Trump oskarżył Ukrainę o sabotowanie kampanii prezydenckiej

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Matt Johnson/CC BY-NC 2.0

Prezydent Donald Trump w swoim wpisie na Twitterze wezwał do zbadania działań Ukrainy na rzecz poparcia byłej kandydatki na prezydenta Hillary Clinton w czasie kampanii wyborczej.

 

„Ukraina próbowała sabotować kampanię Trumpa – prowadziła działania niezauważalne dla wspierania Clinton. I gdzie jest dochodzenie Prokuratora Generalnego w tej sprawie?”

W styczniu tego roku portal Politico informował, że ukraiński rząd starał się pomóc kandydatce Demokratów Hillary Clinton wygrać wybory i podważyć sukces Trumpa. Nowy prezydent USA wezwał do wszczęcia śledztwa w tej sprawie. Ukraina oficjalnie odrzuciła te oskarżenia tłumacząc, że podczas wyborów prezydenckich nie opowiadała się po żadnej stronie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika U_P_Adlina

hehehehe! Zapienił cię

hehehehe! Zapienił cię chachełek? A przecież banderowskie władze twojego grajdołka opluwały Trumpa w czasie przed wyborami i jawnie działały na rzecz kilarii clinton.

Ukraiński minister MSW Arsen Awakow na długo przed  wygraniem wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych przez Donalda Trumpa, na swojej stronie na Facebooku umieścił wpis, w którym nazywa Trumpa „niebezpiecznym” i „bezwstydnym”. Po wygraniu przez Donalda Trumpa wyborów Awakow swój wpis usunął.

Tak więc Awakowowi w tej sytuacji nie pozostawało nic innego jak tylko podkulić ogon pod siebie i cienko skomleć.

Ty też możesz tylko żałośnie poskomleć.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika inzynier magister

To jest realnie możliwe bo

To jest realnie możliwe bo ukraina to para hitlerowskie pańtwo gloryfikujące ukraińskich hitlerowców ! dla hitlerowców z ukrainy lepiej jak by rządziła hiaria ciemna strona mocy !!! u nas niestety coś się dzieje i wprowadzają rozkaz 66 !

Cała ta rewolucja masonów jest niczym innym jak niemieckim atakiem na Polskę. Prezydent powinien podpisać te ustawy, nawet jeśli były niedoskonałe. Trzeba to jasno powiedzieć - z Polską jest prowadzona wojna, a jej głównym powodem jest zapowiedź wsparcia przez USA projektu trój-morza. Wiadomo, że jak w RP upadnie rząd, to trój-morza nie będzie, bo Polska to największe państwo regionu. To właśnie z powodu międzymorza i wizyty Trumpa życie polityczne u nas nagle przyspieszyło. PiS się zmobilizował na przepchnięcie kluczowych ustaw, a wrogowie Polski na ich powstrzymanie. Starcie wygrał wróg masoński NWO, bo pan prezydent wsypał piasku w tryby. Trój-morze, to dla Polski i całej Europy środkowej same korzyści, dla Niemiec i Rosji utrata wpływów i możliwości wyzysku narodów regionu ! Czas na szybkie opamiętanie się żyrandolowego szkodnika ! Dlatego, między bajki można włożyć tłumaczenie, że powodem veta prezydenckiego jest troska o poprawność tych ustaw. Jak się ma nieprzyjaciela na muszce, to trzeba strzelać, a nie czekać i poprawiać celownik. Posuniecie prezydenta od żyrandola ma bardzo poważne znamiona sprzeniewierzenia się sprawom Polski i Polaków - być może mamy do czynienia z Bolkiem-2 !!!

Zobaczymy, co czas pokaże, jaką ustawę opracuje pan prezydent bolek 2 i jak się zachowa w przyszłości. Pozostaje mieć nadzieję, że rząd PiS nie upadnie w ciągu tych 2 miesięcy pod naporem ataku masonów od szatana ! Boże litościwy miej nas w swojej opiece ! Módlmy się do Jezusa Chrystusa !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

W czsie kampani prezydenckiej

W czsie kampani prezydenckiej pisałem na forach i tutaj, że duda mi się nie podoba. Nie podobają mi się faceci na smyczy swoich "słodkich" żoneczek... śliskie kluchy...

Podczas kampani, w jednym ze swoich wystąpień. ujrzałem obłudny usmiech i złe oczy tego gościa. Jednak z wyboru Szczynukowicza vel Komorowskiego i dude wybór padł na tego ostatniego

 

Skomentuj