Testy DNA mogą przewidzieć ryzyko popełnienia samobójstwa

Kategorie: 

Źródło: www.dreamstime.com
Dzięki najnowszym badaniom nad ludzkim mózgiem i krwią uczeni odkryli, że za pomocą testów DNA można przewidzieć, czy dana osoba jest narażona na popełnienie samobójstwa. Odkrycie zostanie wykorzystane w pierwszym rzędzie na amerykańskich żołnierzach. Wyniki badań zostały opublikowane w czasopiśmie American Journal of Psychiatry.

 

Seria przeprowadzonych eksperymentów nad ludzkim mózgiem i krwią, dokonanych przez zespół naukowców z Johns Hopkins University, pozwoliła odkryć mutację genu SKA2, która zaangażowana jest w reakcję mózgu na stres. Badania prowadzone były na osobach zmarłych, które były za życia zdrowe lub chore psychicznie. Osoby, które umarły popełniając samobójstwo, miały mniejszą ilość genu SKA2.

 

W następnych badaniach zaobserwowano modyfikacje epigenetyczne nie tylko w DNA ale również w sposobie, w jakim funkcjonuje w ludzkim ciele. Choć gen pozostaje bez zmian, grupy metylowe zmieniają sposób jego działania a osoby które popełniły samobójstwo, miały wyższe poziomy metylacji.

 

Będąc już w posiadaniu tych informacji, Dr Zachary Kaminski i jego zespół przeprowadził badania krwi u osób żywych i odkryto wzrost metylacji u osób, które miały myśli samobójcze lub próbowały popełnić samobójstwo. Na sam koniec, uczeni opracowali model analityczny i odkryli, że są w stanie przewidzieć ryzyko związane z popełnieniem samobójstwa z dokładnością 80-90%.

 

Dotychczas próbowano już różnych metod, dzięki którym udałoby się przewidzieć czy dana osoba jest narażona na popełnienie samobójstwa ale po raz pierwszy udało się osiągnąć tak dużą dokładność. Odkrycie planuje się teraz wykorzystać na amerykańskich żołnierzach, aby sprawdzić ile osób jest zagrożonych. W tym celu odbędzie się współpraca z projektem STARRS i pobrane zostaną próbki krwi setek żołnierzy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Zenek :)

  EUGENIKA czyli żydorasizm z

 
EUGENIKA czyli żydorasizm z naukową SSmańską podbudową.
 
Już dawno zachodnie ubezpieczalnie korzystały z testów DNA by tak manipulować stawkami za ubezpieczenie bo kto ma możliwość wykonania wlasnych badań i podważenia zaordynowanych? Tak ich koncerny manipulowały przyjmowanymi do pracy dając im, na podstawie badań DNA, rasistowskie zaniżone stawki.
 
Teraz nazistowski rasism judaistyczny wkracza na nowe wyżyny łżenia i po wmawianiu "na DNA" chorób genetycznych będzie ludziom wmawiane także zachowanie. I tak weźmy sobie dziewczynkę blondynkę dziś przyuczaną  do bycia seksualną niewolnicą pedofilii w myckach i krawatach w ramach żydonijnego programu gender. Dziś to przyuczanie może być przez niektórych rodziców oponowane" jako amoralne, bestialskie wobec jego dziecka ale jeśli
 
WIELKI TEST DNA powie (to co jest zapisane zresztą w nazistowskiej księdze czyli torze czyli niszcz i gwałć podludzi)
 
IŻ TAKIE DZIECIĘ MA SKŁONNOŚCI NIMFOMAŃSKIE (nikt na tym etapie tego nie potwierdzi ani NIE ZAPRZECZY bo nie ma jak)
 
to latorośl zostanie dożywotnio NAZNACZONA PIĘTNEM i ku zadowoleniu różnych zboków mających WYROK w ręku będzie, takie dziecko, dożywotnio gwałcone wbrew swej woli bo (ich) naukowcy stwierdzili AUTORYTATYWNIE iż to dziecko to kocha (czytaj "kocha być gwałcone na wszelkie mozliwe sposoby").
 
I to co "kocha robić to ddziecko faktycznie nie ma w tym żadnej roli bo ZBOKI ORZEKŁY IŻ IM STAJE NA WIDOK TAKIEJ DZIEWCZYNKI WIĘC JĄ PRZY POMOCY PRAWNEGO KRUCZKA UKRADNĄ RODZICĄ I ROZDZIEWICZĄ aż się nią znudzą i na końcu bestalsko zamordują w ofierze demonowi yahwe.
 
Orwell to mało, TO ta budowana waszymi rękami NESSARA,
DLA ZYDÓW I TYLKO ZYDÓW, wy filonazistowskie PACANY.
 
Ale i wy będziecie mieć szansę być rodzicami takich i wielu innych dzieci, będziecie mogli się krzewić w "religijności" potulnie patrząc na rozdzierające uszy i serce (nie nie wasze, wasze jest katolickie, wasze jest z KAMIENIA) wrzaski swojego latorośla podczas jego defloracji czy okrutnego rutualnego katowania, bo yahwe kocha "mięsiste i krwiste". 
 
PS. Pola do takich przekrętów otworzy się mnóstwo bo genetyka swoje a zachowanie ludzi swoje bo czynami zawiaduje moralność a nie to co zjeby mieszają w probówkach.
 
PS. Kolejnym krokiem będzie wyłapanie domniemanej opozycji i ich pozabijanie bo "DNA POWIE IŻ MAJĄ SKŁONNOŚCI SAMOBÓJCZE czy WYWROTOWE".  I ŻYDŹ NIE UMIERAĆ.
 
 

Portret użytkownika 777

To insektoidy które sterują

To insektoidy które sterują polskimi politykami nakłaniają obywateli do samobójstwa bo ludzie są słabi a te istoty diaboliczne starują politykami i wtedy ludzie się załamują, jedynie Jezus Chrystus uratuje nas przed nimi ! http://innemedium.pl/wiadomosc/ufo-kumburgaz-czyli-watchers-turcji
Politycy muszą być pod wpływem insektoidów bo sa bez ucuć i niszczą ludzi więc to musza być te ufo i politycy wogóle nie dbają o ludzi więc pewnie po śmierci zostaną porwani do piekła przez te ufa, dlatego lepiej jak się jest politykiem to dbać o Polaków bo wtedy się uratuje taki polityk przed insektoidami

Portret użytkownika euklides

Ta walka z samobóstwem i jego

Ta walka z samobóstwem i jego nachalne potępianie zaczyna mnie coraz bardziej intrygować. Nikogo do samobójstwa nie namawiam, ale jeśli ktoś je popełnia to co mi do tego? Tymczasem niektórzy, zwłaszcza politycy i pasterze dusz wykazują szczególne zainteresowanie kiedy obywatel zamierza sobie odebrać życie.
Najpierw zaprojektowany przez nich diabelski system doprowadza wrażliwych ludzi do ekstremalnych stanów emocjonalnych, a potem mówi się, że jak odbiorą sobie życie to czeka na nich szatan, że wybrali "najłatwiejsze rozwiązanie". Banda hedonistycznych polityków, psychiatrów i psychologów oczywiście zawsze wybiera rozwiązania trudne, a każdy z nich jest tak odważny, że mógłby bez mrugnięcia skoczyć z mostu, ale nie zrobi tego bo to "tchórzostwo".
Moim zdaniem to groteskowe obracanie kota ogonem wynika z panicznego strachu władzy przed samobójcami. Ludzie władzy pragną kontroli, a kontrolę da się łatwo narzucić poprzez straszenie śmiercią, klasyczną śpiewką o bezpieczeństwie. Samobójcy są całkowicie poza kontrolą władzy i to musi w tych ludziach budzić paniczne zdumienie.

Portret użytkownika fffbbb

Gdyby nagle wszyscy chorzy,

Gdyby nagle wszyscy chorzy, biedni, brzydcy, niezadowoleni sie powiesili to kto kupowałby te wszystkie usługi, przedmioty, lekarstwa...Cierpienie to biznes. Ludzie cierpiącyc chcą sobie polepszyć los, a jak nie mogą trwale to choćby pocieszyć na chwilę. Samobójstwo to dla władców  marionetek bardzo naganne zachowanie. Masz owce, strzyżesz je a one nagle zaczynają skakać w przepaść, czyż to nie irytujące? Zamiast uczestniczyć w tym wyściugu o wiecej kasy, więcej, gadźetów, wiećej samic.samców zaliczonych, więcej sławy, więcej prestiżu, więce, więcej, więcej taki samobójca odpuszcza grę i schodzi z boiska. Oj nie ładnie. Móglby chociaż na trybunach siedzieć i dopingować, robić oprawę a ten olewa grę i wychodzi, nosz nie może tak być. I dlatego jest kara: piekło, kolejne zle wcielenie, wieczna udręka czy co tam kto  wierzy.

