Terroryści dokonali zamachu w Paryżu przy wykorzystywaniu tras migracji do Europy

Kategorie: 

Źródło: http://www.telegraph.co.uk/news/2016/10/02/majority-of-paris-attackers-used-migration-routes-to-enter-europ/

Osoby stojące za atakami 13 listopada w Paryżu, weszły na teren Europy podając się za migrantów, ujawniają węgierskie służby bezpieczeństwa.

 

Siedmiu z napastników, którzy zabili 130 osób, a ranili ponad 360, prześlizgnęło się przez granicę Węgier udając osoby uciekające przed wojną. W rzeczywistości mężczyźni ci byli ściśle zaangażowani w zaplanowanie i przeprowadzenie masakry. Co ciekawe, wielu podejrzanych urodziło się w Europie, a następnie, po radykalizacji udało się do Syrii, po czym wracali do Europy, udając azylantów.

 

Kilkoro z nich brało udział również w atakach w Brukseli w marcu ubiegłego roku, w których zginęły 32 osoby. Ujawnienie tych faktów zbiega się z odbywającym się referendum odnośnie przyjmowania migrantów. Kraj chce głosować przeciw przyjęciu prawie dwóch tysięcy azylantów. Viktor Orban, prawicowy lider na Węgrzech, wielokrotnie mówił o kryzysie migracyjnym, jednocześnie ostro krytykując politykę "otwartych drzwi" Angeli Merkel.W wywiadzie dla Sunday Times, wiceszef zwalczania terroru, Zsolt Bodnar, powiedział, że odkrycia dokonano po zbadaniu podejrzanych telefonów komórkowych. Ujawniono, że Abelhamid Abaaoud, belgijsko-marokański terrorysta, którego uśmiercono po atakach w Paryżu, wysyłał zwiadowców, by nakreślać drogę "migrantom", w lipcu 2015 roku. Zwiadowca, Bilal C, wykorzystywał portale społecznościowe (Facebook, Whatsapp), by przesyłać raporty do Abaaouda i jego współpracowników.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Moim zdaniem ci terrorysci to

Moim zdaniem ci terrorysci to zolnierze MK Ultra, ktorym sluzby mossadu spraly mozgi za pomoca broni psychopatycznych lub narkotykow wywolujacych odpowiedni rodzaj halucynacji. Normalni ludzie nie rzucaja sie jak wsciekle bestie na innych w srodku miast. Wiec musza miec oni zaburzona psychike. Jak mozna ja zaburzyc? Poprzez halucynacje, przeprogramowanie a nawet uszkodzenie mozgu. W filmie "koziol 2" wyraznie widac motyw urochomienia zolnieza MK Ultra. Reka z trupiaczaszka odwija kokardke z chlopca a temu zmienia sie kolor oczu i przystepuje do ataku. Symbol trupiaczaszki kojarzy mi sie z skulls and bones ( wiadomo jaka sekta) a kolor oczu symbolizowal zawsze przeprany mozg. Skull and bones dziala na najwiekszych swiatowych uniwersytetach a to swiadczy o tym, ze dysponuja odpowiednia wiedza jak przeprogramowac jednostke do zadan bojowych. Zmieniajace sie oczy chlopca pod wplywem odwiniecia kokardki swiadcza o tym, ze prezent ten robiony jest komus staremu? Wiadomo ktorzy z syjonistow sa w podeszlym wieku i ktorzy z nich sprowadzaja i oplacaja podroz emigrantow do europy.  To jest zorganizowany spisek na globalna skale. W apokalipsie cale te przedsiewziecie opisane jest jako bestia z wieloma twarzami, mackami, ogonami. Daniel w swoich proroctwach skoleji opisywal bestie jako posag, ktory wysnil Nabuchodonozor. Symbolizowal on panstwa, ktore byly z roznego rodzaju metali.

Mnie ciekawia dwa fragmenty w Ksiedze Daniela. Przeczytajcie uwaznie!

Cyt. "To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną [oznacza, że] zmieszają się oni11przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną."

Przeciez to czysty opis emigracji muzulmanow do europy. Wymieszaja sie dwie kultury ale nigdy nie beda na jednym terytorium zyc ze soba w zgodzie bo dwoch roznych wiar i kultur nie da sie wymieszac w spojna calosc. Ludzkie nasienie nie oznacza tu bynajmiej plemikow a raczej ludzi czyli nasiona rzucane na ziemie, ktore maja dac plon. Tak zawsze opisuje ludzi biblia.

