Terrorysta z Manchesteru nie stronił od alkoholu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Krewni Salmana Abedi z Trypolisu twierdzą, że nie był on człowiekiem za bardzo religijnym.

 


Salman Abedi, który jest podejrzany o popełnienie aktu terrorystycznego w Manchester Arena, chętnie spędzał czas na hałaśliwych imprezach studenckich nakrapianych alkoholem, donosi The Sun. Zdjęcie Salmana Abedi ze szklanką alkoholu w ręku wykonano półtora roku wcześniej.


„On może być wielkim hipokrytą. To była bardzo szumna impreza z udziałem około 35 osób. Salman całą noc pił wódkę, tańczył i rozmawiał z dziewczynami” - powiedział jeden z informatorów gazety.


The Sun przywołuje także słowa krewnych zamachowca z Trypolisu, którzy twierdzą, że nie był on człowiekiem za bardzo religijnym, ale też nie zauważali jakiś szczególnych zmian w jego zachowaniu.


„Nie miał wielu przyjaciół. Od czasu do czasu modlił się, ale i palił. Ostatnim razem, kiedy przyjechał, nie miał niczego, co mogłoby wyglądać podejrzanie. Myślę, że terroryzmu nauczył się w Wielkiej Brytanii” - powiedział krewny terrorysty z Manchesteru.


Wybuch w Manchesterze nastąpił 22 maja br. w godzinach wieczornych zaraz po koncercie piosenkarki Ariany Grande. Zamachowiec wysadził się w holu kompleksu. W ataku terrorystycznym zginęło 22 osoby, w tym wiele dzieci. Krwawej rzezi dokonał 23 - letniego Salman Abedi, który pochodzi z Bliskiego Wschodu.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika manio

już wam odpowiem dlaczego

już wam odpowiem dlaczego zabił, to proste: pewnego dnia zreflektował się, iż nie pójdzie do allahowego nieba bo jako muzułmanin ma dużo różnego za uszami, ale przecież Allah jest miłosierny i wybawi gościa, który zabije jak najwięcej niewiernych... dale sobie dowpowidzcie sami

Portret użytkownika inzynier magister

Islamiści powini przebywać w

Islamiści powini przebywać w specjalnych strefach, najlepiej w strefach reedukacji do cywilizacji chrześcijańskiej, gdyby się nie chcieli zreedukować i przejść na chrześcijaństwo oraz wyznawać zasad wiary w Jezusa i wyższości cywilizacji chrześcijanskiej na innymi to należy ich odesłać do jakiegokolwiek kraju islamskiego ! Sami zobaczcie że rasiści murzyńscy to fakt niezaprzeczalny ! "Nyansapo Festival – impreza adresowana do czarnoskórych feministek prawdopodobnie nie odbędzie się. Jej zakazu żąda Anne Hidalgo, mer Paryża, ponieważ z przedsięwzięcia niemal całkowicie wykluczono osoby o białym kolorze skóry.Jak informuje portal rp.pl powołujący się na serwis BBC „miejsce, w którym odbędzie się impreza, ma być podzielone na trzy części”. Dwie z nich, zajmujące łącznie ponad 90 proc. powierzchni zostaną „zagospodarowane” tylko i wyłącznie przez kobiety czarnoskóre. Do jednej strefy z kolei zostaną wpuszczeni lidzie „wszystkich ras”.Anne Hidalgo napisała na Twitterze, że to zwykła dyskryminacja i dlatego ma ona prawo „ścigać organizatorów festiwalu” i zakazać jego przeprowadzenia.Nyansapo Festival skrytykowali także przedstawiciele niektórych organizacji walczących z rasizmem. Zdaniem SOS Racisme organizatorzy imprezy „pławią się w separacji etnicznej”. Podobne stanowisko zajęła Międzynarodowa Liga przeciwko Rasizmowi i Antysemityzmowi (Licra), która napisała w komunikacie, że Rosa Parks (afroamerykańska działaczka na rzecz praw człowieka) „przewraca się w grobie”.Sami organizatorzy imprezy nie mają sobie nic do zarzucenia i przedstawiają się jako ofiary „kampanii dezinformacji zorganizowanej przez skrajną prawicę”. http://www.pch24.pl/paryz--czarnoskore-feministki-propaguja-segregacje-rasowa,51924,i.html#ixzz4iYmSFp8j

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika jaceks77

Więc teraz Angole muszą

Więc teraz Angole muszą sprawdzić , którzy arabowie piją alkohol i palą. A następnie ich eksmitować, gdyż są za mało religijni. Z drugiej strony , gdy mocni chrześcijanie nie piją, nie udzielają się w imprezach a zato eksponują swoją wiarę - są uznawani za nacionalistów i ludzi nietolerancyjnych. Lewicowe myślenie poraża.

Strony

Skomentuj