Transseksualna więźniarka została oskarżona o molestowanie kobiet w żeńskim więzieniu

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Transseksualista został oskarżony o molestowanie seksualne czterech więźniarek po tym, jak trafił do ​​więzienia dla kobiet, mimo że nie przeszedł operacji zmiany płci. Pierwsza napaść miała miejsce w ciągu kilku dni od przybycia do więzienia New Hall w Wakefield w Wielkiej Brytanii.

Jak donosi brytyjska prasa, więzień, który podawał się za kobietę przez dwa ostatnie lata, był wyraźnie pobudzony podczas ataku. Domniemana ofiara – więźniarka, z którą transseksualista się zaprzyjaźnił – powiedziała, że ​​w momencie napadu widziała, że oprawca był wyraźnie podniecony. Oprócz dwóch innych napaści, zanotowano również skargi na nieodpowiednie komentarze na temat seksu oralnego, skierowane do innej osadzonej.

Z powodu napaści, transseksualna więźniarka została przeniesiona do więzienia dla mężczyzn. Sytuacja ta rozpoczęła debatę na temat tego, czy więźniowie powinni zostać wysłani do więzień dla kobiet przed operacją zmiany płci.

Ostatnie dane wskazują, że do końca marca 2017 r. w Anglii i Walii przebywało 125 więźniów transpłciowych. Obecnie kobiety transpłciowe mogą legalnie zmienić swoją płeć na akcie urodzenia, jeśli zdiagnozowano u nich dysforię płciową i żyły zgodnie z tą płcią przez ostatnie dwa lata.

Sędziowie decydujący o tym, czy wysłać więźniów transpłciowych do więzień dla mężczyzn czy kobiet często uważają to za decydujący czynnik. Więźniowie tacy mają również więcej swobód – mogą brać prysznic i prać ubrania na osobności oraz nosić bardziej zróżnicowane ubrania.

 

Więźniowie transseksualni po raz pierwszy uzyskali prawo do przeprowadzenia operacji zmiany płci w 1999 roku.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
Opublikował: B
Portret użytkownika B
Redaktorka, która pracuje z nami od ponad 3 lat. Specjalizuje się w tematyce medycznej i zdrowym żywieniu. Często publikuje na portalu medycznym tylkomedycyna.pl


Komentarze

Portret użytkownika tentyppies

Ja to się dziwię, że w tych

Ja to się dziwię, że w tych czasach ludziom jeszcze się chce wyłuszczać pewne cechy, żeby mieć kozła ofiarnego. 

Przecież to chyba oczywiste, że osoby szkodzące innym występują zarówno pod postaciami geja, transa czy 'ciapatego', jak również wśród białych heteroseksualnych mężczyzn i kobiet. Wszyscy jesteśmy równi, bo możemy zgeneralizować się do perfidnego, wyniszczającego gatunku, którego jedyną dobrą cechą jest potrzeba rozwoju i sztuka. 

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Ta " więzniarka " powinna po

Ta " więzniarka " powinna po kolei zgwałcić cały żeńskji personel więzienia , a na końcu jego drektora. Może  w ten sposób społeczność tego państwa uświadomiłaby sobie , do jakiej aberacji logiki zabrnęła .

Portret użytkownika Medium

To cwaniaki są! Trzeba mieć

To cwaniaki są! Trzeba mieć cokolwek do czynienia z systemem penitencjarnym, by pojąć ten ogrom cwaniactwa. Wielu więźniów to ludzie z bardzo wysokim ilorazem inteligencji, a z tymi najtrudniej sobie poradzić.

Portret użytkownika kolo21

Te więźniarki są widocznie

Te więźniarki są widocznie 100% lezbijkami. Bo jak kobita nie cieszy się z korzenia pod celą to jak to wytłumaczyć inaczej? To jak facetom podesłać babkę pod celę, a ci by mieli się skarźyć odziałowemu że ich napastuję. Podejrzewam żeby mu zwieracze ze śmiechu puściły.

kolo21

Portret użytkownika tentyppies

No jak to może być, że ktoś

No jak to może być, że ktoś może mieć inne potrzeby i gusta, żeby się nie ucieszyć z "konara"! 

Te baby.... Na pewno "lezby" 

Nie wiem, czy jest powód to chwalenia się, że mężczyznom wystarczy trochę celibatu, a chuć im uderza do głowy i odbiera rozsądek...

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika nel35

Od lat pojawiają się takie

Od lat pojawiają się takie zmiękczające wrzutki, mające na celu znieczulić ludzi. Podobnie było z gejostwem w poprzednim wieku. Na razie oswajają opinię publiczną, mówiąc, że przecież taka osoba nie będzie mogła realizować swoich fantazji. Z czasem jednak pojawią się głosy, że pedofil nie może się ograniczać, bo to mu szkodzi. Zresztą już teraz w niektórych krajach pojawiały się warunki takiego współżycia: "Za zgodą dziecka"...
Obecnie w niektórych kręgach kulturowych pedofilia funkcjonuje w majestacie prawa (np. islam, judaizm).
Wcześniej czy później pedofile dopną swego, bo jest ich wielu, często w kręgach rządowych (pizzagate).

Strony

Skomentuj