Trwa oswajanie społeczeństw z pomysłem znakowania ludzi jak bydła chipem RFID

Kategorie: 

nextnature.net

Media konsekwentnie promują chipowanie ludzi. Jeszcze niedawno chipy RFID wszczepiane były wyłącznie psom teraz jednak okazuje się, że osoby, które przestrzegały, że wkrótce chipowani będą ludzie to wcale nie szaleni paranoicy, bo tego typu idee są właśnie wdrażane w życie.

 

Oczywiście wdrożenie tej technologii przedstawiane jest, jako zdobycz cywilizacyjna. W dniu wczorajszym można było zobaczyć reportaż na kanale BBC przedstawiający uśmiechnięte, zadowolone mamusie z jednej z postępowych klinik położniczych w Wielkiej Brytanii gdzie RFID są stosowane w celu jak stwierdzono "minimalizacji przypadków błędów w oznaczeniu nowo narodzonych dzieci". Nowoczesnej mamie biorącej na ręce dziecko zapala się zielona dioda sygnalizująca, że to jej osesek.

 

Podobnie wygląda argumentacja wykorzystywania chipów w szkołach gdzie znakuje się dzieci wszczepiając RFID w legitymacje szkolne lub w elementy ubioru. Przedstawia się to oczywiście, jako technologię umożliwiającą kontrolę frekwencji uczniów.

 

Natłok informacji przedstawiających technologię RFID, jakie ostatnio pojawiają się w mediach trudno odbierać inaczej jak próbę oswojenia społeczeństwa i przyzwyczajenia go do tego, co planują nasze władze traktujące nas, ludzi, jako swoją własność tak jak my traktujemy należące do nas psy. Nowy Porządek Świata zbliża się wielkimi krokami.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika dfer

Jeśli jest to przepowedziane,

Jeśli jest to przepowedziane, a przecież przepowiednia w apokalipsie się urealnia coraz szybciej. Jet to jedna z nie licznych przepowiedni, która mówi co będzie, a teraz na własne oczy widzimy jej spełnianie. Pytanie, co możemy zrobić aby się nie dopełniła??? Jeśli jest od Boga to możemy tylko przesuwać ją w czasie, bo co napisane w piśmie ma się wypełnić.
 
 

Portret użytkownika Leszek

Czipowanie psów było wstępnym

Czipowanie psów było wstępnym oswajaniem ludzi z czipami, podobnie jak Big Brothery były oswajaniem z kamerami... Po prostu musimy wyraźnie powiedzieć stop i zabronić tego prawnie, ale chyba po to sieje się zagrożenie, aby zwiększyć przyzwolenie urzędników na takie praktyki...
 

