Trans-feministki weganki ratują kury przed gwałtami kogutów

Kategorie: 

Źródło:

Hiszpańskie trans-feministki co już samo w sobie można uznać za coś zaskakującego, opublikowa(li)ły nagranie, w którym wzywają do ratowania kur przed gwałtami dokonywanymi na nich przez koguty. Ich zdaniem kury są zmuszane do seksu bez ich zgody!

 

 

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że nasz świat wariuje w zastraszającym tempie. Szaleństwo zaczęło przenikać nasze życie i norma stała się odstępstwem a odstępstwo normą. Objawy tego procesu bywają niekiedy dosłownie szokujące jak w tym przypadku.

 

Grupa zwana Almas Veganas z Girony w Hiszpanii, opublikowała w internecie zdumiewające nagranie będące czymś w rodzaju ich lewicowego manifestu. Transseksualni weganie określają się jako przeciwnicy dyskryminacji gatunkowej oraz jako tak zwane trans-feministki to po prostu mężczyźni, którzy stwierdzili, że będą kobietami-feministkami. 

Stali się sławni po filmie opublikowanym w internecie, na którym oddzielają kury od kogutów, aby nie doszło do obcowania płciowego do którego dochodzi z powodu brutalnej siły samców, które depczą kury bez ich zgody. Aby dodatkowo wyzwolić uciskane kury trans-feministki z Hiszpanii miażdżą ich jaja, dokonując symbolicznej aborcji płodów pochodzących z gwałtu.

 

Mimo, że ostatnio postępy postępu galopują, to tak dziwna forma ekspresji swoich poglądów niewątpliwie zaskoczyła większość użytkowników mediów społecznościowych. Problem gwałconych kur nie istniał dla nich dopóki nie został tak brawurowo naświetlony. Szczytny pomysł zapobieżenia gwałtom kur przez koguty może się jednak nie udać ze względu na problemy ze zdolnością kur do wyrażenia zgody na seks.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika keri

One mają ciała facetów a

One mają ciała facetów a umysły kobiet, czyli pasztetami określasz wygląd facetów Biggrin

Hm, brzydota z durnotą dała transa, który niszczy jaja innych stworzeń. Mógłby jeden z drugim zacząć od swoich, a nie od niewinnych kurzych.

Orwella Partia w "Rok 1984" to kościół kat. Dowodzi tego historia kk, biblia i poglądy kk. Precz ze światem Orwella! https://zmianynaziemi.pl/comment/494516#comment-494516

Portret użytkownika Medium

W Polsce, keri, też jest

W Polsce, keri, też jest wiele kobiet o męskiej budowie ciała i mimo to są kobietami i pełnią kobiece role.

Nawet jest powiedzenie: kobieta śląska - w barach szeroka a w dupie wąska

I noszą takie kobitki sukienki, wychowują dzieci, a nie cudują z kurami.

PS. Mnie też nie podoba się sprowadzanie roli kobiety do dupy, jak zaprezentował Twój przedmówca. Takie postawy braku szacunku dla kobiet trzeba piętnować, ale mądrze, a nie poprzez ucieczkę w feminizm.

Portret użytkownika mniecio

A gdy ja spętałem kaczora bo

A gdy ja spętałem kaczora bo moim zdanie własnie za dużo sexował młode nie dojrzeła kaczki .To po nie dlugim czasi one jeździły jedna po drugiej A spętany kaczor dostawał szaleju. bo był spętany.Więc go uwolniłem  jak sie okazało ku zadowoleniu wszystkich kaczek. i sexują teraz do woli. Prezesie.

Portret użytkownika Medium

Dalibóg zaczynam dostawać

Dalibóg zaczynam dostawać wysypki i odruchu wymiotnego na durne doniesienienia o LGBT, transgenderyzmie i innych zboczeniach płciowych.

Tego rodzaju treści i związane z tym pranie mózgu jest swoiste dla terenów znajdujących się pod okupacją. Porządna redakcja powinna omijać takie idiotyzmy.

Portret użytkownika SurvivorMan

Fakt... Mówienie o nich to

Fakt... Mówienie o nich to dla nich tylko reklama... Niestety to że ZnZ przestanie o tym pisać, nie zmieni niczego... Media głównego ścieku i tak dzielą i rządzą jeśli chodzi o zakres informacji, jaki ma być wtłaczany pod czaszkę używającemu telewizora zamiast światowemu planktonowi społecznemu!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj