Tragiczny rok dla muzyki, kolejni gwiazdorzy umierają przedwcześnie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Rok 2016 będzie zapamiętany jako tragiczny dla muzyki. Odeszło już przynajmniej kilku wielkich wykonawców, ostatnim z nich jest George Michael, którego śmierć ogłoszono wczoraj wieczorem. 

Złym znakiem dla muzyki w 2016 roku była nagła śmierć Lemmiego Kilmistera z grupy rockowej Motorhead. Zmarł on 28 grudnia 2015 roku, w wieku 70 lat, zaledwie dwa dni po zdiagnozowaniu u niego raka prostaty. Pogrzeb odbył się 9 stycznia 2016 roku i był oglądany w serwisie YouTube przez 230 tysięcy fanów. 

Następnego dnia po pogrzebie Lemmego, bo już 10 stycznia 2016, świat obiegła kolejna tragiczna wiadomość, zmarł słynny brytyjski gwiazdor David Bowie. Muzyk zmagał się z rakiem przez 18 miesięcy i prawdopodobnie wyreżyserował swoją śmierć popełniając samobójstwo, eutanazję, tak aby jej data zbiegła się z publikacją ostatniego studyjnego albumu artysty.

W kwietniu dowiedzieliśmy się, że nie żyje wielki gwiazdor muzyki pop, Prince Rogers Nelson, znany po prostu jako Prince. Artysta zmarł w wieku zaledwie 58 lat, rzekomo na zapalenie płuc. Od razu pojawiły się oczywiście teorie, że to zbyt nieprawdopodobna śmierć. Sugerowano, że ktoś w tym pomógł, ale nie ma na to do dzisiaj mocnych dowodów.

Całkiem niedawno, bo 10 listopada, w wieku 82 lat, zmarł Leonard Cohen. Słynny kandyjski poeta i bard. Wykonawca ten swoje najlepsze czasy miał już niewątpliwie za sobą, ale w Polsce zawsze traktowano go jak wielką gwiazdę. 

Wczoraj podczas dziwnej katastrofy lotniczej w okolicach Soczi, zginęły 92 osoby w tym 64 członków słynnego rosyjskiego wojskowego Chóru Aleksandrowa. Śledztwo cały czas trwa, ale bez względu na jego wyniki, można stwierdzić, że rosyjska kultura bardzo ucierpiała w związku z tym zdarzeniem, tracąc większość obsady chóru czerwonoarmistów. Ta grupa muzyczna była znana na całym świecie, stanowiąc dumę dla Rosjan. 

Dokładnie w Boże Narodzenie zmarł również znany brytyjski artysta greckiego pochodzenia 
Georgios Kyriacos Panayiotou, znany powszechnie pod pseudonimem George Michael. Autor wielu hitowych piosenek popularnych, w tum niesmiertelnego " Last Christmas" zmarł w wieku zaledwie 53 lat. Oficjalnie przyczyną śmierci była niewydolność serca, ale nie wiadomo czy był to skutek innego schorzenia czy też przyczyna sama w sobie. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika gacie z drutu

Oni nie umierają. Są

Oni nie umierają. Są zabierani. Przenoszeni na inne miejsce aby przetrwać nadchodząca katastrofę. Z tego co wiem, to UFO sietym zajmuje. Mają listę polityków. Jest tam ponoć Petru. On będzie miał swoją specjalną planetę i sześciu króli...

Portret użytkownika Zenek ;)

CYROGRAFY juz tak mają iż są

CYROGRAFY juz tak mają iż są CZASOWE i się kiedyś kończą a potem zaczyna się NOWA KARIERA.... z łańcuchem na szyi w królestwie maryi, takiego rozkładającego się truposza na jakiego jedni wołają yahwe/ yehowa inni Hel..... (maryja to nie maria, a maria nie jest niczyją matką żeby było smieszniej)

Niektórzy też nie rozumieją iż nim nastanie "RAJ" to wszelcy "naznaczeni znamieniem" czyli BUDUJĄCY JEJ IMPERIUM czy ODDAJĄCY JEJ CZEŚĆ zamieszkają wraz z nią w jej 666D świecie gdzie trupi odór tudzież walające się gnijące mięsko jest widokiem DOMINUJĄCYM i to już na zawsze.....

A ponieważ "pobożnisie" nie będą chciali tego zrobić specjalnie dla nich otworzone zostanie piekło i wypuszczeni z niego jego NADZORCY by POZAGANIALI SWOJE OWIECZKI DO OWCZARNI maschiacha... jana pedofila 2..... czy innego "świętego kościoła". I zacznie się wtedy tupot gołych tyłków po ulicach wraz z nim potepieńcze wycia i skomlemnie do Chrystusa czy arch Michała o ratunek......

ale jak żyd bogu dogadzał tak bóg żydowi nagrodzi......

i po wszystkim tylko w chodnikach trza będzie zmienić nawierzchnię by pozbyć się z nich śladów szponów "wybrańców" próbujących za wszelką cenę jednak pozostać u goim w ich świecie, się z nimi poasymilować dłużej..... mimo iż ich "rodzina na swoim wzywa do niezwłocznej podróży".

I nie ma znaczenia gdzie będziecie przed tymi diabłami spieprzać czy do kościołów czy do szaf Polaków..... PRZED NIMI NIE MA UCIECZKI.... SĄ NIEŚMIERTELNE I NIEWRAŻLIWE NA ŻADNĄ BROŃ do tego....  także nie pomoże nawet sterta odpustów nadrabinów z całego świata..... czy obwieszenie się medalikami z każdej bluźnicy.... Działa tylko WSTAWIENNICTWO..... NIEPOKALANEJ DUSZY a tak... jak wiadomo z historii została przez zydków stracona na krzyżu.

I to będzie podstawowy rytm 2017 roiku. Przebój sezonu........
 

Degustacja radości z odczuwa własnej śmierci, śmierci każdej komórki ciała
każdego jego atomu.... ciągnącą się jak wiecznośc i poprzez wieczność....

Join her Biggrin

 

PS.
Niektórym kolaborującycm z Hel "inteligientom" się wydaje iż ona da im władzę nad światem... Obawiam się iż to MRZONKA nie leżąca w naturze tej pani..... u Słowian morem, kostuchą czy kościejem też zwanej... więc Bon Voyage.... do krainy WZNIESIONYCH  w pysze...... raju wszelkich NadLudzi......zwłaszcza tych od urodzenia ODDAWANYCH W NIEWOLĘ tej bozi przez kolaborujących z nią za moce duchowe rabich..... tandeciarskie zresztą bo innych ona nie zna. Zresztą nawet jakby znała to I TAK SIĘ NIMI ze swoją SŁUŻBĄ NIE PODZIELI...... swoimi NIEWOLNIKAMI....

"Tłoczny rok"...... będzie... Winnica obrodziła jak nigdy wcześniej. Acute

 

Portret użytkownika charis

Do grobu nie zabierze się

Do grobu nie zabierze się wspomnień - jak przed narodzinami nie było nas i nie mamy wspomnień sprzed narodzin, tak samo w chwili śmierci wspomnienia zginą, aż do momentu zmartwychwstania. 
 

Czas szybko mija, a życie jest kruche - śmierć może nadejść w każdej chwili. Co dziennie umierają tak zdrowi jak i chorzy, młodzi i starzy, biedni i bogaci.

 Wybranie góra 70-80 lat życia dla grzeszenia, fałszywego korzystania z życia i złudnego zbierania wspomnień, które przeminą, a odrzucanie wspaniałej wieczności to tak jakby bezcenny, nieskończony skarb (życie wiecznie - nie 1000 lat, nie miliard lat, ale życie bez końca w nowych, niezniszczalnych ciałach z kochającym Bogiem wśród niewysłowionych wspaniałości) sprzedać za 70-80 złotych (70-80 lat życia)...... Marna to transakcja, ale m.in bunt i niewiara spowodowana umiłowaniem grzeszenia, pieniędzy i bezbożnego świata sprawia, że większość nienawidzi Jezusa Chrystusa lub gardzi Nim nie żyjąc z Nim w żywej, codziennej relacji, nie chcą być uczniami : "(świat) mnie nienawidzi, bo ja świadczę o nim, że jego uczynki są złe" - Ewangelia Jana 7:7 - Uwspółcześniona Biblia Gdańska ____ "...światłość[JEZUS] przyszła na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność, bo ich uczynki były złe. (20) Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światłości i nie zbliża się do światłości..."- Ewangelia Jana 3:19-20 Biblia Warszawska

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nic nie wiesz Charisie... Nic

Nic nie wiesz Charisie... Nic!... Do grobu istotnie nie zabiera się wspomnień, bo wspomnienia i doświadczenia życia barwiące duszę wzbogacają wiedzę Boga o samym sobie... Dusza- cząstka boskiego umysłu i boskiej świadomości ulatuje albo z powrotem do Źródła - Boskiego Umysłu, albo jest wchłonięta przez istoty demoniczne z krwi i kości, dla utrzymania ich nieśmiertelności. W tym przypadku dotyczy to splugawionych doczesnym życiem dusz... One nie wrócą do Źródła... ( Piekło)

 Dlatego własnie nasz obecny świat, świat ludzi, jest pod zarządem Zła, które siejąc siebie hoduje nas w takich warunkach,aby splugawionych dusz było jak najwięcej ( wojny, pomory, ludobójstwa... etc...)

 Nic nie wiecie, albowiem religie i WSZELKIE wyznania, to dzieło Szatana...

Strony

Skomentuj