Trybunał Sprawiedliwości UE narzucił definicję "małżonków" obejmującą osoby tej samej płci. Czy Unia nakaże nam śluby dla homoseksualistów?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wyrok C-673/16 #Coman, wydany wczoraj przez Trybunał Sprawiedliwości UE jest niewątpliwie kolejnym krokiem w kierunku siłowego narzucenia w ramach wspólnoty definicji ustawowej małżeństwa, zawierającej stwierdzenie, że jest nim również związek osób tej samej płci. Otwiera to drogę do narzucenia Polsce zmian światopoglądowych, które rozpoczęły rozpad zachodu.

 

Odgórne stwierdzenie, że związki jednopłciowe są małżeństwami, narusza też prawodawstwo szeregu państw członkowskich UE. Stanowi to oczywiste przekroczenie kompetencji UE, ale przede wszystkim uderza w porządek konstytucyjny panujący w Polsce.

 

W kampanii propagandowej przed referendum akcesyjnym w 2003 roku przekonywano, że Unia Europejska jest ucieleśnieniem idei Europy Ojczyzn i UE nie będzie zmierzać w kierunku ograniczenia suwerenności państw członkowskich. Zapewniano, że Unia nie będzie na nas wymuszać prawa w kwestiach światopoglądowych. Teraz okazuje się, że wszystko to były kłamstwa. Unia Europejska realnie pozbawiła Polskę suwerenności. Prawo unijne już jest nadrzędne nad prawem polskim i musimy się do niego stosować, nawet gdy nie ma jeszcze przepisów wykonawczych , jak było ostatnio w przypadku wdrożenia nieszczęsnej dyrektywy GDPR/RODO. 

 

Unijne instytucje uważają, że mają prawo normowania coraz większej sfery naszego życia. Chcą wpływać na stan narodowościowy krajów członkowskich, organizując relokację imigrantów zaproszonych przez Niemców. Teraz dochodzi do tego, że to Unia będzie decydowała czy w Polsce mają się odbywać gejowskie śluby czy też nie.

Oczywiście nie chodzi o to, aby homoseksualiści byli w Polsce prześladowani. Każdy ma prawo żyć jak chce. Jeśli chodzi o problem dziedziczenia to przecież można spisać odpowiednią umowę cywilnoprawną. Zresztą małżeństwo jest właśnie taką umową między kobietą i mężczyzną. Spór toczy się więc o kwestie nomenklatury, czyli nazewnictwa związków jednopłciowych, jako rzekomych "małżeństw". Wiadomo też, że homoseksualiści krok po kroku domagają się praw typowych dla małżeństw z adopcją dzieci włącznie.

Zaobserwowane w ostatnich latach wtrącanie się Unii Europejskiej we wszystkie możliwe sfery życia może się skończyć jakimś nieszczęściem. Można podejrzewać, że gdy już powstanie zapowiedziana armia unijna, decydenci UE nie będą się już patyczkować ze zbuntowanymi prowincjami rozmaitymi sankcjami  i gdy ktoś odmówi wprowadzenia jakiegoś nowego prawa, po prostu zostanie ono narzucone siłą. Wszystko wskazuje na to, że to ostatni moment, aby opuścić ten lewacki grajdołek, dążący do budowy ZSRR-BIS, czy raczej ZSRE. Nie można zapominac, że lewactwo zawsze było, jest i będzie totalitarne, dlatego pozostanie w strukturach unijnych jest obecnie dla Polski czymś bardzo niebezpiecznym.


 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika body765

Rozumiem, że z kolei gejom i

Rozumiem, że z kolei gejom i lesbijkom nakaże się rozmnażać we własnym gronie? Bo dlaczego my mamy hodować im dzieci??

PS> Do jakiegoś czasu nie miałem nic przeciwko pederastom, ale gdy zaczęli szykanować hetero tak że niemal musimy się kryć z tym, że jesteśmy normalni (i to już jest niepoprawne homopolitycznie, że o sobie mówię "normalny") epatować tą swoją gejowszczyzną do porzygania, to w końcu - jak z żydami, którzy z kolei wmawiali mi antysemityzm - powiedziałem DOŚĆ. Od tego czasu jestem homofobem antysemitą i wreszcie możecie pluć na mnie z powodu, a nie bez powodu. Przez jedno i drugie dojdzie do zagłady tego świata. Albo beżowi i czarni nas zaleją.

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek ;)

"UWAGA - nad Polską są

"UWAGA - nad Polską są prowadzone opryski z Yersinia Pestis w postaci L-formy bakterii .
DNa bakterii jest pozbawiony niektórych cech i nie powoduje typowych objawów dżumy !!!.

Wystarczy zrobić testy i wynik będzie pozytywny."

(FORUM SZCZĘŚCIARZY)

Portret użytkownika Adam7276

" Teraz dochodzi do tego, że

" Teraz dochodzi do tego, że to Unia będzie decydowała czy w Polsce mają się odbywać gejowskie śluby czy też nie. " Dlaczego tylko gejowskie?????? A lesbijskie już mogą? A może już są w Polsce? Trzeba zawsze podkreślać Gejowskie i Lesbijskie nie ma wyjątków.!

Strony

Skomentuj