Tom Hanks sprzedał swojego wyjątkowego polskiego Fiata 126p za rekordową kwotę

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Miniaturowy Fiat 126p hatchback (znany również jako polski Fiat) z 1974 roku, należący do słynnego hollywoodzkiego aktora Toma Hanksa, został sprzedany na aukcji internetowej Bring a Trailer.

 

W 2017 roku mieszkańcy Bielska-Białej podarowali Tomowi Hanksowi Fiata 126p. Entuzjaści wybrali niezwykły prezent nieprzypadkowo. Rok wcześniej aktor kilkakrotnie jeździł dla zabawy podobnymi modelami w Budapeszcie.

 

Przed przekazaniem samochodu nowemu właścicielowi Polacy odrestaurowali pojazd, a także całkowicie zmienili wnętrze na jasnozielone. Ponadto w środku umieszczono kilka emblematów tematycznych oraz cytat z kultowego filmu „Forest Gump”.

 

Elementy techniczne samochodu pozostały takie same. Pod maską Fiata 126 kryje się 23-konny dwucylindrowy silnik współpracujący z czterobiegową manualną skrzynią biegów. Polscy entuzjaści wydali około 20 tys. dolarów na ulepszenie samochodu.

 

Na aukcji za ekskluzywnego Fiata zapłacono 83 500 dolarów, co jest rekordową kwotą jak na ten model. Cały dochód ze sprzedaży małego samochodu trafi do Fundacji Charytatywnej Ukrytych Bohaterów, która wspiera osoby dbające o weteranów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Logos2022

Żałosne było to, że reakcja

Żałosne było to, że reakcja Hanksa na ten wspaniały gest była tak zdawkowa, lakoniczna, nieadekwatna, że pomysłodawczyni musiała potem go tłumaczyć w różnych mediach, dokąd była zapraszana przy okazji nagłośnienia tej akcji. To wygląda po ludzku bardzo źle kiedy darczyńca musi wymyślać za obdarowanego powody jego reakcji, albo co miał na myśli kiedy zareagował tak, a nie inaczej. Ze strony Hanksa absolutna żenada. Żal tylko wszystkich zaangażowanych w przygotowanie prezentu.

Może lepiej, ze sprzedał tego "malucha", bo jeśli wkrótce stanie przed sądem za zbrodnie związane z handlem ludźmi, dziećmi, ich wykorzystwaniem, to jego nazwisko stanie się synonimem pariasa. Zatem może to być z jego strony litościwe działanie wyprzedzające. Czas pokaże.

Portret użytkownika Logos2022

Hanks jest mocno umoczony w

Hanks jest mocno umoczony w PizzaGate. Zobaczcie co mówił o nim aktor Isaac Kappy zanim wkrótce potem "popełnił samobójstwo". Hanx jest mocno zaangażowany w okultyzm co najmniej już od czasów gdy poznał swoją żonę Wilson (też wiedźma) na planie serialu promoującego transwestyckie przebieranki "Bosom Buddies" na poczatku kariery. "Komedia" o krytpo-stanistach "The Burbs" też jest dziwna. Tak samo emanuje satanizmem jego postać David S. Pumpkins promująca Halloween - w kreskówce ściąga chlopcu spodnie jako "żart". W pewnych odcinkach towarzyszył mu Bill Gates i skóra naprawdę cierpnie od tego jak się "wygłupiają". To nie jest normalna zabawa w straszenie. Każdy powinien sobie zobaczyć i wyciągnać wnioski np. kanał MouthyBuddha...

Portret użytkownika Aha Jukan

Dopóki tego nie powiedzą w

Dopóki tego nie powiedzą w telewizji to polacy uważają jakby tego nie było. Jeśli czegoś nie pokazywali polakom w TV to znaczy że to nie istnieje. Dla tego mądre polskie społeczeństwo wlepiło ci tyle minusików.

Portret użytkownika Logos2022

Jeszcze jedno - Hanks i inni

Jeszcze jedno - Hanks i inni jak DeNiro (który na poczatku swojej kariery podobnie do innych "permanent A+ listers", czyli "celebrytów" promowanych zawsze przez globliastyczną propagandową prasę głównego ścieku jako ideały od naśladowania, zawsze na topie, brał udział w scenach erotycznych, podobnie Hellen Mirren, traktowani przez Hellywood jak "bogowie") w swojej publicznej pozie tę aurę pogardliwości wobec teatru, w którym bierze udział, zawsze ten ledwo widoczny szyderczy uśmieszek mówiacy - to wszystko co widzicie oficjalnie to ściema, prawdziwe decyzje, życie, decydenci są ukryci przed wzrokiem plebsu, za kulisami, nigdy się oni nie dowiecie, ja do nich należę, łączą nas okultystyczne rytuały i jestem bezkarny.

Wojna z globalizem toczy się w dużej mierze za zamkniętymi drzwiami, po cichu by nie narażać cywilów. Armia Światowych Patriotów wykorzystuje do walki wydarzenia kreowane przez globalistów jak "pandemia covid" przeciw nim samym, zgodnie z zasadami Sun Tsu. Światowi Patrioci przejęli kontrolę nad "plandemią" pozwolili jej się rozwijać w ograniczany sposób, podobnie jak "wojnie" na UPAdlinie  - żeby bierne, letargiczne, samolubne społeczeństwa Zachodu dostały nauczkę i na własnej skórze oddczuły konsekwencji swojej ignorancji, brak woli by weryfikować działania zachodnich władz, ich prawdziwe motywy, powiązania, zbrodniczy potencjał. To MA BOLEĆ żeby wszyscy popamiętali NA CAŁE ŻYCIE czym grozi brak walki o wolność, sprawiedliwość, pokój, prawdę.

