Trudna sytuacja we Francji, pojawiła się groźba wielkich zamachów, a w Calais musi wkroczyć wojsko

Kategorie: 

Katedra Notre Dame w Paryżu - Źródło: 123rf.com

Mylą się ci, którzy sądzą, że teraz po paryskich zamachach będzie już bezpiecznie, wręcz przeciwnie. Dzisiaj agencja Europol poinformowała, że istnieje wielkie ryzyko zamachów terrorystycznych w Europie, szczególnie we Francji, ze wskazaniem na region Ile-de-France z Paryżem. Nie wiadomo co dokładnie ustalono na temat planów terrorystów, ale podano, że chodzi o islamistów sprzyjających Państwu Islamskiemu. Dodatkowo sytuacja w Calais tak się pogorszyła, że lokalne władze proszą o wkroczenie wojska.

 

Padły niepokojące sugestie, że skala przygotowywanych zamachów jest większa niż od tych, które przeprowadzono w listopadzie. Jeśli do tego dojdzie, prawie na pewno będziemy mieli do czynienia z wieloma celami jednoczesnego ataku, ponieważ okazało się to skuteczne. Niestety, ale w Europie jest aż nadto "poborowych ISIS" gotowych do przeprowadzenia kolejnych masakr.

 

Gdy III Rzesza prowadziła wojnę w Europie i w Afryce Niemcy żyli spokojnie, a niektóre miasta takie jak Breslau, nie będące w zasięgu alianckich bombowców, nie doświadczyły wojny prawie do samego końca. Potem jednak przyszła nieuchronna apokalipsa czy teraz będzie podobnie z miastami w Europie Zachodniej. Wszystko wskazuje na to, że wojna z Iraku, Syrii czy Afganistanu dociera właśnie do Europy.

 

To co widzimy obecnie to początek wojny hybrydowej w stylu rosyjskich zielonych ludzików, którzy kryją się w tłumie nielegalnych imigrantów. Nieuchronnie nadchodzi czas gdy ta armia inwazyjna zacznie siać zniszczenie na dużo większą skalę niż tylko obmacując kobiety, gwałcąc i sztyletując od czasu do czasu Europejczyków.

Dantejskie sceny pod Calais - Źródło: kadr z YouTube

Pewną próbkę tego jak będzie wyglądała wojna domowa we Francji stanowi przypadek Calais, miasta gdzie znajduje się wlot do tunelu pod kanałem La Manche. Sceny jakie widzą tam codziennie kierowcy ciężarówek wyglądają jak z filmu o zombie. Setki arabów i murzynów błąka się po autostradzie i poluje na TIR-y włamując się do naczep i zastraszając kierowców, przy biernej postawie bezradnej francuskiej policji.

 

Władze samorządowe z Calais proszą o pomoc francuskiej armii, ponieważ sytuacja dawno wymknęła się tam spod kontroli. Dochodzi już nawet do napaści na miejscowych Francuzów, którzy są zdesperowani i przestraszeni. Nielegalne koczowisko zwane dżunglą to wylęgarnia przestępczości i praktycznie enklawa. Ludzie biegają sobie po autostradzie, włamują się do naczep a francuska policja anic z tym nie robi. Samorządowcy z Calais słusznie uznali, że czas na wojsko. Jednocześnie rośnie liczba akcji poparcia

Dantejskie sceny pod Calais - Źródło: kadr z YouTube

Sytuacja jest tak zła, że francuskie władze zalecają aby nie zatrzymywać się gdy imigranci wychodzą przed ciężarówki starając się je zatrzymać. To właśnie wtedy najczęściej dochodzi do włamań do naczep. To chyba jednak oznacza, że policja rekomenduje rozjeżdżanie tych ludzi. Wskazuje to, że w Calais mamy już do czynienia właściwie ze strefą wojny, a ekspansja inwazji islamistów jest tak duża, że tylko kwestią czasu jest gdy podobnie zaczną wyglądać kolejne europejskie miasta.

http://www.lbc.co.uk/calais-police-tell-lorry-drivers-to-run-over-immigrants-96589

