Terroryści z ISIL dokonali masowej egzekucji - zabili około 600 zakładników

Kategorie: 

www.islamtoday.net
Wszyscy chyba przyzwyczaili się już do masowych mordów, dokonywanych przez zwolenników samozwańczego Państwa Islamskiego na Bliskim Wschodzie. W piątek terroryści dokonali kolejnej potwornej zbrodni, zabijając z zimną krwią około 600 zakładników w północnej części Iraku.

 

Wśród ofiar znajdują się głównie jazydzi, ale również szyici, którzy uznawani są przez sunnitów za heretyków. Radykaliści z ISIL nie oszczędzali nikogo i zabijali zarówno kobiety, jak i dzieci. Egzekucja miała miejsce w mieście Tall Afar, które znajduje się około 50 km od Mosulu. Ciała zostały następnie rozłożone na pobliskiej autostradzie.

 

Kurdowie oraz władze Iraku zaznaczają, że naloty na bojowników tej organizacji są nieskuteczne a jedyne co może pomóc to bezpośrednia interwencja zbrojna wojsk Zachodu. W przeciwnym wypadku, w Iraku nadal będzie dochodzić do masowych egzekucji a śmierć poniosą kolejni niewinni ludzie.

 

 

Źródło: http://www.inquisitr.com/2060990/isis-accused-of-executing-600-yazidi-prisoners-dumping-bodies-on-a-highway/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Albert Pike - plan trzech wojen światowych

Planowana III Wojna Światowa,

Planowana III Wojna Światowa, to wojna religijna.
Celem jest zniszczenie wszystkich religii - głównie Judaizmu, Chrześcijaństwa oraz Islamu.
Dla przypomnienia, wojna ta była planowana wraz z obiema wojnami światowymi już w roku 1871.

Strony

Skomentuj