Trwa doroczne spotkanie nieformalnego rządu światowego - Grupy Bilderberg

Kategorie: 

Źródło: zmianynaziemi

Spotkanie Grupy Bilderberg w 2024 roku odbywa się w tym roku w Madrycie i trwa od 30 maja do 2 czerwca. Wśród uczestników klasyfikowanych oficjalnie z jakiegoś powodu jako z Polski jest Anne Applebaum, żona Radosława Sikorskiego, wśród zaproszonych jest również szefowa TVN, Katarzyna Kieli oraz Minister Finansów Andrzej Domański.

 

Wśród znanych międzynarodowych uczestników znaleźli się szef Ryanairu Michael O’Leary czy sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg. Tematy tegorocznych dyskusji obejmują m.in. sztuczną inteligencję, cyberbezpieczeństwo, rywalizację technologiczną między USA a Chinami, kwestie związane z Rosją i jej wpływem na globalną politykę, a także zagadnienia dotyczące dezinformacji i bezpieczeństwa energetycznego.

 

Grupa Bilderberg od lat jest przedmiotem licznych teorii spiskowych, które twierdzą, że jej członkowie działają jako tajny rząd światowy, kontrolując kluczowe decyzje polityczne i ekonomiczne na świecie. Jedna z najbardziej rozpowszechnionych teorii głosi, że Grupa Bilderberg to tajny rząd światowy, który podejmuje decyzje mające wpływ na losy całej planety. Zwolennicy tej teorii twierdzą, że członkowie grupy mają wpływ na wybór przywódców politycznych, wybuchy wojen, ceny surowców oraz globalną politykę finansową.

 

Inna teoria sugeruje, że Grupa Bilderberg kontroluje globalne media, aby manipulować opinią publiczną i ukrywać swoje działania. Według tej teorii, wielu uczestników spotkań Bilderberg to właściciele lub wysoko postawieni przedstawiciele największych koncernów medialnych. Krytycy grupy twierdzą, że promuje ona nieskrępowany neoliberalizm i globalizację, co prowadzi do rosnących nierówności społecznych i ekonomicznych. Spotkania są postrzegane jako forum, gdzie elity ustalają strategie mające na celu ochronę ich interesów kosztem reszty społeczeństwa.

 

Istnieje teoria, że Grupa Bilderberg manipuluje globalnymi rynkami finansowymi dla własnych korzyści. Uważa się, że omawiają oni strategie inwestycyjne i polityki, które mają bezpośredni wpływ na gospodarki różnych krajów. Niektórzy twierdzą, że spotkania Grupy Bilderberg mają charakter tajemnych obrzędów lub rytuałów, które są nieodłącznym elementem ich działań. Brak transparentności i zamknięty charakter spotkań tylko wzmacniają takie spekulacje.

 

Istnieją teorie, że Grupa Bilderberg odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu globalnej polityki klimatycznej, promując rozwiązania, które przynoszą korzyści ich własnym interesom finansowym. Grupa Bilderberg jest jednym z najbardziej tajemniczych i kontrowersyjnych zgromadzeń światowych elit.

 

Mimo że oficjalnie jej celem jest promowanie dialogu i współpracy międzynarodowej, brak przejrzystości i zamknięty charakter spotkań sprawiają, że jest ona obiektem licznych teorii spiskowych. Bez względu na prawdziwe intencje uczestników, Grupa Bilderberg pozostaje symbolem elitarnych i zamkniętych kręgów władzy, co w naturalny sposób budzi nieufność i spekulacje na temat jej wpływu na światowe wydarzenia.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ba19

Strzelają rakietami z USA -

Strzelają rakietami z USA - UNIA - NATO w Rosję   , zabijają  Rosjan i mniemają,  ze Rosja nie odp. radzę mniej brać narkotyków na swój użytek :

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

Portret użytkownika OjciecDyrektor

Lucjan, zgodzę się z Tobą bo

Lucjan, zgodzę się z Tobą bo mam taką samą opinię, ale zwróć uwagę na to, co od wielu miesięcy piszę w komentarzach.
Ludzie mają za dobrze, żeby się rzeczywiście i mocno sprzeciwić. Ludzie są zbyt bardzo podzieleni, żeby stworzyć monolit i zrobić rozpierduchę.
Zostało już tylko to, że ci wszyscy, których teraz stać na wiele, za chwilę staną przed sklepem bez pieniędzy.
To jest na zasadzie dobrego pastrerza- dla swoich owieczek jest dobry, ale jak przychodzi inwestor to na wełnę i na rzeź.
Nikt nam tego dobrobytu nie daje za darmo, to jest grubsza sprawa. Z czasem się okaże Lol

Jak będzie przymusz, to chcę zastrzyk w pośladek. Zawsze będę szczerze odpowiadał, że mam szczepionkę w dupie.

Portret użytkownika spokoluz

Ogólnie chodzi o to , aby

Ogólnie chodzi o to , aby łowieczki przestały w ogóle myśleć i patrzały za pasterzem kierowane tam gdzie trzeba przez psy karmione przez pasterza - kato li cyzm jest na tym oparty - pasterz prowadzi , pasterz karmi i pasterz goli i zabija.

A jak widać to łowiecki się kuńczom i trza zasiać polowanie na łowiecki aby znów sie przestraszyły i za pasterzem szły bo wiele łowiecek staje się lwami uświadomionymi i wyciąga pazury na wilka w przebraniu łowiecki.

Wilkom w owczej skórze zaczynaja padać szczenięta i nie będzie spadkobierców - świat wodnika zaczyna sprzątanie wylewu szamba wilków w owczej skórze.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

 

Skomentuj