Terroryści strzelają do cywilów, którzy próbują uciec z Aleppo

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

We wschodniej części miasta Aleppo rozgrywa się prawdziwy horror. Kompletnie zniszczona infrastruktura, silna obecność "umiarkowanych rebeliantów" i terrorystów, oblężenie przez syryjską armię i mnóstwo cywilów. Mieszkańcy, którzy próbują uciec na terytoria, kontrolowane przez siły rządowe, są eliminowani.

 

Szeroko rozumiana syryjska opozycja stosuje wszelkie metody aby wygrać wojnę. Najbardziej brutalna metoda polega na wykorzystywaniu ludzi jako żywych tarcz. W zeszłym roku pojawiały się doniesienia, że "umiarkowana opozycja" umieszcza ludzi w klatkach na dachach budynków aby uchronić się przed bombardowaniem. Bojownicy walczący rzekomo o wolność kraju praktycznie niczym nie różnią się od agresywnych islamistów - ścinają głowy, wysadzają się w powietrze i zabijają cywilów.

 

Dowódca radykalnego Frontu al-Nusra, organizacji zbrojnej która operuje w oblężonej części Aleppo zapowiadał, że żaden konwój humanitarny nie zostanie wpuszczony do tej strefy, dopóki armia rządowa "nie odda im" Aleppo. Z jakiegoś powodu, nawet ewakuacja mieszkańców z wschodniej części miasta zakończyła się porażką. Przyczyna wydaje się oczywista, lecz nie wszyscy ją dostrzegają - terroryści faktycznie współpracują z "opozycją" i zrobią wszystko, aby nie odnieść porażki.

 

Minionej nocy, jak podaje rosyjski Departament Obrony, ponad 40 mieszkańców oblężonej strefy próbowało uciec do terenów, zabezpieczonych przez wojsko. Jednak terroryści byli czujni - snajperzy zaczęli strzelać do ludzi a próba ucieczki nie powiodła się. Zachodnie media kompletnie ignorują tego typu informacje i skupiają się na "zbrodniach" popełnianych przez syryjski i rosyjski rząd, powołując się na informacje osób, przynależących do podejrzanych formacji zbrojnych.

 

Pokojowe rozwiązanie również nie wchodzi w grę. Tamtejsi bojownicy otrzymali kolejną propozycję amnestii, ale odrzucili ją i w dalszym ciągu ostrzeliwują zachodnią, zabezpieczoną część Aleppo - fakt ten również nie znajduje zainteresowania w zachodnich mediach. Terroryści kooperujący z "opozycją" nie mają zamiaru się poddać i najwyraźniej będą bronić swojego terytorium do upadłego. To z kolei dodatkowo napędza zachodnią machinę propagandową, która przedstawia Assada w możliwie najgorszym świetle.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

Znaczy iż na obecnym Zjeździe

Znaczy iż na obecnym Zjeździe NSŻydoPE już zarówno PRZYKLEPANO DECYZJĘ O WYMORDOWANIU BIAŁEJ EUROPY jaki i podjęto decyzję KIEDY te po raz kolejny dokonywane przez biblijne nazi CZYSTKI ETNICZNE SIĘ ZACZNĄ....

 

Policzmy 2020, 2019, 2018, 2017.....  i "cudownie" otrzymujemy ....

 

"

Coś grubego się szykuje.

 

W Apokalipsie Św. Jana widnieje informacja o tym kiedy będą czasy ostateczne: panna obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu.

 

Tak się nieszczęśliwie składa, że gwiazdozbiór panny będzie w dokładnie w taki sposób wyglądać we wrześniu 2017r. Kto nie wierzy niechaj czyta.

 

Na 13 maja zaplanowane jest ponoć wielkie ka-bum dokładnie 100 rocznicę objawień w Fatimie (bo niektórzy wierzą, że to nie Maryja a córka Mahometa)."
(monitor polski ...)

 

Czyli za nieco ponad pól roku, akurat tyle czasu by imperialni szturmowcy pi.S.A obłąkanej maciory zdążyli zostać pościągani i przemalowani z barw ISIS na Obrona Terytorium....  polin.....

Bo to jest tłem tego "dbania" o bezpieczeństwo kraju...... Zadbanie o jaknajwiększy OCHŁAP wydarty z niej w ramach kolejnej tym razem XIX wiecznej "Wielkiej" mapy....

mapy zwanej ŻYDOBANDEROWSKA (HITLEROWSKA) Wielka Ukraina zwana też judeopolonia.... 5 rzesza etc,,,,

 

 

Portret użytkownika Zenek ;)

" O większego trudno zucha

" O większego trudno zucha
jak nasz Antek Burczymucha.
Ja nikogo się nie boję
choć by Putin to dostoję.
Ruskich choćby całą zgraję
to posiekam i pokraję .
Mam czołgi, mam lamparty
ruskie tanki, wolne żarty.
Ich wojsko nie tygrysy
sam wezmę je na spisy .
Komu zechcę to dam radę
jutro do Obamy jadę .
I nie będę Antkiem chyba
i wykończę ruskiego wieloryba.
I tak przez dzień cały
z TV trąbi swe pochwały .
Raz usnął gdzieś w swym biurze
Wtem się budzi , niespodzianie
patrzy a tu jakieś zwierzę
do śniadania mu się bierze .
Jak nie zerwie się na nogi
jak nie wrzaśnie z wielkiej trwogi
Pędzi jakby chart ze smyczy
-Ruskie idą , ruskie krzyczy
-Jakie Ruskie ? Jarek pyta
Chyba sam Szojgu , miał kopyta !.
To sam Putin miał trzy, czy cztery nogi !.
za nim Miedwiediew ten miał rogi !.
Gdzie to było ?
Tam w gabinecie !
Żrą śniadanie moje przecież
Idzie Jarek służba cala
Patrzą a tu myszka mała
Polna myszka siedzi sobie
i Antkowie śniadanie rąbie . "

 

(adnowum....)

Portret użytkownika Komik

Inżynier, a co ma wspólnego

Inżynier, a co ma wspólnego CETA i Watz, ze strzelaniem terrorystów do cywilów ???

Myślisz że ludzie czytający tą stronę są tak głupi, że nie wiedzą nic o CETA i Waltz, no i oczywiście ty musisz im to napisać ???

Ochłoń, no i oczywiście pisz na temat, bo inaczej autor może poczuć się ignorowany.

PISZ NA TEMAT !!!

 

Strony

Skomentuj