Terroryści chcą zaatakować USA, wykorzystując wirusa Ebola

Kategorie: 

Źródło: www.dreamstime.com
Media wciąż rozsiewają panikę w związku z Ebolą. Hiszpańskie władze powiadomiły, że dżihadyści z Państwa Islamskiego rozważają wykorzystanie wirusa jako broni biologicznej, która posłuży do ataku na Stany Zjednoczone. Czyżby szykowano właśnie kolejną akcję typu false flag?

 

Między innymi dzięki Edwardowi Snowdenowi mogliśmy się dowiedzieć, że Islamskie Państwo zostało utworzone przez Stany Zjednoczone. Ostatnio coraz częściej słyszeliśmy również o tym, że dżihadyści chcą wykorzystać wirusa Ebola do walki na Bliskim Wschodzie. Według hiszpańskiego sekretarza stanu ds. bezpieczeństwa Francisco Martineza, terroryści mogą użyć tego typu broni do ataku na USA.

 

Władze tego kraju twierdzą, że dowody można znaleźć w internecie, gdzie islamiści nie tylko wymieniają się informacjami, ale także głoszą swoją propagandę, przygotowują różne działania, gromadzą za jego pośrednictwem fundusze i prowadzą rekrutacje. Hiszpania tak naprawdę nie ujawniła żadnych konkretnych dowodów wskazujących, że ktoś próbuje przeobrazić Ebolę w broń biologiczną.

 

Francisco Martinez powiedział, że rzecznik organizacji Islamskie Państwo wezwał zwolenników do roznoszenia zarazy na wszystkie możliwe sposoby, między innymi poprzez strzykawki. Celem terrorystów mają być Amerykanie, w tym również cywile. Jeśli rzeczywiście dojdzie do jakiegoś ataku, Stany Zjednoczone otrzymają pretekst do inwazji na Syrię, gdzie znajduje się "stolica" Państwa Islamskiego. Wysłanie wojsk lądowych do tego kraju z pewnością ułatwi obalenie Baszara al-Assada.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika X

tak właśnie jest. Teraz

tak właśnie jest. Teraz testuje się jego zdolności bojowe (czas inkubacji i prędkość właściwego ataku oraz % uśmiercania) a także mechanizm samogaśnięcia epidemii.
Wersja bojowa nie powinna się jednak roznosić wyłacznie z powietrzem lecz też z deszczem (opryski na dużych wysokosciach).  Musi więc być oslonięty przed UV i mrozem.
 
termin - chyba koniec roku 2016, bo wszystkie armie na ten termin ustalają hotpoint.
 

Portret użytkownika Pan Patatajcio

Mi samemu nie wypada się

Mi samemu nie wypada się wypowiadać, ale wkleję tu wywiad, gdzie ktoś bardzo podobny do mnie sugeruje, że na Ebolę może być skuteczny zapper, bo ponoć ktoś, choć nie wiadomo kto, zadzwonił i tak powiedział. Swego czasu dziennikarz Marek Podlecki mówił tak też o różnych chorobach, na przykład o leczeniu raka i zdarzało się, że niektórzy mieli pretensje, że niby przegięcie, bo zapper przecież nie jest od tego i to zwykłe żerowanie na chorych i zdesperowanych ludziach.Zwłaszcza, że taki zapper to 300 zł a on mówił, że każdy powinien mieć w domu dwa, choć nie wiadomo, po jaką cholerę aż dwa w jednym domu. Zarzucali mu też, że ma w tym interes, bo przecież sprzedaje te zappery przez swoją stronę i że zachowuje się jak zykła hiena. Ja tam nie wiem, wypowiadał się nie będę, aby nie szargać swojego autorytetu, wkleję tylko link:
https://www.youtube.com/watch?v=yMEjilfl3fM

Skomentuj