Trump 2.0 w Brazylii, ludzie ruszyli na budynki rządowe

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Po zaprzysiężeniu nowego prezydenta Brazylii protesty tylko przybrały na sile. Protestujący wdarli się nawet do domu nowego prezydenta Ludwika da Silva pseudonim Lula. Protestujący szturmowali budynek Kongresu Brazylii w masowym proteście, domagając się powstrzymania dyktatorskich zapędów Luli. Wyglądało to jak dokładna kopia słynnego "szturmu na Kapitol". Czy była to prowokacja czy rzeczywisty zamach stanu?

 

Patrząc na to co się dzieje obecnie w Brazylii trudno nie dostrzegać, że wygląda to na kolejną ustawkę jak w przypadku słynnego "ataku na Kapitol" 6 stycznia w USA. Media głównego nurtu już piszą o "zamachu stanu". Może to miec uzasadnienie, bo pojawiają się informacje, że policja i wojsko przyłączyło się w kilku miejscach do protestujących. Nowy prezydent zagroził im więzieniem, ale wiemy czym się to skończyło ostatnio dla prezydenta Peru, którego władzę zakończyły właśnie formacje mundurowe. Nie można jednak wykluczyć, że może dojść nawet do wojny domowej.

Policja odbiła pałac prezydencki - ale np. w Rio de Janeiro odmówiła rozpędzania demonstrantów. A coraz bardziej wygląda na to, że wybory rzeczywiście zostały tam sfałszowane. Zastosowano ten sam manewr co w przypadku Trumpa. Z wszystkich sił promowano lewicowego kandydata, a potem dopomagano mu w procesie wyborczym ciągnąć go za uszy przy cmokaniu z zachwytem w mediach. Wszyscy pamiętamy skandal z głosowaniem w Stanach Zjednoczonych, który zrobił prezydentem sterowalnego człowieka z demencją Joe Bidena. Wtedy też zrobiono tak zwany "szturm na kapitol", który potem wykorzystano w USA do rozprawienia się z opozycją, która została oskarżona o niedemokratyczne metody działania. 

 

W Brazylii takim Trumpem był Jair Bolsonaro i dlatego decydenci i globaliści zrobili wszystko aby wyeliminować ten błąd w systemie, tym bardziej niebezpieczny w obliczu planów jaki em ają oni w nadchodzących latach. Zawsze lepiej mieć wtedy wszędzie prezydentów pracujących dla Światowego Forum Ekonomicznego WEF, niż użerać się z jakimiś prawakami, którzy coś bredzą o wolności i kapitaliźmie, akurat wtedy gdy trzeba wdrażać ogólnoświatowy komunizm.

 

Zastanawiające jest też to, że w polskich mediach o tych spektakularnych protestach mówi się zdawkowo o ile w ogóle. Wcześniej w tych samych mediach nie słyszeliśmy nic o protestach w Kanadzie które zakończyły się blokadami kont bankowych dla protestujących, ani o Holandii gdzie rolnicy postanowili nie dac się zlikwidować zielonym komunistom wyznającym klimatyzm. Prawdopodobnie media nie chcą inspirować ludzi, tak jak unikano relacjonowania protestów w czasach covid sprawiając wrażenie, że wszyscy grzecznie i chętnie zgodzili się na totalitaryzm medyczny. Bez wątpienia media już nie pełnią roli dla jakiej zostały powołane. Teraz to już jedynie tępa propaganda i bezrefleksyjna służba swoim mocodawcom.
 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Feliks

Ja tylko dodam że przy

Ja tylko dodam że przy dzisiejszym stanie techniki dosyć łatwo by było zrobić tak aby wybory były uczciwe. Np. moim zdaniem powinno być tak. W miejscu publicznym powinna stać jakaś budka-serwerownia. I do tej budki powinny spływac wyniki wyborów i któe można by było obserwować na telebimie. Oczywiście do budki na ten czas NIKT BY NIE MÓGŁ WCHODZIĆ. Budka by była zamknięta. Jako że by była stalowa ( i być może jakoś "ekranowana " ) to nikt by nie mógł odziaływać jakimiś "falami" na komputer znajdujący się w środku.

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Mam niesmak o tym pisząc bo

Mam niesmak o tym pisząc bo taki kraj jak Brazylia gdzie odsetek idiotów wynosi około 95% mało mnie nie interesuje ale dodam jeszcze, że Bolsonaro był kawalerem przed tym jak wygrał na żydowskiej loterii rolę w filmie prezydent Brazylii więc wcisnęli mu Esterkę z Mosadu która odgrywała rolę jego żony no bo jak tutaj kandydować na prezydenta nie mając potencjalnej przyszłej pierwszej damy.

Możliwe też, że to klon z tej samej partii co Anna Maria Żukowska która działała w żydowskiej młodzieżówce

Bolsonaro to rzeczywiście brazylijski Trump bo za jednym i za drugim stoją te same siły.

Portret użytkownika Lommo

Te klony to po prostu wynik

Te klony to po prostu wynik bardzo małego wymieszania genetycznego w przed drugowojennych społeczności żydowskich. Skutkuje to jeszcze do dzisiaj dużym podobieństwem fizjonomi między potomkami ludności żydowskiego pochodzenia między resztówkami po zagłębiu Żydów w Polsce a potomkami emigrantów żydowskich. Pewnie nie wiesz że prócz USA to kolejnymi najpopularniejszymi kierunkami emigracji ze skupisk żydowskich w Polsce od czasów II
połowy XIX wieku były Argentyna i Brazylia. Wiążą się z tym pewne historie przekrętów finansowych polegających na tym że z Ameryki Południowej nie szło przesłać pieniędzy po prostu pocztą jak USA, i w praktyce załatwiano wystawianie weksli które w Polsce były wymieniane na gotówkę w żydowskich kantorach finansowych . Po czym na tych wekslach dopisywano zera i jechano do banków w Berlinie pobrać zawyżone kwoty.

Portret użytkownika pabloS

Te klony czy czymkolwiek są,

Te klony czy czymkolwiek są, bardzo łatwo rozpoznać:(tak jak na tym zdjeciu maja oni lekko niebieskawy odcień białek oczu - w ostatnich 2 dekadach namnożyło się ich trochę - z tąd tez był chyba false flag w postaci "reptyliańskich" oczu tuż przed)

Portret użytkownika spokoluz

Brazylia - III etap

Brazylia - III etap rozwalania BRICS ( Brazylia , Ruscy , Indie , Chiny , Rep. płd Afr. ) I etap - curvid Chiny , II etap - kacap - banderland , III - widzimy w Brazylii  a na reszte trzeba poczekać - to jest recepta usrańców na dlasze sprawowanie hegemonii inaczej tytanic nie wróci do poziomu bo rufa jest już pod wodą i grozi przełamaniem kadłuba.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Strony

Skomentuj