Trump tak mocno ścisnął dłoń wietnamskiego premiera, że zostawił na niej ślad

Kategorie: 

Źródło: https://www.facebook.com/BBCVietnamese/posts/1665899900089412:0

Prezydent Donald Trump tak mocno uścisnął wietnamskim premierem, że na dłoni Azjaty pozostał biały ślad. Na ten fakt zwrócił uwagę dziennik The Independent. Nguyễn Xuân Phúc spotkał się z prezydentem Stanów Zjednoczonych w Białym Domu w Waszyngtonie 31 maja br.

 


„Ci, którzy byli w pokoju, zauważyli znak na ręku premiera Wietnamu. Pan Trump potwierdził swoją reputację, jako posiadacza niezwykłego uścisku” – zauważają dziennikarze gazety.


The Independent pisze, że Nguyễn Xuân Phúc to pierwszy z przywódców krajów Azji Południowo-Wschodniej, który udał się do rezydencji obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Trump w listopadzie powinien przybyć z rewizytą do Wietnamu, aby wziąć udział w szczycie APEC.

 

Ocena: 

Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj