Trwa próba wybielenia wyznawców islamu po zamachu w Manchesterze

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W obliczu ostatnich wydarzeń w Manchesterze znów próbuje się wybielić islam i pokazać, że jest to religia pokoju i miłości. Za wszelką cenę próbuje się postawić barierę między islamem a terroryzmem i pokazać, że między tymi dwoma terminami nie ma żadnego związku. Tymczasem zamachowcami praktycznie za każdym razem są właśnie islamiści, którzy dotarli do Europy w przebraniu uchodźcy.

 

Swoją cegiełkę w próbie wybielania islamu dołożyła redakcja czasopisma Cosmopolitan. Po dokonanym zamachu jeden z taksówkarzy zaoferował osobom pilnie potrzebującym darmowy przejazd. Brodaty mężczyzna z turbanem na głowie jest Sikhem, ale Cosmopolitan, a zanim pozostałe media zaczęły pisać o nim jak o muzułmaninie. Jest to typowe działanie mające na celu ocieplenie wizerunku wyznawców islamu w oczach Europejczyków, których domyślnie traktuje się jak islamofobów.

Szczytem głupoty popisał się brytyjski polityk Andy Burnham, który nie zawahał się powiedzieć, że zamachowiec Salman Abedi, który wysadził się w powietrze w Manchester Arena zabijając 22 osoby, wcale nie jest muzułmaninem tylko terrorystą. Wmówił swoim słuchaczom, że jego zdanie podziela wielu ludzi. Nie pierwszy raz słyszymy od islamofilów, że islam nie ma nic wspólnego z mordami na mieszkańcach Europy. Jednak jak mawia klasyk: "Nie każdy muzułmanin jest terrorystą, ale każdy terrorysta jest muzułmaninem".

 

Ocieplanie wizerunku wyznawców islamu trwa również w Niemczech. Minister Finansów Wolfgang Schaeuble powiedział w czwartek, że szybko rozrastająca się demograficznie społeczność muzułmańska nie jest zagrożeniem tylko "szansą" dla chrześcijan i wszystkich mieszkańców Niemiec. Jego zdaniem Niemcy mogą uczyć się od nich wielu wartości, w tym tolerancji. Schaeuble poparł również stwierdzenie, że islam jest częścią Niemiec i jest to "fakt", z którym należy się pogodzić.

Reakcje na kolejne zamachy ze strony żałosnych islamofilów są za każdym razem takie same. W pierwszej kolejności, gdy jest to tylko możliwe, próbuje się zataić pochodzenie sprawcy. Zaczyna się organizować zgromadzenia, podczas których rysuje się kredą po ulicach i pisze różne pozytywne przekazy o miłości i tolerancji. Następnie rozpoczyna się kampania medialna, mająca na celu pokazanie, że islam to religia pokoju a muzułmańscy uchodźcy uciekają przed wojną. Ostatecznie każdego kto wskazuje na związki między islamem, terroryzmem i masowym napływem migrantów, nazywa się rasistą. Działania te są powtarzane aż do następnego zamachu bombowego w Europie.

 

Źródła:

http://www.lbc.co.uk/radio/presenters/nick-ferrari/manchester-mayor-bomber-was-a-terrorist...

http://www.breitbart.com/london/2017/05/26/german-minister-manchester-attack/

http://www.theblaze.com/news/2017/05/23/cosmopolitan-caught-misrepresenting-sikh-man-as-a-...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika rochel57

Cała ta Zach. Eu. to

Cała ta Zach. Eu. to zdegenerowane skurwysyny. Jakby tak było czym, to nic, tylko ruszyć na nich i w pieriod i tol'ko w pieriod. I do czysta sprzątanie absolutne. Już mnie to tak mierzi i nudzi, to wysłuchiwanie o tych społecznych nieudacznikach, przestępcach, mordercach i te ich poza intelektualne tłumaczenia i wywody, że ....!! No właśnie co ?

Portret użytkownika ixi

Cezary Kaźmierczak,

Cezary Kaźmierczak, przewodniczący Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, napisał list otwarty w sprawie uchodźców do Jean’a-Claude’a Juncker’a, przewodniczącego Komisji Europejskiej ...