Portret użytkownika Time Traveler

Po co świętować bezmyślną

Po co świętować bezmyślną śmierć 300 tysięcy bezbronnych ludzi - cywili w Warszawie?
Uczcić pamięć niewinnych ofiar cywilnych a prowodyrów wykonujących rozkazy masonerii POTĘPIĆ.

Zbrodniarzem są ci, którzy wydali rozkaz wybuchu powstania. Rozkaz z Londynu przywiozło masońskie gówno w osobie koczownika RETINGERA. Alianci dogadali się ze Stalinem i postanowili zrobić mu PREZENT - wymordowanie światłej i wykształconej polskiej elity w Warszawie rękami Niemców i ukraińskich oddziałów SS.

Co wy konkretnie chcecie świętować, że zamordowano 300 tys. ludzi wskutek bezmyślności dowódców wykonujących rozkazy masońskiego GÓWNA Retingera z loży w Londynie?

Co wy konkretnie chcecie świętować?

Dlaczego Czesi nie dali się nabrać na masońskie zagrywki z Londynu i nie wywołali powstania w Pradze?
Dlaczego w Paryżu nie wywołano powstania?
Byli mądrzy i wiedzieli czym by to się skończyło dla cywilnej ludności.

A wy co chcecie świętować?
Bo każ4e wam tak żydokomuna?
To był prezent dla żydokomuny bo to ona zyskała na śmierci resztek polskich elit z Warszawy.
Po wojnie Stalin zasiedlił Warszawę CHAZARSKIMI PRZYBŁĘDAMI by rządzili głupim polskim motłochem i rządzą do dziś - ich dzieci i wnuki rządzą do dziś.
UNE mają powód do świętowania - z okazji wyniszczenia polskich elit, w których rolę się wcielili by PASOŻYTOWAĆ na durnym Narodzie Polskim.

Co wy chcecie świętować 1 sierpnia?
Haniebną i tragiczną śmierć 300 tysięcy ludzi i zrównania miasta z ziemią WSKUTEK WYKONYWANIA rozkazów MASOŃSKIEGO GÓWNA z centralą w Londynie?

I co DAŁO poza śmiercią ponad 300 tys ludzi, zrujnowaniem miasta i likwidacją resztek polskiej elity z Warszawy to DURNOWATE POWSTANIE?

CO DAŁO POWSTANIE WARSZAWSKIE?

Nic wam nie dało tylko śmierć, ruiny, zgliszcza i niewolę na ponad pół wieku pod okupacją CHAZARSKICH PRZYBŁĘDÓW.

Czemu RZYDOKOMUNA unika jak diabeł święconej wody obchodów POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO?
Bo to powstanie w pełni zakończyło się sukcesem i powodzeniem dla Polaków i ludzie w Polsce mogliby zacząć SAMODZIELNIE MYŚLEĆ i zorganizować ZRYW by WYPIERDOLIĆ od władzy ŻYDOKOMUNĘ.

Dlatego oswajają polskich gojów - niewolników że mają ŁOŻYĆ OFIARY KRWI na ołtarzu CHUJ WIE CZEGO w imię obcych interesów - masońskiego GÓWNA z Londynu czy Waszyngtonu - zgodnie z ich interesem ale za cenę krwi waszej i waszych dzieci.

CO CHCECIE ŚWIĘTOWAĆ 1 SIERPNIA?
I PO CO CHCECIE TO ŚWIĘTOWAĆ?
Zacznijcie wreszcie MYŚLEĆ jak Czesi, Francuzi i inne mądrzejsze nacje, które dzięki temu nie zapłaciły daniny krwi.

Tylko BEZMYŚLNY KRETYN ŚWIĘTUJE POWSTANIE WARSZAWSKIE.

Portret użytkownika Cziken

Uczczenie PW to uczczenie

Uczczenie PW to uczczenie pamięci dzielnych ludzi a nie skutku jaki ono przyniosło - i który był oczywiście tragiczny i odczuwamy go do dziś.
Oddaję więc zatem honor bohaterom powstańcom i ludności cywilnej. Pielęgnuję ich miłość do ojczyzny, poświęcenie i chęć wolności.
Czasu nie wrócisz. Oczywiście można nie świętować - tak jak nawołujesz, ale przez to traci się to co można jeszcze z PW uratować.
Tak więc widzisz że są dwie alternatywy:
Jedna zapomnieć, zaprzepaścić pamięć nawet tego co wyzwoliło się w PW jako pozytywne.
Druga świętować to właśnie co pozostało po zgliszczach - pamięć, honor, poświęcenie dla ojczyzny, jedność w obliczu niebezpieczeństwa - tego się uczyć a o skutkach rozmawiać i wyciągać wnioski na przyszłość... i dawać świadectwo młodym.
Pozdrawiam

