Totalitarny przymus szczepień zostanie, Polacy są zbyt głupi żeby oceniać niebezpieczeństwo powikłań?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niestety, kampania propagandowa mająca na celu przestraszenie Polaków okazała się być przygotowaniem do odrzucenia obywatelskiego projektu ustawy znoszącej przymus szczepień. Oznacza to, że nadal szczepionki będą przymusowe.

 

Można założyć, że sytuacja w zakresie wolności będzie się pogarszać. Fanatycy szczepień dostali wiatru w żagle i domagają się zakazu przyjmowania do szkół i przedszkoli dzieci, które nie są szczepione. 

 

Dodatkowo partia Nowoczesna zaproponowała ustawę, która uzależnia zapomogę na dziecko zwaną 500+ od tego czy rodzice zgodzili się na wstrzyknięcie dziecku rozmaitych substancji. 

 

Ciekawe ilu rodziców bezrefleksyjnie pobiegnie ryzykować zdrowiem swoich pociech poprzez ryzyko powikłań poszczepiennych dla marnych 500 złotych? Prawdopodobnie bardzo dużo.

 

Ci biedni ludzie robiąc to nie będą rozumieć tego, że poddają swoje dzieci eksperymentowi medycznemu, który może się nie udać. Zapewne nie będą sobie też zdawać sprawy ile kosztują miesięcznie rehabilitacje dziecka z powikłaniami poszczepiennymi. 

 

Domagając się utrzymania totalitaryzmu medycznego, zwolennicy szczepień często przyznają, że co prawda szczepieniu towarzyszy ryzyko, ale jest ono akceptowalne, bo trochę kalek to poświęcenie ponieważ robimy to dla dobra ogółu, który oczywiście zyskuje.

 

Większość zwolenników totalitaryzmu medycznego i przymusowych eksperymentów medycznych w postaci szczepionek, zakłada oczywiście, że powikłania nie wystąpią u ich dzieci tylko u cudzych.

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.8 (4 votes)


Komentarze

Portret użytkownika czesio i muchy

a nie powinno być tak że

a nie powinno być tak że każdy poseł powinien w swoim okręgu zrobić spotkanie ze swoimi wyborcami i tam zrobić głosowanie i dopiero po takiej konsultacji podejmować decyzję który przycisk naciskać ! ?

Portret użytkownika NoMail

Większość zwolenników

Większość zwolenników totalitaryzmu medycznego i przymusowych eksperymentów medycznych w postaci szczepionek, zakłada oczywiście, że powikłania nie wystąpią u ich dzieci tylko u cudzych.

poprawka - proszę ja wprowadzić do mojego postu winnni są "grzywn i leczenia za wywołane śmierci i profanację ciał dzieci.. ect."

Portret użytkownika NoMail

"Większość zwolenników

"Większość zwolenników totalitaryzmu medycznego i przymusowych eksperymentów medycznych w postaci szczepionek," "zakłada oczywiście," nie, potwierdzają oni "że powikłania nie wystąpią u ich dzieci tylko u cudzych. "

Mam na to kilka słów do powiedzenia potwierdzajacych teorię
łał no to odkryto Afrykę
łał no to odkryto Europę
lub lepiej
łał no to odkryto Afrykę w Europie...

wiem że mówi się Amerykę
tylko ze ludzie z poza nurtu bogaczy i medialnych szuj,
wiedzieli to od dawna tylko nikt nie słuchał, niszy tam gdzie ludzie mówią,
bo przecież to bezpodstawne oskarżenia.
musi to być Polityk, Naukowiec, Uczony, Psycholog/Psychiatra lub inny Dr.habilitowany.

wprowadzanie w błąd jak i uszczerbek na zdrowiu tymbardziej dzieci CI którzy są zwolennikami przymusu są winni nie kary lecz śmierci za profanacje ciał dzieci które sie naturalnie rozwijają po czym wracaja do ułomności starczej.

Portret użytkownika himen

Gdybyście nie szczepili od

Gdybyście nie szczepili od początku to by tego nie było. Przyzwyczailiście państwo do swojej owczości to tak macie. I znowu powstają dwa obozy na polaków za i przeciw szczepionkom. Byle powód i już jeden by drugiego zajebał.

Portret użytkownika whojjj

Polacy w większości są zbyt

Polacy w większości są zbyt głupi i biedni albo zbyt głupi i bogaci (Przykładów można mnożyć...), żeby szczepionek w kraju nie było

..

No bo na poziomie biologicznym wpływ szczepionki na Edytę czy Andrzeja Kowalskiego jest co najmniej do przedyskutowania Więc żadnej pewności nie ma

hahah

...........

Rys

Krys

po

półlitra

z gwinta

Portret użytkownika Zn

Jeśli wierzyć temu

Jeśli wierzyć temu doniesieniu, to na Ziemi rodzi się już mniej dzieci. Spędzało to sen z powiek depopulatorom z ONZ od Agend 21 i 2030. https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/na-swiecie-rodzi-sie-coraz-mniej-dzieci-nadciaga-globalny-kryzys-demograficzny  Masowe szczepienia przynoszą skutek. Chemiczna kastracja ludzi była przecież celem min. Billa G.  deklarującego wprost że min. chce szczepionkami  regulować populację Afryki. Znawcy tematu wiedzą że to dotyczy również Polski. Założenie Klubu Rzymskiego "15 milionów Polków" w Polsce jest dokumentem, nie "teorią spiskową". Dlatego jest to powód, obok biznesu i "bezpieczeństwa biologicznego", jak się oficjalnie mówi, utrzymania administracyjnego przymusu szczepień w Polsce. Jesteśmy eksterminowani w powolny sposób (jeśli czegoś nie pomyliłem, to wg doniesień od czasów l w. św. do dziś ilość żywych plemników w nasieniu "statystycznego Polaka" spadła z ponad 70 do około 7 procent) ale podobno "mamy szczęście", niektóre inne narody mają ponoć zniknąć całkowicie.

Portret użytkownika keri

Justyna Socha w przemówieniu

Justyna Socha w przemówieniu sejmowym:

"... mimo iż upłynął miesiąc od pierwszego czytania obywatelskiego projektu Komitetu Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej stowarzyszenia ˝STOP NOP˝ nikt z państwa, nawet posłowie sprawozdawcy z klubów opozycyjnych, nie przeczytał projektu wraz z uzasadnieniem. Jest to... To, czego doświadczam, to jest karykatura demokracji, próba blokady debaty, rzetelnej debaty i dialogu na dzisiejszym posiedzeniu komisji. To jest karykatura demokracji.

Strony

Skomentuj