Trwa zmasowany atak na polski rząd - Polska znalazła się w niebezpieczeństwie

Kategorie: 

http://www.sxc.hu/

W piątek 15 stycznia wszystko stało się jasne. Nie ma już żadnych wątpliwości. Polski rząd został zaatakowany przez tzw. „Zachodni Kapitał”. PIS napotkał potężną przeszkodę na początku swojej 4 – letniej kadencji. Wszystko zaczęło się tak niewinnie od marszów Komitetu Obrony Demokracji finansowanych przez "Zachodnią Finansjerę". Tysiące ludzie wyszło na ulice w największych miastach Polski protestować w obronie Trybunału Konstytucyjnego i wolnych mediów. Tak naprawdę był to sprzeciw przeciwko nowej władzy.

 

Do ofensywy przystąpili także urzędnicy z Brukseli będący ściśle powiązani z „Zachodnią Finansjerą”. Komisja Europejska wszczęła procedurę kontroli praworządności, która ma na celu zbadanie funkcjonowania wartości demokratycznych w Polsce. Jest to pierwszy taki przypadek w historii UE. Są to ewidentne groźby pod adresem Polski.

 

Prawdziwa zabawa zaczęła się dopiero wraz z atakiem spekulantów na Złotówkę. W tym miejscu żarty się kończą. Agencja S&P obniżyła rating dla Polski z A- do BBB+ z perspektywą negatywną. Komunikat agencji mówi, że bezpośrednią przyczyną decyzji są powody polityczne. Bądźmy szczerzy. "Zachodni Kapitał" obawia się, że wraz ze zmianą polityki gospodarczej Polski skończą się łatwe transfery zysków do oddziałów matek korporacji z Europy Zachodniej. Niestety presja na Złotówkę może pogrążyć polski rynek obligacji.

 

Teraz już wiemy, dlaczego doszło do spotkania z węgierskim premierem Orbanem. Węgry doświadczyły podobnych problemów, co Polska teraz. „Zachodnia Finansjera” maczała palce w wydarzeniach, które miały miejsce w Grecji, Ukrainie i Rosji. Teraz czas na Polskę? Zmasowane ataki spekulacyjne połączone z represją polityczną na dany kraj zawsze kończą się źle. W Rosji Rubel załamał się, a kraj zaangażował się w destabilizujące konflikty zbrojne. W Grecji zamknięto na pewien czas banki. „Zachodnia Finansjera” i powiązana z nią UE walczy o przetrwanie w dobie kryzysu.

 

Najpierw pojawił się sztuczny twór w postaci Komitetu Obrony Demokracji. Potem Bruksela przystąpiła do akcji. Ostatnim etapem jest atak spekulantów, który jest formą szantażu finansowego. Te fakty łączą się w logiczną całość. Jesteśmy świadkami nieczystego ATAKU na Polskę.

 

Cały felieton dostępny pod poniższym linkiem:

http://pl.blastingnews.com/felietony/2016/01/polska-w-niebezpieczenstwie-zmasowany-atak-na-polski-rzad-00737463.html

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: batavus
Portret użytkownika batavus

Komentarze

Portret użytkownika OLI

PANIE NACZELNIKU KACZYŃSKI

PANIE NACZELNIKU KACZYŃSKI JEŻELI NIE DACIE POLAKOM ALE TYLKO POLAKOM ZEZWOLENIA NA BROŃ TO WNET ZDRAJCY ROZKRADNĄ POLSKE I ODDADZĄ W OBCE RZĄDY. JEST TO OSTATNI DZWON - CZY PAN TEGO NIE WIDZI.////MY PANA WYBRALI I LICZYMY NA PIS I KUKIZA BY RATOWAĆ NASZ KRAJ PRZED ROZBIOREM. MY PANU POMOŻEMY JEST NAS 70%.// DAMY RADE.//

Portret użytkownika Mądrlal

I dobrze że są takei debaty w

I dobrze że są takei debaty w Eurpie, przecież ktoś musi ratować Polske przed rządami takich oszołomów jak pisiory. Ich powinno postawić sie przed sądem, za działania na szkodę Polski. Moskwa finansowała prawicowe partie w Eurpie, ciekawe jaką to prawicową partię finasuej w Polsce? Pewnie najlpiej tą, która udaje że jest antymoskwieska, no ale przecież żadne pieniądze nie śmierdzą, nawet te ze wschodu, prawda prezesie?

Portret użytkownika Sebastian W.

