Tragedia w Brazylii – w Sao Paulo zawalił się płonący 26-piętrowy wieżowiec

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Minionej nocy, w jednym z wieżowców w brazylijskim mieście Sao Paulo wybuchł pożar. W krótkim czasie cały budynek stanął w ogniu i zawalił się. Dokładna liczba ofiar wciąż pozostaje nieznana.

 

Pożar wybuchł w nocy o godzinie 1:20 czasu lokalnego, tj. 6:20 czasu polskiego. Ogień bardzo szybko rozprzestrzenił się na wszystkie piętra. Wieżowiec zawalił się w ciągu 90 minut. Przyczyna tej katastrofy nie jest znana, choć niektóre media podają, że w budynku mogło dojść do wybuchu gazu.

W akcji gaszenia pożaru wzięło udział ponad 150 strażaków. Nie wiadomo jednak ile osób mogło stracić życie. W chwili obecnej mówi się o przynajmniej jednej ofierze śmiertelnej i kilku rannych, jednak wieżowiec był zamieszkiwany także przez tzw. dzikich lokatorów. Co więcej, pożar wybuchł gdzieś w okolicach szóstego piętra i szybko się rozprzestrzeniał, a na górze zostali uwięzieni ludzie.

Lokalne media podają, że ogień przeniósł się również na drugi budynek, lecz tam strażacy kontrolują sytuację i nie ma zagrożenia zawaleniem. Obecnie trwa przeszukiwanie gruzu, które pozwoli ustalić liczbę ofiar tej tragedii.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Budynek był pustostanem bodaj

Budynek był pustostanem bodaj biurowym zamieszkałym przez dzikich lokatorów. 

Pożar zaczął się od kłótni przy szykowaniu posiłku. Używana była maszynka spirytusowa do gotowania. Żona potrąciła męża podczas dolewania spirytusu do maszynki, spirytus sie rozlał, zapaliło się ubranie pary. Zamiast próbować gasić szybko uciekli z budynku i uratowali się.

Portret użytkownika inzynier magister

@Admin69 - czekałem aż się

@Admin69 - czekałem aż się pojawi taka opinia ! Jakim to trzeba być ignorantem żeby napisać taki tekst ?! wystarczy przeanalizować wszystie dane na temat zamachów z wysadzenia dwóch wież żeby być pewnym że je wysadzili ! Zresztą wieża numer 7 która nie doznała żadnego uszczerbku została zdemolowana do czego się przyznali oficjalnie w wypowiedzi nagranej co oznacza że musiała być wcześniej zaminowana !!! ! Potem takich @Adminów69 mamy za autorytety opluwające wszystkich normalnych ludzi ! agentury NWO masońskiej jest pełno na portalach !

30-Second Reel of Building 7 Collapse Footage

https://www.youtube.com/watch?v=Mamvq7LWqRU

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Admin69

I co zwolennicy teorii

I co zwolennicy teorii spiskowych? Kopara opadła? Dokładnie to samo (zawalenie) stało się z WTC! Pewnie zaraz zaczniecie wymyślać jakieś bzdurne argumenty żeby nie wyjść na głupków.

Skomentuj