Trwają pierwsze obserwacje radarowe komety Elenin

Kategorie: 

http://members.westnet.com.au/mmatti/sc.htm

Trwają już pierwsze obserwacje radarowe pozostałości komety Elenin. Informuje o tym sam odkrywca kosmicznego wędrowca, Leonid Elenin. Wiadomo na razie, że po analizie resztek komety nie udało się wykryć na niej wody w żadnej postaci.

 

Obserwacje trwają na razie z wykorzystaniem Green Bank Telescope, ponieważ Arecibo, który miał prowadzić nasłuch radarowy nie jest jeszcze w stanie rozpocząć badania oczekując na korzystne ułożenie komety.

 

Prowadzone analizy sugerują, że kometa produkuje niemal 100 razy mniej gazów niż przypuszczano. Dane te potwierdzają, że pod koniec sierpnia doszło do rozpadu lub naruszenia integralności struktury jądra komety.

 

Arecibo będzie prowadzić obserwacje od października tego roku, a to da nam wgląd w większą ilość szczegółowych danych chemicznych. Dodatkowo należy oczekiwać na ciekawe obserwacje z wykorzystaniem sondy kosmicznej SOHO.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika syriues

to zdjecie moze byc

to zdjecie moze byc czymkolwiek,ja bym az tak nie myslal o zagladzie bo raczej sie to nie zdarzy.Najpierw musza sie poklocic miedzy soba wladcy ziemi.A jak na razie sa bardzo zgodni.Ale ta nic peknie bo jest zbyt krotka i tylko jakby to powiedziec jest jeden odcinek.
Gdyby nie anglia to juz dawno bysmy sie odcieli od usa,no moze jeszcze jakby francja sie odciela byloby ok.Z niemcami jakos bysmy dali sobie rade jakby za naszymi plecami nie bylo rosji.Zawsze istnialo to porozumienie
Jestesmy sami.Polska tylko i wylacznie moze sie polaczyc w tej chwili tylko z arabami i afrykanczykami.
 
 

Portret użytkownika Rasta4Peace

Łączyć się powinniśmy wszyscy

Łączyć się powinniśmy wszyscy na ziemii jako że mamy jednego wroga który sieje zamęt wojnami,korupcją i temu podobnymi rzeczami, wojny zawsze pare osob opłacało obydwie strony konfliktu tak aby siać nienawiść, zamiast sie dzielić na arabów,białasów,czarnuchów itd powinniśmy wyjsć wszyscy na ulice i wy***lić najpierw podwładnych tych diabłow czyli polityków, dobrym przykładem jest piosenka teledysk Disturbed- Land of confusion, musimy pozbyć się dualizmu wtedy doznamy zmian.

Thrive - Wzrost napisy PL - 
ViP  ~~ Victoria is Peace ~~

Portret użytkownika Andrzej1

Tak jak wiele osób pisało

Tak jak wiele osób pisało Elenin jest odwróceniem uwagi od Nibiru, jej wpływ na Ziemię jest nie wielki i nic nam nie zagraża z jej strony główne zmiany powoduje Nibiru, temp powierzchni +4K nie łatwo ją zaobserwować....

Portret użytkownika suzej wen

Z tą elenin to troche tak

Z tą elenin to troche tak jak zawody w lotach narciarskich. Zawsze na początku puszcza się przedskoczka. elenin jest takim przedskoczkiem puszczonym na chwilę przed tym właściwym jakże oczekiwanym "konkursem". Jest zwiastunem i zapowiedzią rozpoczęcia się zawodów, sygnałem że niebawem oczekiwane sławy pojawią się na rozbiegu... abyśmy mogli podziwać na własne oczy parabolę ich lotu.
..czas pokaże

co ma być to będzie

Portret użytkownika karas

Witam wszystkich. Wg.

Witam wszystkich. Wg. objawień Jezusa Chrystusa danym ludziom, już 19.09.2011 bedzie wielkie ostrzeżenie dla ludzi na całej ziemi. Każdy to zobaczy, odczuje... Ma to być taki mały sąd, po którym ludzie albo sie nawrócą albo dalej będą kroczyć drogą bez Boga. Po tym maja nastapić następne zdarzenia, po których ma zostać zgładzona 1/3 ludzkości. Jedyna drogą ucieczki od tego strasznego czasu ma być nawrócenie i modlitwa. Jak będzie, hmm, niech każdy przyjmie to, co uważa za słuszne. Fakt pozostaje faktem, na mnóstwo rzeczy dziejących sie na ziemi czy to z naszym, czy nie udziałem, nie mamy wpływu.  

Strony

Skomentuj