Trump powiedział, że Macron był jego faworytem w wyborach prezydenckich

Kategorie: 

Źródło: Flickr/French Embassy in the U.S./CC BY-NC 2.0

Prezydent USA Donald Trump powiedział Emmanuelowi Macronowi, że był jego faworytem w kampanii prezydenckiej, a doniesienia mediów, że wspierał Marię Le Pen były fałszywymi niedomówieniami.

 

„Byłeś moim człowiekiem,” powiedział do Macrona prezydent USA w trakcie ich pierwszego spotkania, które miało miejsce na terenie Brukseli.

 

Donald Trump miał powiedzieć nowemu prezydentowi Francji, że w przeciwieństwie do medialnych pogłosek i domysłów, śledził uważnie jego kampanię wyborczą, nie kibicując przy tym prawicowej Marii Le Pen. Według źródła pracującego dla AoI.com obaj przywódcy mieli rozmawiać po angielsku.

 

Rzecznik prasowy Białego Domu, Sean Spicer powiedział, że nie wie czy Trump powiedział takie słowa, jednakże przyznał, że w dialogu między przywódcami panowała dobra atmosfera.

 

Gdy w trakcie wyborów prezydenckich we Francji w kwietniu policjant został zabity w Paryżu przez człowieka będącego podejrzanym o współpracę z islamskimi ekstremistami, Trump zapowiedział prasie swoją gotowość do udzielenia wsparcia Le Pen. Dodał przy tym, że w decyzji kieruje nim siła kandydatki, która wydaje się być najbardziej prawdopodobną opcją. Zaznaczył jednak, że nie jest to udzielenie poparcia.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

trzeba sprawdzić czy tak

trzeba sprawdzić czy tak powiedział bo media organizacji zła NWO potrafią zmieniać wypowiedzi Trumpa ! Ale jeżeli tak powiedział to szok ! „W Polsce feministki i masonki są żandarmami tej rewolucji kulturowej, która podtapia polską tradycję. Towarzyszy im sympatia mediów. Siłę realnego wpływu tych środowisk na politykę każdego z polskich rządów udowadnia każdorazowy problem z wprowadzeniem pełnej ochrony życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci i relatywizacja klauzuli sumienia”, uważa dr Aldona Ciborowska, publicystka „Naszego Dziennika”.W tekście zatytułowanym „Feministki, poganki, masonki” dr Ciborowska zaznacza, że to właśnie te „trzy typy kobiet” mają największy udział w kreowaniu polskiej polityki, kultury, edukacji i ekonomii oraz propagują rewolucję zgodną z „duchem zarządzania globalnego”.Autorka podkreśla, że w życiorysy „nowoczesnych i postępowych kobiet” nad wyraz często „wpisane są osobiste i rodzinne związki ze starą, szeroko pojętą komuną i z neokomuną w jej neohumanistycznej odsłonie społeczeństwa obywatelskiego, która zdominowała politykę światową po upadku muru berlińskiego według sentymentów wolnomularskich i celów zrównoważonego rozwoju zaproponowanych światu przez zarządzanie globalne ONZ, UE (Sachs, Soros)” Dr Ciborowska podkreśla, że głoszona przez „feministki, poganki i masonki” rewolucja jest „antykatolicka, proaborcyjna, tzw. równościowa, progenderowa, kosmopolityczna” i ogarnia coraz więcej instytucji międzynarodowych i państwowych. Przynależność do masonerii nie wiąże się jedynie z walką o „wolną aborcję” i inne „liberalne prawa”. Daje ona również możliwość przeżycia „wielu atrakcji okultystycznych”, o których opowiadała swego czasu prof. Środa: „Na nasze zjazdy […] w Mądralinie przyjeżdżała pewna czarownica – prosto z Salem. I uczyła nas różnych rzeczy […] wszystkiego nie mogę powiedzieć, bo jesteśmy związane tajemnicą i każda z nas ma dyplom. […] w Noc Walpurgii, albo w głęboką noc bogini Hekate, i gry, i wtajemniczenia trwają do samego rana. Efekty tego widać oczywiście potem w życiu politycznym przez następnych 6 miesięcy. […] My jesteśmy dobre czarownice. […] od pewnego momentu na konferencjach feministycznych rzeczywiście pojawił się wątek wiedźm” http://www.pch24.pl/okultyzm--zrownowazony-rozwoj-i-masoneria--co-laczy-kobiety-wyzwolone-w-polsce-,51836,i.html#ixzz4iFwSQGEN

Jeżeli w Polsce nie dojdzie do władzy ruch narodowo radykalny to zostaniemy zniszczeni i zaasymilowani do cywilizacji ufonautycznej masonów Makrona ! Módlmy się do Maryi Dziewicy i Jezusa Miłosiernego o pomoc !

Wielka duchowa bitwa - Polska wywyższona czy zasymilowana ?!

https://www.youtube.com/watch?v=3BY2uN4GYws&t=1431s

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika tubylec

Bo pewnie go ruchał w dupę w

Bo pewnie go ruchał w dupę w Bohemian Grove. Faworyci i faworytki wszyscy qrwa siebie warci .. banda cweli i sqrwieli. Mogherini za to uwielbia gangbang z islamistami i murzynami, założę się że tak jest, widać to po tej hardej mordzie.

Skomentuj