Czytam twoj komentarz i oczom

Czytam twoj komentarz i oczom nie dowierzam. Jestes po stronie ameryki ktora darzy do wojny? Jest zadlyzona na 19 biliardow dolarow, wiec szans na splacenie nie ma zadnych, sa na skraju bankructwa, a kiedy wywolaja konflikt tzn wojne, caly ten dlug zostanie zresetowany, kazdy kraj gdzie ameryka umoczyla swe lapy jest zdestabilizowany, tocza sie wojny i ludzie zamiast walczyc o swoja wolnosc sa zapraszani do europy po benefity. Temat rzeka, poczytaj a pozniej pisz takie FARMAZONY

Portret użytkownika Rodak

Michniki. oligaerchowie z

Michniki. oligaerchowie z :Polski i obcy broinia swoich interesów i dalej chcą doic Polske z jej zasobów finansowych  sopychając ją na margines  przemian, jak na czarnym lądzie.
Musimy stanąc w obronie naszych interesów  i nie pozwolic sprzdewaczykom i kundlom z Polski na hasanie w Polsce na jej szkodę.

Portret użytkownika ZjednoczmySię

Niestety, dopuki do stołu

Niestety, dopuki do stołu będzie dobierać się spuścizna dawnych komuchów, targowiczan to w tym kraju nigdy nie będzie dobrze. Sprawdzcie niektóre nazwiska z TV, polityki i nie tylko, sprawdźcie kim byli ich rodzice, wtedy zrozumiecie. Wielka szkoda że ci prawdziwi Polacy, nie jakieś sprzedawczyki, Ci którzy dążą do dobra naszego narodu, by nam, naszym dzieciom i dalszym pokoleniom żyło się lepiej nie potrafią się zjednoczyć, postawić tym śmiesznym marionetkom w rękach niemców którzy dążą do zrujnowania tego na czym nam zależy. Demokracja to MY więc zróbmy to co zrobiłby każdy godny obywatel. Nie dajcie się zmanipulować.

Portret użytkownika inzynier magister

Jednym z największych

Jednym z największych strachów elit europo kołchozu jest możliwość wybicia się polski pod względem ustroju społeczno duchowego, bo Polska odrodzona okazała by się bardziej ludzka i wyższa cywilizacyjnie niż tzw. "kraje rozwiniete" zachodniej europy, które są doszczętnie zniszczone kulturowo i duchowo ! Nie wspominając o ich całkowitym upadku chrześcijaństwa dzięki sprowadzonemu islamowi !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika eva11

a kto moze zniszczyc duchowo

a kto moze zniszczyc duchowo kraj czy kulturowo?
tu nic na sile sie nie dzieje,nic na przymus,ludzie sami na to pozwalaja,a potem placza jak sieroty obrzygane!!!!!!!
a Chrzescijanstwo upadnie i bez muzulmanow,
co oni maja do tego,czy morduja nas jak my ich za czasow swietych wojen?oni nie zabijaja w nas duch moga jedynie nas obudzic i przywolac do obrony swojego Kraju,
tylko nie pizdzijcie za raz ,ze zaczna ,bo w Europie chyba sa jeszcze ludzie,ktorzy potrafia sie obronic,
ze rzad ich wpuscil nie znaczy ,ze nie mozna ich wyprowadzic!
mdli od tego gadania,
ludzie sa zniszczeni duchowo,ale na swoja wlasna odpowiedzialnosc,
z Bogiem na ustach przeklinaja innych,klekaja i odkupiaja winy za kasiore,
kto tam tak naprawde jest bez grzechu z tych co kleka po ciasteczko?
zreszta juz tak wam zryli berety,ze juz nie musicie klekac,a ciacho bierzecie do reki!!!!!!!!!!
to o czym Ty tu bredzisz z tym upadkiem?

Portret użytkownika POLON

Panie i Panowie , PATRIOCI

Panie i Panowie , PATRIOCI POLSCY, POLACY . Nie placzcie bo wrogowie sie ciesza !  Do czynow. Jest na to lekarstwo i to bardzo blisko . Trzeba uzyc szantazu !  Zaminowac , oblozyc materialami wybuchowymi i dac ultimatum. ZOSTAWIC POLSKE ALBO DETONACJA. A co ?  To co lezy na dnie wbrew naszym interesom,  bez naszej zgody !!!!!   RUROCIAG ICH PRZYJAZNI A WROGOSCI DO NAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Strony

Skomentuj