Portret użytkownika Julita

Niektórzy piszą że

Niektórzy piszą że doszukiwanie się w opisywanym w Biblii
znamieniu realnego przedmiotu to fanatyzm... Istnieją jednak bardzo poważne przesłanki, żeby utożsamiać chip płatniczy ze znamieniem bestii opisanym w Apokalipsie, gdyż posiada on ws
zystkie cechy tego ostatniego...
1. Po pierwsze - powszechność: powiedziane jest, że znamię otrzymają wszyscy "I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię" - po wprowadzeniu systemu chipowego i likwidacji gotówki, będą musieli być nim objęci wszyscy ludzie na danym obszarze, bo człowiek który nie zostałby zachipowany znalazł by się poza systemem i nie mógł by normalnie funkcjonować.
2. Po drugie - umiejscowienie: powiedziane jest że "otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło" a to właśnie ramię i czoło są miejscami najlepszymi do umieszczenia chipa, ze względu na występujące w tych miejscach największe wahania temperatur, które umożliwiają ich zasilanie.
3/4.Po trzecie i czwarte - ponowne potwierdzenie powszechności oraz celowość "i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia" - jeśli w/w system wejdzie w życie nikt kto nie będzie nim objęty nie będzie mógł kupować i sprzedawać... jest to z jednej strony potwierdzenie punktu pierwszego, a drugiej jasne wskazania jaka będzie funkcja znamienia... wiadomo tymczasem, że tego typu chipy już funkcjonują w ograniczonym zakresie (np: w niektórych klubach), co oznacza, nie jest to żadna abstrakcja s-f ale jak najbardziej realna kwestia.
5. Po piąte w innej części apokalipsy czytamy "Wtedy na ludziach, którzy przyjęli znamię bestii i pokłonili się jej podobiźnie, wystąpiły złośliwe i bolesne wrzody", podczas gdy podobne skutki może wywołać uszkodzenie chipów i przedostanie się zawartych w nich substancji chemicznych do organizmu, co mogło by być spowodowane np: nad aktywnością słońca czy burzą magnetyczną, gdzie o wyjątkowo silnej aktywności gwiazdy również jest mowa w samej apokalipsy.
Można jeszcze dodać że w powyższym fragmencie mamy wyraźne powiązanie znamienia z liczbą 666, podczas gdy w języku hebrajskim cyfrze 6 odpowiada litera W. Więc każdy może sobie podstawić i odpowiedzieć na pytanie czy to co wyjdzie ma związek z płatnościami bezgotówkowymi czy nie.
Tak więc mówienie o fanatyzmie religijnym w tym kontekście jest niczym nieuzasadnione, bo fakty raczej zdają się temu przeczyć.
Warto zaznaczyć, że sam identyfikator znajdujący się poza ciałem znamieniem jeszcze nie jest... ale jest coraz większym zbliżaniem się do niego...
"(..)widziałem też dusze tych, którzy zostali ścięci za to, że składali świadectwo o Jezusie i głosili Słowo Boże, oraz tych, którzy nie oddali pokłonu zwierzęciu ani posągowi jego I NIE PRZYJĘLI ZNAMIENIA na czoło i na rękę swoją(..)"

Portret użytkownika Jerry

http://www.youtube.com/watch?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kg9PM56OZyI#!<Wilk> napisał:"Panie i Panowie, czyż nie nadszedł powstać i walczyć o godność i wolność dla ludzkości ?? Wkrótce może nie być żadnych szans na powodzenie rewolucji! Przecież "Oni" traktują nas jak bydło i na każdym kroku jesteśmy robieni w chuja! Czas działa na ich korzyść, a my pomimo setek stron komentarzy dalej stoimy w miejscu ! Czy nie powinniśmy się zjednoczyć i razem stanąć do walki ? Osobno jesteśmy słabi, ale wspólnie moglibyśmy się przeciwstawić NWO. A może chcą nas sprowokować do buntu i później wyrżnąć w pień ? W sumie to i tak lepiej zginąć z honorem niż żyć jako niewolnik."TAK! ZDECYDOWANIE NADSZEDŁ CZAS STANĄĆ DO WALKI!!!Narazie wygląda na to że w Polsce nie będzie dowodów z chipem:http://www.benchmark.pl/aktualnosci/W_Polsce_nie_bedzie_elektronicznych_dowodow_osobistych-39551.htmlCo nie zwalnia nas od walki z zarazą NWOYT: Wezwanie Do Przebudzenia (PL)Lub ciekawa strona:http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/Co możemy zrobić dzisiaj, już, natychmiast? Na początek propagować wiedzę na te tematy.  Jestem na etapie poszukiwania kontaktu z jakąś sensowną organizacją (w Polsce oraz za granicą) której temat RFID, czy też ogólnie NWO nie jest obojętny. Zainteresowani mogą przesłać mi prywatną wiadomość przez ZnZ, odpowiem jak tylko coś wyszperamPozdrawiam serdecznie PRZEBUDZONYCH 

"Tylko mniejsze tajemnice muszą być chronione. Te większe utrzymuje publiczna ignorancja" M. McLuhan
"Twierdzą nam będzie każdy próg" M. Konopnicka

Strony

Skomentuj