Terroryści z ISIL są w posiadaniu rakiety balistycznej Scud

Kategorie: 

Źródło: Twitter
Wygląda na to, że sunnickie ugrupowanie które utworzyło niedawno kalifat na terenie Iraku i Syrii, zdołało przejąć rakietę balistyczną R-17 Scud-B oraz czołgi T-55. Państwo Islamskie staje się coraz większym zagrożeniem dla krajów Bliskiego Wschodu.

 

Rakieta balistyczna Scud oraz czołgi T-55 zostały pokazane w Raqqa w trakcie parady wojskowej, jeśli można to tak określić. Eksperci na podstawie zdjęć i nagrania stwierdzili, że jest ona najprawdopodobniej niesprawna. Nawet jeśli tak jest w rzeczywistości to nie oznacza to, że terroryści nie mają czym walczyć. W ostatnim czasie zdołali przejąć znaczne ilości broni, mundurów, pojazdów terenowych Humvee oraz czołgów. Według niektórych szacunków, na terenie kalifatu działa obecnie kilkanaście tysięcy bojowników.

 

Samozwańczy kalif, Abu Bakr al-Baghdad, wezwał niedawno wszystkich muzułmanów z całego świata aby przyjechali na "ziemię Allaha" i pomogli zbudować islamskie państwo. Warto dodać, że miasto Raqqa, położone w północnej części Syrii, zostało ogłoszone stolicą Państwa Islamskiego. Kwestia utworzonego kalifatu jest brana bardzo poważnie. Al-Baghdad chce, aby do nowego kraju przybyły osoby posiadające konkretne umiejętności, czyli nauczyciele, sędziowie, lekarze, inżynierowie oraz wojskowi.

Rakieta balistyczna R-17 Scud-B - źródło: pl.wikipedia.org

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Ogo Pogo

Pilnie poszukiwany TABIKADZE

Pilnie poszukiwany TABIKADZE (skrót: talib-kamikadze) do pilotowania rakiety Scoobi Doop.Wymagana znajomość hebrajskiego ,angielskiego oraz świadectwo wiary poświadczone przez imama najlepiej brytyjskiego lub norweskiego.Doświadczenie nie wymagane.Akceptowane IQ 25 i nizej.

Portret użytkownika Zenek :)

"Prezydent Ukrainy Petro

"Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko nakazał zaatakować swoich rosyjskich obywateli
 
Na tle dramatu przeznaczonych do anihilacji mieszkańców Donbasu widać jak zakłamany jest Zachód, jak zbędne i fasadowe są międzynarodowe instytucje  z Organizacją Narodów Zjednoczonych na czele! Liczy się niestety tylko i wyłącznie naga i brutalna siła, zdolna do odparcia zagrożenia i jeżeli trzeba po prostu zabicia przeciwnika, albowiem inaczej samemu można być zabitym, chyba że się ktoś pogodzi z tym, że będzie żył w okupowanym kraju.
 
Niestety w tej sytuacji nic nie można zrobić, trzeba czekać na rozwój wypadków i narastanie ukraińskiej presji i przemocy wobec Rosjan. To co się wydarzy – a czego preludium były jak się okazuje dotychczasowe akty ludobójstwa – prawdopodobnie będzie w pełni zakłamane przez usłużną propagandę zachodnich mocodawców. Jeżeli władze Ukrainy się nie opamiętają, to dojdzie do wojny, której nie będą w stanie kontrolować, co to może oznaczać zastanówcie się państwo sami.
"
 całość
http://obserwatorpolityczny.pl/?p=23485
 
Naziści atakują lejąc, jak krokodykle, te obłudne łzy o "własnym" holokauście. Naziści w myckach, bestie bestii yahwe. Wszystko robią by móc znowu się pławić w krwii mordowanych Słowian. We krwi chrześcijan.
 
 
Banderowscy i syjoniści szkolili się w okresie miedzywojennym w JEDNYM I TYM SAMYM OBOZIE prowadzonym przez piłsudczyków, to są IDEOLOGICZNI I RASOWI BRACIA o czym przy zakłamywaniu historii martyrologią żmijowego plemienia się zupełnie nie mówi bo DEMO(N)kratyczny świat żydowskich wartości z biblii wmawianych zaprzedańcom i pocyrografowanycm jako "chrześcijański", świat oparty na biblijnym kłamstwie i bestialskim terrorze mógłby się przecież zawalić.Taki antynazizm.....
 
 
 

Strony

Skomentuj