Jednocześnie wykorzystano zamknięcie społeczeństwa podczas lokdaunów do przeprowadzania niezbędnych czystek, akcji oczyszczających przestrzeń publiczną ze zbrodniarzy i ich narzędzi. Z daleko od wścibskich kamer i gapiów odpowiednie służby mogły działać, wyłapywać łobuzów, neutralizować zagrożenia bez narażania cywili, zmuszać gangsterów do kapowania na swoich koleżków i mocodawców.

Widać to było na początku Plandemii podczas rozpaczliwych nagrań i komunikatów hellywódzkich celebrytów jak Davd Spade, który desperacko bełkotał o tym, ze jeżeli Tom Hanks "padnie" to oni wszyscy "leżą", czyli, że jeśli Hanks zostanie złamany i zacznie śpiewać to los wszystkich "sław" umoczonyhc w PizzaGate jest przypieczętowany. David Spade czy Ellen DegEneres i inni nadawali szyfrem w otwartym Internecie, ponieważ odcięto im bezpieczne prywatne kanały komunikacji gdzi emogli mówić swobodnie.

Zdjecie zamieszczone przez Kirsten Dunst leżącego przewróconego Kowboja z kreskówki, któremu Hanks użyczał głosu,z odpowiednim podpisem i przerażoną miną aktorki mówi jedno - Hanks został obalolny, przewrócony jak figura szachowa, złamany przez śledczych, "flipped" czyli "odwrócony" i bez ograniczeń zakapował swoich wspólników z PizzaGate i nie tylko...

Portret użytkownika Logos2022

Minusami się nie przejmuję bo

Minusami się nie przejmuję bo to głównie jeden troll robi manipulując wyświetlaniem strony. Natomiast Twoje pierwsze 2 zdania to święta racja. Media to dla wielu narkotyk.

Dodam jeszcze, że bardzo lubiłem Hanksa - aż do tej akcji z maluchem. Znam angielski często nawet lepiej niż polski, niektórzy Amerykanie mówili mi, że psoługuję się amerykańskim lepiej od nich, więc nie chwaląc się dosrzegam pewne kwestie od razu, np. czy ktoś udaje, czy jest szczery. Jak tylko przyjrzałem się reakcjom Hanksa na inicjatywę tej dziewczyny z Bielska Białej, zresztą bardzo fajną, to od razu dostrzegłem absolutny fałsz jego zachowania, a nawet pewien prymitywizm. Potem zacząłem musię przyglądać i moje początkowa intuicja się potwierdziła jest niezwykle dwulicowym cżłowiekiem, do tego dość prymitywnym - jego wypowiedzi są dość ograniczone, sztampowe, wyuczone, nieszczere. Gra rolę na światowej scenie ulubieńca publiczność bo taki podpisał cyrograf, ale jednocześnie tchórzliwie boi się wszelkich trudnych pytań, niestandardowych sytuacji, dłuższego kontaku z widzami bo czuje, że wyjdzie z roli i zostanie zdemaskowany. Dlatego oskarżenia Isaaca Kappy i innych (pewna dziewczyna oskarżyła go o gwałt chyba) wobec niego wydają mi się jak najbardziej uzasadnione.

Acha - absolutnie obrzydliwe jest "żart" filmowy "Toddlers and Tiaras" w formie krótkiego "mockumentary", gdzie Hanks wystawia swoją kilkuletnią córkę do konkursu piękności i cały czas każe zachowywać się jej seksownie (debiut tego filmiku oczywiście w show Jimmyego Kimmela nagrywanym w studiu miesszczącym się w "dawnej" światyni masońskie, jego żydowska była dziewczyna Sarah Silverman zasłynęła m.in. publicznym podcieraniem sobie genitaliów krucyfiksem). Oczywiście odmóżdżone ćpuny globalistycznej propagadny zakrzykną "ale oni tak tylko się wygłupiają" nei rozumiejąc, że nawet od takich "żartów" nie wolno zatrudniać dzieci.

Ciekawe też ile osób widziało olbrzymie tatuaże syna Hanksa w jasny sposób symbolizujące Iluminatów.

Portret użytkownika Q

Wypada jeszcze napomknąć , że

Wypada jeszcze napomknąć , że kiedy zaczęto go produkować to cena w sklepie fabrycznym (bo salonów wtedy nie było) wynosiła ... uwaga (!) 69.000 zł ! A średnia pensja była podobna jak dziś w granicach 3000....4000 zł .
Pomyślcie , czy dziś byłby ktoś chętny zapłacić za nowego "malucha" prawie 70.000 zł ??? A to jeszcze nie wszystko bo nowych samochodów brakowało na rynku , więc ceny nowych odsprzedawanych na giełdzie szybowały do góry i za nówkę z giełdy trzeba było wyłożyć nawet 110.000 zł !!! 

20 średnich pensji za nowego fiacika z fabryki lub 32 pensje za takiego samego ale z giełdy .. takie to były czasy . Pod koniec produkcji w 2000 r. kosztował już ok. 10.000 zł - tyle powinno się za niego płacić na samym początku.

Strony

Skomentuj