Wielce Szanowny Panie Przewodniczący!
Z rosnącym niepokojem patrzę, jak chce Pan wysłać tysiące uchodźców, którzy cudem uniknęli śmierci z rąk Asada bądź ISIS, pod jarzmo kaczystowskiego reżimu w Polsce. To po to ci ludzie narażając życie płynęli na dziurawych łajbach do nowoczesnej i postępowej Europy, żeby teraz zesłał ich Pan do KatoCiemnogrodu nad Wisłą, który budzi takie przerażenie Sił Postępu?
Ma Pan serce jak step ukraiński, Panie Przewodniczący!
Jeśli mi Pan nie wierzy – posłucha Pan niekwestionowanych Autorytetów Moralnych. Przecież reżyserka Holland wyraźnie mówi, „że obecnie w Polsce jest gorzej niż za Hitlera i Stalina”, a aktorka Janda w sposób jednoznaczny stwierdza, „że ludzie w Polsce nigdy nie bali się tak jak teraz”. Aktorka Cielecka zaś „czuje się w tramwaju jak żydowskie dziecko za okupacji”. Taki los chce Pan zgotować tym cudem uratowanym ludziom?

http://3obieg.pl/juncker-niech-pan-sie-zlituje-nad-uchodzcami

Portret użytkownika nel35

Byłoby uczciwie, gdyby ta

Byłoby uczciwie, gdyby ta pani ofiarowala życie swoich najbliższych. Przydałby się jej rownież weekend w obozie dla uchodźców, albo na którejś z wysp greckich, gdzie mieszkańcy blagają, żeby ich uwolnić od najeźdźców.

Portret użytkownika n..

Zerknąłem do Biblii i

Zerknąłem do Biblii i znalazłem kilka ciekawych wersetów które idealnie pasują do tematu, zwłaszcza do zachowań europejskich polityków:

Przysłów 29:7 "Prawy zna roszczenie prawne maluczkich. Niegodziwy nie zważa na taką wiedzę".

Przysłów 12:10 "Prawy dba o duszę swego zwierzęcia domowego, lecz zmiłowania niegodziwców są okrutne.
("zwierzęta domowe" oczekują jeszcze dbałości "Prawego" w kwestii "szczepionek"...)

Psalm 73:5-12 "Nie dręczy niegodziwców zmartwienie śmiertelnika i nie trapi ich to, co innych ludzi.
 Toteż wyniosłość służy im za naszyjnik; przemoc okrywa ich niczym szata.
 Oko ich wytrzeszczone z otyłości;  prześcignęli wyobrażenia serca.
 Naśmiewają się i mówią o tym, co złe; o oszukiwaniu mówią podniośle.
 Ustami swymi sięgnęli niebios, a ich język krąży po ziemi.
 Oto tacy są niegodziwcy, którzy zaznają spokoju niezmiernie długo. Pomnożyli swe środki utrzymania".

Przysłów 11:10 "Raduje się miasto z powodu dobroci prawych, a gdy giną niegodziwcy, rozlega się radosne wołanie".

Portret użytkownika Ostatni Sprawiedliwy

A ja nie wiem, co o tym

A ja nie wiem, co o tym myśleć. Wiadomo, że jakieś 99% zamachów to islamiści i jak najbardziej należy łączyć zamachy z islamem itp. Z drugiej strony przywódcy duchowni mówia wprost, że w islamie grzechem jest zabijanie ludzi i za takie coś czeka islamistę piekło. Kim wiec są ci, co dokonują zamachów. Czy to po prostu zwykli fanatycy, ktorzy wypaczyli ideały swojej religii albo po prostu wycierają sobie gębę swoją religią dla usprawiedliwenia swoich urojeń?

Portret użytkownika debaucher

Może nie wprost na temat ale

Może nie wprost na temat ale też o "uchodźcach"tylko ze wschodu.
Jest taki portal NDIE.Można na nim na islamistów nawet ...zrobić kupę.Ale zobaczcie co mi ocenzurowali(usunęli) choć byłem zalogowany:
\CYTAT\
Lolo,nie jestem Ukraińcem,ale coś powiem.Jeżdżę do roboty autobusem.Na KAŻDYM przystanku oni wsiadają.W autobusie jest Ukropów więcej niż Polaków.
Teraz hipotetyczna sytuacja:wybucha jakaś awantura o byle pierdołę,dochodzi do mordobicia(nieważne kto kogo).
Sparszywiałe media rozdmuchują sytuację.
Oni są już zajebistą V kolumną i mogą rozdupczyć nas od środka.
Dochodzi do eskalacji konfliktu poczynając od zakładów pracy,przez środki transportu,po ulice.
Przecież to może być stan wojenny…
PIS ma na to wyjebane,wjeżdża kto chce.
Na razie spokój…
P.S.Przepraszam Lolo,że pod Twoim komentarzem ale to jest hipotetyczna możliwość i nie wierzę,że „ktoś” nie wziął tego pod uwagę!
Czyli znowu gra w „dwa ognie”…Zachód „książęta Orientu”,wschód ukraiński potop…
KONIEC CYTATU
Ten wpis nie przeszedł...Ciekawe to...WTF?
Myślę,że na ZnZ przejdzie;)

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Strony

Skomentuj