Testy na koronawirusa mogą wykrywać czy człowiek jest homo sapiens

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Od pół roku jesteśmy codziennie atakowani informacjami o liczbie zakażeń koronawirusem SARS-CoV2. Medycy rysują na podstawie tych danych sugestywne wykresy zwane krzywą zachorowań. Okazuje się jednak, że wszystko to oparte jest o testy, które wykrywają czy człowiek to homo sapiens.

 

Starter, primer − w organizmach żywych polinukleotydowy fragment RNA powstający z udziałem prymazy i dołączany do opóźnionej nici DNA (starterowy RNA). Do startera dobudowywane są deoksyrybonukleotydy, co odbywa się przy udziale polimerazy DNA. Innymi słowy następuje wzmacnianie fragmentu DNA specyficznego dla poszukiwanej sekwencji. Primery DNA specyficzne dla SARS-CoV-2 można odnaleźć na stronie WHO.

Wśród nich znajduje się sekwencja CTCCCTTTGTTGTGTTGT. Gdy sprawdzi się taką frazę w wyszukiwarce, to prowadzi prosto do strony opisującej chromosom 8 w ludzkim genomie. Sekwencje starterów amplifikowane są w procesie PCR w celu ich wykrycia i oznaczenia jako „pozytywny” wyniku testu. Może to chyba oznaczać, że zestawy testowe z primerami sugerowanymi przez WHO powinny dawać pozytywny wynik u wszystkich ludzi. 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Przytomny

Faje news. Na wrzucie już

Faje news. Na wrzucie już dawno zakopane, zobaczcie o co chodzi. Powinniście się wstydzić, żeby ogłupiać i tak już ograniczonych ludzi którzy nie dają sobie rady z życiem i zaczynają wierzyć w bajki.

Portret użytkownika lipka

Nie mogę dodać komentarza a

Nie mogę dodać komentarza a działają tylko odpowiedzi. Mam taką wieść, że to może chodzi o całkiem inny rodzaj sprawdzania tożsamości a mianowicie kto jest szydem a kto nim nie jest lub jest jakimś kundlem. 

https://www.bitchute.com/video/EUeU95SV7JBp/

Nie wydaje mi się aby robienie testów odbywało się tylko po to o czym piszecie, gdy ma się już dostęp do pobranych genów to sprawdzić można więcej i nie koniecznie trzeba to rozgłaszać.

Portret użytkownika Heinrich2

Profesorow, ktorych nie ma w

Profesorow, ktorych nie ma w zadnej bazie naukowej.., ktorzy swoja strone www zrobili na kolanie, chwile temu pewnie (data kodu), ktorzy sa slawni tylko w mediach "alternatywnych". Nie hejtuje, zastanawiam sie tylko.

Plus, ze sluchaja metalu:) chujowego akurat ale zawsze cos:)))

 

 

Portret użytkownika Ojciec Dyrektor

Dzieciaku, ty nie potrafisz

Dzieciaku, ty nie potrafisz posługiwac się wyszukiwarką. Płatni trole pisza lepiej, tak więc jesteś po porostu idiotą.A program na youtube bardzo dobry, subskrybujcie ten kanał, są to rzetelne rzeczy.

Strony

Skomentuj