Trump nazwał Obamę najgorszym prezydentem USA

Kategorie: 

Źródło: https://twitter.com/realDonaldTrump

Amerykański kandydat na prezydenta Partii Republikańskiej Donald Trump odpowiedział na regularne ataki obecnie panującego prezydenta  Stanów Zjednoczonych pod swoim adresem.

 

 

Miliarder Trump nazwał Baracka Obamę najgorszym prezydentem w historii. Wpis ukazał się na Twitterze.

 

„A w polityce, jak i w życiu niewiedza nie jest cnotą. To jest główny powód, dlaczego prezydent Obama jest najgorszym prezydentem w historii USA"- napisał Trump.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika first

Najgorszym prezydentem to

Najgorszym prezydentem to będzie właśnie Trump jeśli zostanie wybrany, mam nadzieję że nie. Obama to profesjonalista, znakomity polityk, Trump z kolei to jest cyrkowiec, klown, to nie jest poważny człowiek lecz populista, wystarczy posłuchać tych bzdur którymi nie raz się ośmieszał.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj