Tłum Żydów tańczył i śpiewał na Lotnisku Chopina w Warszawie. Ich restrykcje nie dotyczą?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Do tej pory pisaliśmy o tym, że Żydzi kpią z reszty społeczeństwa, w ogóle nie respektując pandemicznych restrykcji w innych krajach. Teraz to samo robią w Polsce. Nie chodzi tu o wiarę w sens obostrzeń, ale o to, że jedni mogą je łamać i są bezkarni, a inni nie.

19 kwietnia, w dzień 78-tej rocznicy Powstania w getcie warszawskim, w hali na Okęciu, zgromadziło się prawie stu Żydów.

Nagranie pokazuje, jak nie przestrzegają oni dystansu. Tańczą, śpiewają i generalnie dobrze się bawią.

Dlaczego ci ludzie nie muszą przestrzegać „covidowych” restrykcji, które akurat na lotniskach, są przecież bardzo rygorystycznie pilnowane przez pracowników ochrony?

Dlaczego obsługa lotniska nie wezwała policji?

Naprawdę tak trudno być konsekwentnym w równym karaniu wszystkich? Rząd chyba prosi się o to, aby zacząć go jawnie podejrzewać o sprzyjanie opcji żydowskiej. Ci ludzie są nietykalni, bo należą do Chabadu? Bo mają za kolegów szefów banków?

Jeżeli ktoś chce, aby ktoś inny nie tworzył ksenofobicznych teorii spiskowych, to niech pokazuje, że wobec „prawa” wszyscy jesteśmy równi.

Jeśli tego nie robi, niech nie ma pretensji o to, że inni mają pretensje.


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Musiałem zebrać myśli i

Musiałem zebrać myśli i materiały, i wychodzi, że parchy świętują oficjalnie "Wielką Wprowadzkę" do Polin (chyba nie ma sensu dłużej mówić Polska).

Dopiero pojawił się filmik podsumowujący. Radzę obejrzeć, bo to chyba nasz koniec :

https://www.facebook.com/dlarzeczypospolitej/videos/931108191061142

2 minuty prawdy. A jak boli.... . Ta, takich jak ja boli, głupich nic nie boli. 500+ jest? Jest. No to nie boli.

A w Kalendarium ciekawe rocznice :

Na 19-go: oprócz Powstania w Gettcie, 1950 powołano Urząd do Spraw Wyznań, 1969 Sejm PRL uchwalił nowy Kodeks Karny (obecnie od 1-go maja wyjątkowo przychylny okupantowi), z nietypowych: Dzień Czosnku *biggrin*, Dzień Rowerowy (na cześć odkrywcy LSD)

Ale na 25- kwietnia jest ciekawiej:     https://historykon.pl/kalendarium/

Po Pierwsze Primo Koronacja Kazimierza Wielkiego III na Króla Polski. No niestety dzięki niemu, w znakomitej większości, parch rości sobie wszelkie prawa do Polski. A teraz bezczelnie nam to demonstruje. I wbrew oczekiwaniom baranów skutecznie egzekwuje naszym kosztem. 

https://muzhp.pl/pl/e/1490/kazimierz-wielki-uregulowal-prawa-zydow-w-krolestwie-polskim

I od 1-go maja hulaj dusza piekła nie ma w Polinie, ziemi obiecanej ! O tu na dokładkę :

https://www.facebook.com/watch/?v=300694781458209

Żeby nie było wątpliwości, że jesteśmy w trakcie Jawnego Zawłaszczania Nam Kraju przez parcha.

Ale co tam.... Oni świętują, bo mają co, a barany stoją i patrzą. W maseczkach oczywiście, żeby nie chuchać swoim gojowskim oddechem na nowych panów. Kowidioci już mają swoją smyczkę elektroniczną, tylko ze spacerkami coś słabo. Niedobry kowidiota! Zostajesz w domu.

Za granicą tego dnia świętują np. Reza Schah Pahlavi został koronowany na zacha Iranu ( o dziwo został w 1929 roku odznaczony Orderem Orła Białego !). Reformator Iranu.

