Trump zakazał wydawania zielonych kart i wiz pracowniczych do USA

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Administracja prezydenta USA Donalda Trumpa przedłużyła zakaz wydawania zielonych kart poza Stanami Zjednoczonymi do końca roku i zamraża szereg kategorii wiz pracowniczych, w tym wiz używanych przez firmy technologiczne i międzynarodowe korporacje.

 

Starszy urzędnik administracji Trumpa, mówiąc pod warunkiem zachowania anonimowości, powiedział dziennikarzom, że zakaz wejdzie w życie przed końcem roku w ramach działań mających na celu uwolnienie miejsc pracy w dotkniętej pandemią Ameryce.

 

Administracja szacuje, że dzięki temu zostanie stworzonych do 525 tys. miejsc pracy. Zakaz wpłynie również na wizy H-1B dla wykwalifikowanych pracowników używanych przez duże amerykańskie firmy technologiczne, wizy H-2B dla sezonowych pracowników pozarolniczych, wizy J. 1 na wymianę studentów i wizę L-1 dla menedżerów międzynarodowych korporacji.

 

Zakaz nie dotyczy osób już przebywających w Stanach Zjednoczonych.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika syriues

strach,owce i pastuch ktory

strach,owce i pastuch ktory klepie swoje podwladne/ych.telewizja internet radio i ksiazki oraz pisma jak i pewne osoby sluza by dezinformowac i ustalac ktore klamstwa musza byc na naglowku lub w jakim porzadku,ta cala psychologia wylewa im sie jak z gardla alkoholika zygi.sa tak oblesni w tych klamstwach ze pruboja straszyc i straszyc.niech was nie zmyla powody,lecz szukajcie celu.cel jest jeden-to wy.co z wami chca zrobic?udac ze umieracie na korone a to jest cos innego.wyglada na konflikty w zwierzchnictwie,lub zorganizowany atak na nas jak zwykle.zakazy nakazy-jakbym conajmniej byl ich wlasnoscia,bo tak to sobie ubzdurali.mosci panowie nie wiedza po jakiej cienkiej galezi chodza.chca konflikt spowodowac,ale taki by nad nim panowac.zobaczmy jak dlugo dacie bic sie pejczem w tym zaklamanym swiecie.

niech was nie zmyla powody ani ich pokorne blagalne usmieszkowe wycwiczone zuchwalczo wyrerzyserowane miny lecz spojrzcie w glab siebie i zapytajcie sie siebie czy czegokolwiek sie boicie i dlaczego.jezeli jest takie cos ,musicie to zwyczajnie zdusic inaczej bedziecie zawsze na celowniku.praca czy produkty tej pracy wygina,tylko dlatego ze maja zamiar zastapic swiata innym swiatem,swiatem w ktorym wy nie bedziecie im potrzebni i tak wlasnie chca wam to uzmyslowic.

po co komu ludzie jak roboty zasilane siecia 5g beda dla nich przyjezdzac i robic kase jako kucharze taxowki autobusy kina itp itd,nie potrzebuja was,juz zdaliscie egzamin i daliscie im wszystko czego potrzebowali by to wszystko tak urzadzic.

teraz macie sie zamknac i sluzalczym byc az zgasza swiatlo,pruboja lecz tik tak czasu maja malo i im nie wystarczy by to sie im udalo,wysilöek na marne 

Portret użytkownika Katmandu

W polskiej procedurze karnej

W polskiej procedurze karnej obowiązuje system mieszany. Postępowanie przygotowawcze ma formę inkwizycyjną. Ułatwia to jego prowadzenie, zaś sprawcy przestępstw nie muszą być informowani o toczących się przeciw nim postępowaniach organów państwowych. Postępowanie główne i apelacyjne zorganizowane są według modelu skargowego. Postępowanie wykonawcze na powrót przyjmuje formę inkwizycyjną MOŻE WRESZCIE COŚ SKUMACIE w jakim s y f i e żyjecie. Toż to jest niewolnictwo z systemem opresyjnym. COŚ POTWORNIE OBURZAJĄCEGO. NA DODATEK JEŚLI DODAĆ JESZCZE TO CO OBOWIĄZUJE W POLSKIM SYSTEMIE SĄDOWNICZO PROKURATORSKIEJ MAFII, A MIANOWICIE, ŻE JEST DOBROWOLNA INTERPRETACJA PRAWA PRZEZ PROKURATURĘ I SĄDOWNICTWO, TO MACIE NIEWOLNICTWO DO KWADRATU.

Skomentuj