Trump nazwał Obamę najgorszym prezydentem USA

Kategorie: 

Źródło: https://twitter.com/realDonaldTrump

Amerykański kandydat na prezydenta Partii Republikańskiej Donald Trump odpowiedział na regularne ataki obecnie panującego prezydenta  Stanów Zjednoczonych pod swoim adresem.

 

 

Miliarder Trump nazwał Baracka Obamę najgorszym prezydentem w historii. Wpis ukazał się na Twitterze.

 

„A w polityce, jak i w życiu niewiedza nie jest cnotą. To jest główny powód, dlaczego prezydent Obama jest najgorszym prezydentem w historii USA"- napisał Trump.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika first

Najgorszym prezydentem to

Najgorszym prezydentem to będzie właśnie Trump jeśli zostanie wybrany, mam nadzieję że nie. Obama to profesjonalista, znakomity polityk, Trump z kolei to jest cyrkowiec, klown, to nie jest poważny człowiek lecz populista, wystarczy posłuchać tych bzdur którymi nie raz się ośmieszał.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Biedny na duchu

Biedny na duchu żydochrześcijaninie... Ta relacja Natana to brednie rabiniczne chwalące sukces antychrysta.

Gówno on wie, bo rasa żydowska będzie wytępiona do 4-go pokolenia i nie Obama będzie jej autorem...

Ten "Jachwe" co będzie "wojował" z innymi narodami to wasz ukochany Bachomet czyli rogaty Władca... A Antychryst i Chrystus to ta sama osoba...

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Czarna rasa dużo zawdzięcza

Czarna rasa dużo zawdzięcza temu gejowi na O. To za jego kadencji została uznana pierwsza loża wyłącznie dla murzyńskich masonów tz tam w tej loży nie ma ani 1 żyda do pilnowania interesu. Wierzyć się nie chce!

Portret użytkownika 44

barack jest symbolem

barack jest symbolem lewackiej gangreny toczącej amerykę i upadku tego kraju spowodowanego takimi clintonami, buschami, i im podobnymi marionetkami w rękach lobby żydowskiego. tylko ktoś taki ja Donald Trump może ten kraj podnieść. jeżeli nie on to nikt inny....

Portret użytkownika tento

No to teraz bractwo wzajemnej

No to teraz bractwo wzajemnej adoracji powinno natychmiast uruchomić mechanizmy zwiększające popularność swojej kolejnej marionetki obamy. Proponuję kolejną nagrodę nobla i wygraną w eurowizji. Chwilowo powinno wystarczyć, a jak nie - to jeszcze jednego nobla.

Strony

Skomentuj