Trans-feministki weganki ratują kury przed gwałtami kogutów

Kategorie: 

Źródło:

Hiszpańskie trans-feministki co już samo w sobie można uznać za coś zaskakującego, opublikowa(li)ły nagranie, w którym wzywają do ratowania kur przed gwałtami dokonywanymi na nich przez koguty. Ich zdaniem kury są zmuszane do seksu bez ich zgody!

 

 

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że nasz świat wariuje w zastraszającym tempie. Szaleństwo zaczęło przenikać nasze życie i norma stała się odstępstwem a odstępstwo normą. Objawy tego procesu bywają niekiedy dosłownie szokujące jak w tym przypadku.

 

Grupa zwana Almas Veganas z Girony w Hiszpanii, opublikowała w internecie zdumiewające nagranie będące czymś w rodzaju ich lewicowego manifestu. Transseksualni weganie określają się jako przeciwnicy dyskryminacji gatunkowej oraz jako tak zwane trans-feministki to po prostu mężczyźni, którzy stwierdzili, że będą kobietami-feministkami. 

Stali się sławni po filmie opublikowanym w internecie, na którym oddzielają kury od kogutów, aby nie doszło do obcowania płciowego do którego dochodzi z powodu brutalnej siły samców, które depczą kury bez ich zgody. Aby dodatkowo wyzwolić uciskane kury trans-feministki z Hiszpanii miażdżą ich jaja, dokonując symbolicznej aborcji płodów pochodzących z gwałtu.

 

Mimo, że ostatnio postępy postępu galopują, to tak dziwna forma ekspresji swoich poglądów niewątpliwie zaskoczyła większość użytkowników mediów społecznościowych. Problem gwałconych kur nie istniał dla nich dopóki nie został tak brawurowo naświetlony. Szczytny pomysł zapobieżenia gwałtom kur przez koguty może się jednak nie udać ze względu na problemy ze zdolnością kur do wyrażenia zgody na seks.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Medium

W Polsce, keri, też jest

W Polsce, keri, też jest wiele kobiet o męskiej budowie ciała i mimo to są kobietami i pełnią kobiece role.

Nawet jest powiedzenie: kobieta śląska - w barach szeroka a w dupie wąska

I noszą takie kobitki sukienki, wychowują dzieci, a nie cudują z kurami.

PS. Mnie też nie podoba się sprowadzanie roli kobiety do dupy, jak zaprezentował Twój przedmówca. Takie postawy braku szacunku dla kobiet trzeba piętnować, ale mądrze, a nie poprzez ucieczkę w feminizm.

Portret użytkownika mniecio

A gdy ja spętałem kaczora bo

A gdy ja spętałem kaczora bo moim zdanie własnie za dużo sexował młode nie dojrzeła kaczki .To po nie dlugim czasi one jeździły jedna po drugiej A spętany kaczor dostawał szaleju. bo był spętany.Więc go uwolniłem  jak sie okazało ku zadowoleniu wszystkich kaczek. i sexują teraz do woli. Prezesie.

Strony

Skomentuj