Portret użytkownika Medium

Po tego rodzaju doniesieniach

Po tego rodzaju doniesieniach już wyobrażam sobie "najlepsze" leki dla kombatantów...
Zaś w kwestii uściślenia:

John Moll wrote:
Osoby, które umarły popełniając samobójstwo, miały mniejszą ilość genu SKA2.
Jak może być mniejsza lub większa ilość jakiegoś genu? To chyba znaczne uproszczenie. Pojęcie to raczej kojarzę z obecnością jakiegoś hormonu dokrewnego, gdzie w grę wchodzi ilość substancji, a geny to już zdaje się matematyczne kombinacje.
Podejrzewam, że genotyp modyfikuje się w miarę zdobywania doświadczeń, bo jakże inaczej wytłumaczyć z dużą dokładnością zmiany wyglądu człowieka przy tranzytach planet do punktu zwanego ASC (ascendentem)?
I tak np. przejście Księżyca czy Jowisza spowoduje adekwatny przypływ, zaokrąglenie, przybranie na wadze, zaś Marsa czy Saturna - przeciwnie, utratę wagi, zaostrzenie rysów i obyczajów. Generalnie to ten ostatni może powodować znaczne obniżenie nastroju, przynajmniej na tydzień-dwa, a w dodatkowych okolicznościach (powiązanie z innymi planetami, określona zodiakalna lokalizacja) predystynuje co najmniej do melancholii.
 

Portret użytkownika 777

Profesor Uniwersytetu

Profesor Uniwersytetu Wiedeńskiego Zeilinger, współtwórca słynnego eksperymentu GHZ potwierdzającego nielokalność cząstek, twierdzi, że wszystko zbudowane jest z informacji. Na początku była informacja i z niej powstały materialne cząstki, jak elektrony, protony… Na poziomie kwantowym czas i odległość nie istnieją.  Dopiero informacja tworzy czas i przestrzeń.
Kolejnymi odkryciami są te dotyczące wszechświata jako pewnego rodzaju matrixa, który jest nadzorowany przez Super Byt. Byt który utrzymuje cały wszechświat, daje mu życie.
Bez informacji z zewnątrz system przez dekoherencję z otoczeniem dochodzi do maksymalnej entropii i zamiera. Fizycy XXI wieku dochodzą do wniosku, że bez programu i informacji istnienie materii i całego naszego Wszechświata jest niemożliwe. Profesor Dieter Zeh uważa cały Wszechświat za jedną Uniwersalną Falę kwantowo splątaną. Dekoherencja może być rozumiana jako utrata informacji o układzie wskutek jego oddziaływania z otoczeniem.
Informacja, która jest w pewnym logicznym systemie wzajemnie powiązana, nie może powstawać przypadkowo. Z definicji przypadkowe jest niezależne i niepowiązane zdarzenie, niemające przyczyny. W kwantowo splatanym świecie istnieje tylko niewielki margines wyboru w ramach genialnego programu wysyłającego informacje. Czy taki genialny program mógł powstać przypadkiem?  Taka hipoteza wydaje się niedorzeczna.
http://popotopie.blogspot.com/2013/08/mechanika-kwantowa-starozytnych.html

Portret użytkownika lolo

I na końcu okaże się, że

I na końcu okaże się, że wolna wola to bajki, i że człowiek to taka bardziej zaawansowana forma robota bez odpowiedzialności za swoje czyny. Zatem pretensje do rządzących czy zbrodniarzy są bez sensu. Tylko kto jest programistą i kto tym "robotem" steruje? Inny "robot"? Ha.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika Paweł Gaćkowski

Do tego nie potrzeba

Do tego nie potrzeba naukowców. W dzisiejszych czasach gdzie ludzie sa nastawieni tylko na papone. Nawet "zdrowi" ludzie zaczynaja myslec o takich rozwiazaniach. Wtedy jest sie wkoncu " wolnym" od biurokracji, politycznego belkotu, milych nic nie wnoszacych obietnic. Ciaglych zmian na " lepsze", z których i tak na koniec nic nie wynika. Czy ciągłego ogłupiania ludzi itd. itp.  Bo trudno się żyje w takim świecie gdzie ludzie to zautomatyzowane roboty do robienia pięniedzy. Naprawdę cięzko... Wiem coś o tym. Pozdrawiam Rodaków.

Skomentuj