Trump "oddał" władzę Bidenowi - czy to koniec USA ?

Kategorie: 

Źródło: internet

Joe Biden, w środę 20-tego stycznia 2020 roku, został 46. prezydentem Stanów Zjednoczonych, deklarując jednocześnie w czasie przemówienia, że „demokracja zwyciężyła”. "Dziwny Joe", albo jak go nazywają w USA "Strasznie odrażający Joe" (ang. "Creepy Joe") objął ster głęboko podzielonego narodu i odziedziczył wielki nadchodzący kryzys, który jest przygotowywany od dziesięcioleci, a który przewidział mason Albert Pike, prawdopodobnie większy niż jakikolwiek inny, z którym borykali się jego poprzednicy.

Oczywście "Straszny Joe" nie dość że nie zrobi nic by ratować upadającą gospodarkę USA, to z pewnością, dzięki swojej komunistce zastępczyni, spotęguje i tak już wielkie problemy Amerykanów. Straszny dziadek Biden objął władzę po wielu prawdziwych i dobrze tuszowanych oszustwach wyborczych, podobie jak papież Frańciszek, który został wybrany nielegalnie, ale o tym w dołączonym tu wideo. 

Nie stało się to co wszyscy przepowiadali, mianowicie utrzymanie się u władzy Donalda Trumpa i osuszenia tzw. "bagna". Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie spodziewał się, że jeden człowiek, choćby najbogatszy, może zatrzymać całą armię bogaczy, pracującą nad realizacją "Nowego Porządku Światowego", to może jedynie zrealizować Bóg Jezus Chrystus, albo ktoś kto otrzyma od Boga władzę.

Po tym jak Biden objął władzę możemy być świadkami wielkiej czystki, jaką przeprowadzą zwolennicy globalnego komunizmu, wśród całej administracji. Niektórzy, a jest ich bardzo wielu, sądzą nawet, że w akcie zemsty mogą zamordować Donalda Trumpa, albo kogoś z jego rodziny. To co się udało zrobić Trumpowi, to znaczy kilka posunięć anty enwuowskich, zostanie szybko zniszczone, pochód komunistów nowego porządku zostanie szybko przywrócony do ery sprzed trumpowskiej. Joe Biden już zapowiedział ponowne przystąpienie USA do światowej psychomanipulacji tzw. globalnego ocieplenia klimatu i zniszczenie wszystkiego, co ma związek ze zdrowym rozsądkiem gospodarki węglowej.

Czy to już konieć USA ? Niekoniecznie, w USA mamy najlepiej uzbrojonych obywateli, najwięcej broni, którą zapewne będą się starać im odebrać. Możemy być świadkami wielu fałszywych flag, które rozpoczną rozbrajenie nieposłusznych. Z tego wszystkiego widać, że amerykańskie elity chcą naśladować autorytaryzm chiński, to też pokazuje, że to komunistyczne Chiny wygrały wybory w USA, a nie marionetka dziadzio Biden. W ostatnim swoim przemówieniu Trump prosił o modlitwę za niego !

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika malina

No fakt że dymokracja po

No fakt że dymokracja po zbóju. Dano do wyboru aż (!) dwóch kandyfatów: jeden nieobliczalny i zarozumiały bufon a drugi stary dziadek z demensis. No i teraz stado baranów może sobie demokratycznie wybrać. *mosking*

Zastanawia mnie jaką motywację może miec stary człowiek w wieku grubo emerytalnym  żeby pchać sę na stanowisko prezydenta.  Przeciez normalnie myśląć powinien odpocząć i zadbać o zdrowie w tym wieku korzystając z nagromadzonego kapitału czy emerytury. Jaką będzie miał zdolność do podejmowania decyzji strategicznych, do intensywnej pracy  w wieku emerytalnym ? Chyba że kandydaci na prezydentów tego postępowego kraju wybierani są z łapanki, przymuszani szantażem np. bankructwa czy zobowiązaniami wobec mafii. Wtedy to wszystko jeszcze bym zrozumiała.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika 777

235 odczynów poszczepiennych

235 odczynów poszczepiennych wpłynęło dotychczas do Państwowej Inspekcji Sanitarnej w związku z trwającym od 27 grudnia 2020 roku Narodowym Programem Szczepień przeciwko COVID-19. 188 z nich miało charakter łagodnych, objawiający się zaczerwienieniem oraz krótkotrwałą bolesnością w miejscu wkłucia.

Niepożądany odczyn poszczepienny to występujące, w określonym czasie po iniekcji, pogorszenie stanu zdrowia. Odczyny mogą mieć łagodną, poważną lub ciężką postać.

Pierwszy ze zgłoszonych 235 niepożądanych odczynów poszczepiennych dotyczący preparatu przeciw COVID-19 zgłoszono 30 grudnia. Dotyczył kobiety, u której wystąpiło zaczerwienienie i krótkotrwała bolesność w miejscu wkłucia.

Inne odczyny – poza łagodnymi, jakie zgłoszono, to m.in. ból głowy, omdlenie, duszność, gorączka i zawroty głowy.

Strony

Skomentuj