowe są małżeństwami, narusza też prawodawstwo szeregu państw członkowskich UE. Stanowi to oczywiste przekroczenie kompetencji UE, ale przede wszystkim uderza w porządek konstytucyjny panujący w Polsce.

 

W kampanii propagandowej przed referendum akcesyjnym w 2003 roku przekonywano, że Unia Europejska jest ucieleśnieniem idei Europy Ojczyzn i UE nie będzie zmierzać w kierunku ograniczenia suwerenności państw członkowskich. Zapewniano, że Unia nie będzie na nas wymuszać prawa w kwestiach światopoglądowych. Teraz okazuje się, że wszystko to były kłamstwa. Unia Europejska realnie pozbawiła Polskę suwerenności. Prawo unijne już jest nadrzędne nad prawem polskim i musimy się do niego stosować, nawet gdy nie ma jeszcze przepisów wykonawczych , jak było ostatnio w przypadku wdrożenia nieszczęsnej dyrektywy GDPR/RODO. 

 

Unijne instytucje uważają, że mają prawo normowania coraz większej sfery naszego życia. Chcą wpływać na stan narodowościowy krajów członkowskich, organizując relokację imigrantów zaproszonych przez Niemców. Teraz dochodzi do tego, że to Unia będzie decydowała czy w Polsce mają się odbywać gejowskie śluby czy też nie.

Oczywiście nie chodzi o to, aby homoseksualiści byli w Polsce prześladowani. Każdy ma prawo żyć jak chce. Jeśli chodzi o problem dziedziczenia to przecież można spisać odpowiednią umowę cywilnoprawną. Zresztą małżeństwo jest właśnie taką umową między kobietą i mężczyzną. Spór toczy się więc o kwestie nomenklatury, czyli nazewnictwa związków jednopłciowych, jako rzekomych "małżeństw". Wiadomo też, że homoseksualiści krok po kroku domagają się praw typowych dla małżeństw z adopcją dzieci włącznie.

Zaobserwowane w ostatnich latach wtrącanie się Unii Europejskiej we wszystkie możliwe sfery życia może się skończyć jakimś nieszczęściem. Można podejrzewać, że gdy już powstanie zapowiedziana armia unijna, decydenci UE nie będą się już patyczkować ze zbuntowanymi prowincjami rozmaitymi sankcjami  i gdy ktoś odmówi wprowadzenia jakiegoś nowego prawa, po prostu zostanie ono narzucone siłą. Wszystko wskazuje na to, że to ostatni moment, aby opuścić ten lewacki grajdołek, dążący do budowy ZSRR-BIS, czy raczej ZSRE. Nie można zapominac, że lewactwo zawsze było, jest i będzie totalitarne, dlatego pozostanie w strukturach unijnych jest obecnie dla Polski czymś bardzo niebezpiecznym.


 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika body765

Rozumiem, że z kolei gejom i

Rozumiem, że z kolei gejom i lesbijkom nakaże się rozmnażać we własnym gronie? Bo dlaczego my mamy hodować im dzieci??

PS> Do jakiegoś czasu nie miałem nic przeciwko pederastom, ale gdy zaczęli szykanować hetero tak że niemal musimy się kryć z tym, że jesteśmy normalni (i to już jest niepoprawne homopolitycznie, że o sobie mówię "normalny") epatować tą swoją gejowszczyzną do porzygania, to w końcu - jak z żydami, którzy z kolei wmawiali mi antysemityzm - powiedziałem DOŚĆ. Od tego czasu jestem homofobem antysemitą i wreszcie możecie pluć na mnie z powodu, a nie bez powodu. Przez jedno i drugie dojdzie do zagłady tego świata. Albo beżowi i czarni nas zaleją.

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek ;)

"UWAGA - nad Polską są

"UWAGA - nad Polską są prowadzone opryski z Yersinia Pestis w postaci L-formy bakterii .
DNa bakterii jest pozbawiony niektórych cech i nie powoduje typowych objawów dżumy !!!.

Wystarczy zrobić testy i wynik będzie pozytywny."

(FORUM SZCZĘŚCIARZY)

Portret użytkownika Adam7276

" Teraz dochodzi do tego, że

" Teraz dochodzi do tego, że to Unia będzie decydowała czy w Polsce mają się odbywać gejowskie śluby czy też nie. " Dlaczego tylko gejowskie?????? A lesbijskie już mogą? A może już są w Polsce? Trzeba zawsze podkreślać Gejowskie i Lesbijskie nie ma wyjątków.!

Portret użytkownika  Ketman

Małżeństwo było i jest nadal

Małżeństwo było i jest nadal takie jak je stworzył Bóg. Żadne mumie  jewropedalskie tego nie zmienią. Dlatego też dewagujecie o pierdołach. Proszę zapytać słupszczan jak chodzą po chodnikach, czy schylają się po wypadnięte 5 zł, czy nie, itd. A dowiecie się czym grozi akceptacja i przyjęcie diabrelskich praktyk. Homoseksualizm był, jest i będzie zboczeniem powstającym na bazie choroby. To tak jakby chorego na Aids zaprosić na sexparty. Ci durnie w UE są na poziomie neadertalczyka współżyjącego z kozą. To ci inteligentni inaczej, inaczej kochający i inaczej bredzący. A to, że Polska ma wyłącznie polityków polskojęzycznych to prawda w 75%, ponieważ te polskie 25% polityków błąka się na niższych stanowiskach. Durny Polak jeszcze tego nie zrozumiał, ale jak będzie musiał spać z kozuchną dopiero zrozumie. To będzie za późno!!!  

Portret użytkownika Max 1983

Po pierwsze jak piszesz o

Po pierwsze jak piszesz o Bogu to zaznacz o którym ok??Tylu ich było że nie wiem którego aktualnie masz na myśli.Może Zeus??.Po drugie Bóg (jeśli myslimy jednak o tym samym Bogu)z tego co wiem nie udzielał ślubów ,więc nie wiem czy Bóg stworzył jakieś małzeństwo ,jak patrze na nie które z nich to bardziej bym Lucyfera o to podejrzewał::)W kwestii słupska to zakładam że chodzi o pana Biedronia który mimo swojej orientacji został wybrany prezydentem i z tego co wiem to ma dużą szanse na kolejną kadencję ,więc chyba mieszkańcy zadowoleni.

Czy homoseksualizm jest zboczeniem? tu mogę dyskutować nie wiem .Większośc ludzi to debile, czy w związku z tym ta mniejszość mądrych jest jakoś ułomna??Większośc nie zawsze musi miec racje ,może to my hetero jesteśmy zboczeni::)Wiem natura mówi co innego(rozmnażać się moga tylko hetero)ale nie uważam by to był powód do dyskryminacji ,jeśli tak jest to proponuje tez dyskryminowac bezpłodnych, aseksualnych, czy nie zdolnych do współzycia.Przypominam też że Polska to w ponad 90% katolicy, a więc po pierwsze moga krytykowac homoseksualizm ale idąc za głosem papieża powinni być pełni miłosiedzia dla tych ludzi ,a po drugie  połowa kapłanów to homo, a jakoś wierzycie że was do zbawienia prowadzą::)

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Strony

Skomentuj