Jednak ciekawszy fragment mamy tu i jest on pod liczba 44.

Cyt. 44. W czasach tych królów Bóg Nieba wzbudzi królestwo, które nigdy nie ulegnie zniszczeniu. Jego władza nie przejdzie na żaden inny naród. Zetrze i zniweczy ono wszystkie te królestwa, samo zaś będzie trwało na zawsze, 45 jak to widziałeś, gdy kamień oderwał się od góry, mimo że nie dotknęła go ludzka ręka, i starł żelazo, miedź, glinę, srebro i złoto. Wielki Bóg wyjawił królowi, co nastąpi później; prawdziwy jest sen, a wyjaśnienie jego pewne». 

Jest to bardzo symboliczne i oczywiste. Postaram sie wam wytlumaczyc.

W tych czasach kiedy zostanie obudzona bestia ktorej jedna z twarzy jest fala emigrantow docierajaca do europy narodzi sie krolestwo niebieskie (archekracja). Narodzi sie tzn. ze bedzie niemowleciem, niedojrzalym owocem, czyli jeszcze nie przejmie wladzy. Z czasem jednak gdy juz w Polsce dojrzeje i stanie sie ustrojem narodowym bedzie rzadzic wiecznie. Ustroj ten nie bedzie jednak agresywny i nie bedzie atakowal innych krajow ale ludzie w innych krajach widzac jaka dobroc z niego wyplywa sami beda obalac wlasne ustroje by w nich stworzyc archekracje i przylaczyc sie do RAJu czyli Rzeczpospolitej Archekratycznej Jednosci. Wladze w Polsce nie beda ingerowac w procesy zachodzace w innych krajach by nie dawac innym pretekstu do agresji. Dokladnie tak opisany jest proces wprowadzenia archekracji w Polsce i sposob dzialania po przejeciu wladzy przez archekratow. Ale to nie wszystko. Moim zdaniem posag ten symbolizuje panstwa zamieszane w caly ten spisek, ktory ma wprowadzic nas w NWO a metale to bogactwa tych panstw. Stad arabi symbolizuja gline gdyz Syria, Libia itd. w wyniku wojny cierpia biede. kamien spadajacy natomiast symbolizuje Polskie. Jest ona biedna w stosunku do innych wspolczesnych mocarstw. Drugim znaczeniem kamienia jest magnes, ktory z archekracja jest nierozerwalny. Czytajcie uwaznie! cyt "jak to widziałeś, gdy kamień oderwał się od góry, mimo że nie dotknęła go ludzka ręka, i starł żelazo, miedź, glinę, srebro i złoto". Polska mimo, ze biedna i upadajaca przejdzie na archekracje i stworzy z magnesu generatory pradotworcze, ktore przyniosa jej takie bogactwa, ze bankrutujace inne kraje pod wplywem rewolucji w Polsce i dotowanych generatorow pradotworczych opartych o magnes calkowicie upadna. Jaka mozemy miec pewnosc, ze chodzi o archekracje i magnes? Archekracja nigdy nie zostala przez nikogo wykorzystana ( nieobrobiona ludzka reka) a magnes jest najmiej dowartosciowanym metalem i najmiej zbadanym przez ludzkie dlonie. Chociaz magnes nieustannie generuje energie jest traktowany przez ludzi jak kamien chociaz ma w sobie Boska czastke pozwalajaca mu tworzyc zrodla nieustajacej energii. Powinien byc w h....j drogi. Nawet pluton i uran nie sa tak uniwersalne bo szkodza a sa od magnesu duzo duzo drozsze. Wiec sprawa jest oczywista. Zyjecie w okresie realizowania sie biblijnych proroctw i sam Bog mowi nam, ze mowia one prawde a to nie moze byc podwarzone. Prawda? 

Wielki Bóg wyjawił królowi, co nastąpi później; prawdziwy jest sen, a wyjaśnienie jego pewne. 

Ciekawe jest to co jeszcze Bog wyjawil krolowi i co ma nastapic pozniej? Cos wedlug cytatu wyzej jeszcze wyjawil ale Daniel juz tego nie pisze albo nie jestem w stanie tego znalezc.

Trzymajcie sie i walczcie o archekracje

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Skomentuj