 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Xardas666

Nie rozumiem, w czym ci

Nie rozumiem, w czym ci islamiści są gorsi od rzeszy pustych szmat i dziwek bez krzty inteligencji wałęsających się po polskich i zachodnich ulicach. W czym ci islamiści są gorsi od przećpanego i przepitego społeczeństwa reprezentowanego przez przeciętnego gówno wartego obywatela Europy Wschodniej, Środkowej i także Zachodniej. Wytłumaczcie mi, Drodzy Państwo, w czym tępe rzesze baranów, katolickich fanatyków zamykających koncerty black metalowe z ich prostackich powodów, przechlanych Polaczków rzucających się na wszystko, co od odmienne od łysej pały na łbie i bezmóżdża oraz od głupich, materialistycznych dziwek, którę plenią się po całym tym zachodnim świecie, mają być lepsze od naćpanych Allahem Jego fanatyków? Bo ja osobiście różnicy nie widzę... Być może jestem zbyt ograniczony, ale mam przeczucie, że ich wejście do Europy koniec końców zakończy się bardzo dobrze - wytępią się wszyscy nawzajem i Natura pozbędzie się syfa, jakim jest tępa, idiotyczna ludzkość. Gatunek, który dostał wspaniałe narzędzie w postaci umysłu, a który na każdym kroku robi dziwkę z logiki.
Brawo Francja! Masz to, na co zasłużyłaś! Polsko pijacko-katolicka! Hipokrytko nad hipokrytkami! Pewnego dnia również i Ty to dostaniesz.

Portret użytkownika pok

 Wypowiedź ta byłaby

 Wypowiedź ta byłaby pełniejsza gdybyś całość zakończył oczywistym przecież stwierdzeniem, że tylko Ciebie to nie dotyczy, tylko Ty wiesz wszystko najlepiej i z góry swej mądrości z pobłażaniem obserwujesz przedstawienie mające miejsce u Twych stóp, łaskawie nas- "pijaczków-katolików" oświecając jak na sprawę należy się zapatrywać.

Portret użytkownika anonimanonimów

a no drogi forumowiczu różnią

a no drogi forumowiczu różnią się tym że te puste szmaty i dziwki nie zgwałcą Ci matki, żony, dziewczyny czy córki, nie utną Ci głowy i nie nasikają do niej, oni mają Cię za śmiecia. Z dwojga złego wole te dziwki i szmaty, są CYWILIZOWANE. Nie życzę Ci aby któregoś dnia spotkała Cię krzywda z ręki muslima. za to życzę Ci abyś otworzył umysł tak trochę bardziej.

Portret użytkownika eva11

oj jak swiat bylby piekny

oj jak swiat bylby piekny jesli zyli by na nim jedynie tak inteligentni i madrzy ludzie jak ty!!!!!!!!
i oczywiscie tak bardzo kochajacy nature i wszystkie stworzenie po za czlowiekiem,
 
zapominasz jedynie ,ze te narzedzie-umysl wlasnie spowodowalo to cale zlo na swiecie,ten caly syf i cierpienie,
bo przeciez lew dzieki temu,ze nie jest inteligentny nie ogradza swojego terytorium i nie hoduje na nim jelonkow,nie tworzy tez rzadow za zasiekami......
moze ten dar nie pwinien byc odkryty lub ktos po drodze zniszczyll jedyny egzemplarz instrukcji?
swoja droga Twoje narzedzie jest bardzo ograniczone w mysleniu lub stracilo wiezi z innymi narzedziami jesli widzisz tylko dzi...i i nic nie wartych ludzi!
 

Portret użytkownika Prezes6453

Europę Zachodnią, według

Europę Zachodnią, według mnie, czeka wojna religijna.
Brytole już po mału tez mają po dziurki w nosie przybyszów z pustyni.
Oto film z marszu Chrześcijańskiego w muzułmańskiej dzielnicy miasta Luton.
http://youtu.be/fA6XcyXsxXU

To samo odbywa się w Niemczech.
To zabrnęła już bardzo daleko, a światowe rządy brną w to dalej ku uciesze lewicowych dysmózgów.
Mówię Wam, zachód czekają ciężkie czasy, wiele terroryzmu, wiele krwi na ulicach. Jednak nie jestem pewien, czy Europa jest w stanie wygrać tą walkę.