25.04.1945 roku doszło do historycznego spotkania wojsk amerykańskich z rosyjskimi w Berlinie.

1809 bitwa Pod Radzyminem.

Jakaś koncentracja przełomowych rocznic na świecie, a w Polin uznaniowa koncentracja deklaracji podległości okupującemu nasz kraj parchowi. Ja nie wiem, ale mnie to po prostu osłabia, ten stopień niewolnictwa Polaków. Kiedyś Dumny Naród, a teraz banda trzęsących dupami niewolników, donosicieli, dupowłazów i ślepych baranów. Stado do wyszczepienia i kopem z paszportem skierowanych do nowych obowiązków. Już w Warszawie ma powstać pierwsza szkoła jidysz. Tylko nie myślcie, że to takie nic. To będzie gorzej niż w Palestynie, bo tu jest ich ziemia obiecana, polin ("tu spocznę"). I są ! A Polacy będą traktowani kopem, liściem, szyderstwem... A jak coś goj bąknie, że mu się nie podoba, to pójdzie do więzienia.

To tak będzie jak nic nie zrobimy. A nic nie robimy. Czy coś mnie minęło?

Niezależnie od tego co dzieje się na innych podwórkach (państwach) i jakie by optymistyczne (tajne) wieści nie napływały zza oceanu, jeżeli chcemy przestać w końcu narzekać na problemy życiowe u nas, najwyższy czas zacząć działać. Bo jak tu napłyną w milionach, to będzie już za późno. Mosad przywiezie dużo broni i doświadczenia w pacyfikacji po Palestynie.

I wtedy już nie będzie kto i co miał świętować z Polskich Świąt Narodowych.

W USA wracają do swojej pierwotnej Konstytucji, Karty Praw Człowieka. Do roku 1776-go. Właśnie po to, żeby wykasować wszystkie niesprzyjające pierwotnym założeniom "Ojców Narodu" prawa. Wykrzywione, przeinaczone, oszukańcze prawa i instytucje. No to jeżeli my chcielibyśmy pomarzyć o normalnym życiu, prawie, dobrobycie, to chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby powołanie Monarchii Konstytucyjnej z jej Konstytucją 3-go Maja, żeby wszystkie roszczenia parchów wymieść za jednym zamachem. Włącznie z tymi od Kazimierza Wielkiego III-go, bo jeden Król może znieść wszelkie edykty, nadania, przywileje, które ustanowił jego poprzednik. A to by rozwiązało sprawę nawet pierwotnych roszczeń. Czyli ZERO podstaw prawnych do roszczeń. Ale za to nasze roszczenia, co do ich pasożytniczej, zdradzieckiej roli w naszej historii uzyskały by zielone światło do ujawnienia i wyegzekwowania.

Tylko komu na tym zależy?

Ta....

Portret użytkownika gromak

Nie popieram takich

Nie popieram takich zgromadzeń ale pragnę zauważyć, że jak antyszczepy i inne foliarze zbierają się na ulicach i robią jakieś przedstawienia to wszyscy biją im brawo, tacy wyzwoleni. Jak Żydzi zebrali się w jednym miejscu to nagle w tych samych osobach odpala się antysemityzm i mówienie, że cała pandemia to wina żydów xD

Portret użytkownika deggur

Dokłądnie niech sobie tańczą

Dokłądnie niech sobie tańczą i niech wygonią stąd demona covidiańskiego . A pozatym nasz Bóg Ojciec to przeciez Jahwe ! Alleluja ( ‏הַלְלוּיָהּ‎ hallelujah, czy też halelu-Jáh – „wychwalajcie Jahwe” !

Portret użytkownika ​euklides

Kozera za własne pizdostwo

Kozera za własne pizdostwo możemy się winić sami. To mogliby być Lechici skaczący wesoło z szablami i pistoletem w kaburze. No, ale skoro jesteśmy społeczeństwem pizd to nie ma się co obrażać, że inni mają więcej jaj i poliniakowe służby się ich boją.

Strony

Skomentuj