Portret użytkownika inzynier magister

Zamachy spowodują, że NWO

Zamachy spowodują, że NWO wprowadzi system ucisku, chyba im o to właśnie chodzi, cała szansa jest w tym byśmy jako Naród się nie dali zastraszyć niemieckiej hegemonii oraz tajnym masonom w ich planach i szantażach finansowych. Wiadomo że rząd pani Szydło ma ciężkie orzech do zgryzienia bo Tusk wykonywał plan masonerii i robił specjalnie długi byśmy się stali uzależnieni od banksterów tak jak Grecja ! Dodatkowo posprzedawał wszystkie zasoby naturalne i kopaliny byśmy byli europejskimi dziadami, dodatkowo poniszczył zakłady pracy i ludzie muszą emigrować na przymusowe roboty do euro kołchozu. W ostatnich miesiącach dyktatury PO/PSL już wprowadzali ustawy które miały być wstępęm do dalszego zmieniania praw byśmy uczyli małe dzieci homoseksualizmu, pamiętacie, nawet zapraszali jakichś zboczeńców z Niemiec którzy mieli uczyć dzieci obmacywania czy czegoś takiego, jakiegoś zboczeństwa, ten niemiecki pedofil który przyjechał do Polski jest znany ze swoich zboczeń, zresztą cała europejska klika NWO chce ukatrupić chrześcijan, ich plan zakłada że islamiści to zrobią za nich ! Ostatnimi czasy nawet Petru z nowoczesnych banksterów dostał rozkaz i nawoływał do uchwalenia ustaw homoseksualnych dla zboków ! To jest znak że to tajny agent NWO ! Trzeba sobie jasno powiedzieć i się nie oszukiwać, że głównym zagrożeniem na świecie nie są islamiści tylko tajny reżim homoseksualno-pedofilski, zwany popularnie NWO ! To ten reżim zboczeńców jest przyczyną kłopotów w Europie i w USA, to ci homoseksualno-pedofilscy politycy chcą zagłady cywilizacji europejskiej chrześcijańskiej ! Wystarczy się zastanowić nad tym co robią i jak zmuszają państwa chrześcijańskie by te przyjeły ustój homoseksualno-pedofilski zwany europejskim banksteryzmem, który ma być słaby i ma przyjmować islamistów by ci wymordowali chrześcijan i zrobili czystke w Watykanie. Wczoraj oglądałem w telewizji program jak to polska rodzina musiała uciekać z Niemiec bo odebrano im dzieci w ramach programu jugendantów, okazało się że szwaby molestowały polskie dzieci, które doznały urazu psychicznego od zboczeńców, ale to nie wszystko bo szwabskie zboki biły polskie dzieci, które miały siniaki, więc te wykolejeńcy musieli być też  masochistami i sadystami ! W Polsce trzeba się przygotować na upadek unii homoseksualno pedofilskiej zwanej euro sodomą ! Trzeba wzmacniać ONR i przygotowywać społeczeństwo w narodowej TVP na wybory w 2020 byśmy mogli zmienić konstytucję postkomunistyczną kwacha na polską !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Rodak

Wszystko9 wskazuje na to, że

Wszystko9 wskazuje na to, że sprowadzenie przybyszów do Europy byłoplanem elkiot, obliczonym na wywołanie konfliktów religijnych  na ogromną  skale. 
To ma umozliwic wkroiczenie wojska dla zaprowadzenia porzadku i wprowadzenia NWO, a może ten konflikt ma na celu  destabilizację całego świata  i wielkiego konfliktu religijknego i etnicznego, który umożliwi ogronną  depopulacje ludzkości na świecie.
Elity maja przygotowane kryjówki pod ziemią, a ludność na Ziemi  zostanie pozostawiona sama sobie i takio scenariusz jest mozliwy. Trzeba wykryc gdzie te kryjówki sa zorganizowane  i  dokonać ich ujawnienia.

Portret użytkownika Akamai

Porównanie pałętających się

Porównanie pałętających się nachodźców do zombie jest bardzo trafne. Jeśli ich ilość wzrośnie kilkukrotnie to zablokują ruch, a oprócz gwałtów i rabunku zaoferują Francuzom i Niemcom całą gamę innych "rozrywek". A im więcej ich będzie, tym bardziej będą agresywni. Współczuję ludziom, którzy żyli dotąd w spokoju, że wybrani przez nich "politycy" skazują ich na takie zagrożenie i życie w ciągłym strachu. A to przecież dopiero "przystawka".

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj