Terroryści chcą przed świętami wysadzić kilka europejskich samolotów pasażerskich

Kategorie: 

Foto: Adrian Pingstone/pl.wikipedia.org
Jak donosi brytyjski dziennik Sunday Express, powołując się na służby bezpieczeństwa, Europa a w szczególności Wielka Brytania zagrożona jest zamachami terrorystycznymi. Al-Kaida planuje podobno wysadzić 5 samolotów pasażerskich przed Bożym Narodzeniem, czyli przed 25 grudnia.

 

Trudno powiedzieć, czy zagrożenie jest realne, czy też jest to zwykłe straszenie obywateli, które zresztą ma miejsce już od dłuższego czasu. Według anonimowych źródeł na które powołuje się dziennik, loty do europejskich miast są zagrożone a w Wielkiej Brytanii rozważa się nawet wprowadzenie zakazu wnoszenia na pokład samolotu podręcznych toreb oraz urządzeń elektrycznych.

 

Jako potencjalnych zamachowców wskazuje się islamistów z Bliskiego Wschodu - zwolenników Państwa Islamskiego oraz członków Al-Kaidy, którzy brali udział w tamtejszych wojnach i powrócili lub mają zamiar powrócić do Europy. Do świąt już niewiele pozostało, więc niech czas zweryfikuje te doniesienia, choć jak pisze Sunday Express: "Wszyscy oczekują w najbliższym czasie jakiejś katastrofy".

 

 

Źródło: http://www.express.co.uk/news/uk/541725/REVEALED-Al-Qaeda-plot-to-blow-up-5-European-passenger-jets-in-Christmas-spectacular

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Alvin

To info od tego premiera

To info od tego premiera Słowacji - ten misio się nazywa Robert Fico, to ciekawe dość jest....
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Premier-Slowacji-straszy-wojna-Wiarygodne-informacje-z-Niemiec,wid,17075171,wiadomosc.html
Premier Słowacji obawia się poważnego konfliktu wojennego w związku z sytuacją na Ukrainie. Tłumaczył, że otrzymał w tej sprawie wiarygodne informacje z Niemiec. Robert Fico podzielił się swoimi obawami podczas seminarium zorganizowanego przez słowackie wydanie dziennika "Hospodarske nowiny".
Premier Robert Fico dzieląc się swoimi obawami powiedział, że istnieje 70-procentowe prawdopodobieństwo wybuchu konfliktu wojennego na dużą skalę. Nie obejmie on jedynie Ukrainy i Rosji. Na pytanie dlaczego straszy Słowaków odpowiedział, że "nie będzie okłamywać ludzi".
Informację o zagrożeniu miał otrzymać ze strony niemieckiej. Dodał, że pochodzi ona z wiarygodnego źródła.
Ale - na miłość Boską i ludzką - kto ma się tłuc z kim? No i gdzie, też by bylo trochę ważne, co nie? No i jak; bo jak atomówki pójdą w ruch, to stolik jest przewrócony i nie zabawy już nie ma... Chyba nikt nie jest na tyle nienormalny, aby zaczynać wojną, jak co drugi gracz ma atomówki po kątach pochowane...
 
Rostowski też coś mówił o wojnie, czyż nie: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,10287596,Rostowski_sie_tlumaczy__Grozba_wojny_to_perspektywa.html
Rostowski, ostrzegając przed ryzykiem wojny, przywołał swą niedawną prywatną rozmowę z "prezesem wielkiego polskiego banku", pracującym w ministerstwie za czasów transformacji w Polsce. Miał on mu powiedzieć, że po takich wstrząsach gospodarczych i politycznych, jakie teraz dotykają Europę, "rzadko się zdarza, by po 10 latach nie było także katastrofy wojennej". I - jak mówił minister - ten prezes banku dodał, że "poważnie się zastanawia nad tym, by uzyskać dla dzieci zieloną kartę w USA".
Ciekawe, że Rostowski podał aż tyle danych - w sumie można by nawet pokusić się o znalezienie tego pana prezesa; a ten premier Słowacji raczej milczy na temat zródeł....
10 lat od jego wypowiedzi to jakoś będzie sierpień 2021.
Czy to spowodowane jest tym, że Słowacja to klakier Rosji?
Ciekawe co Jackowski powie na temat wojny i przede wszystkim czy mają w niej pojść atomówki....

ZmianyNaZiemi to ruska propaganda w Polskim Internecie....  

Planeta Ziemia ma kształt kulisty. 

Dwie trzecie ze 144,5 mln Rosjanów żyje bez kanalizacji, prądu czy gazu - Большой успех.

Portret użytkownika klrmf

Co ciekawe premier Słowacji

Co ciekawe premier Słowacji zdziwił się totalnie odmiennym zachowaniem Merkel od tego serwowanego w mediach, bo w kuluarach ta manipulantka jest daleka od szukania pokojowych rozwiązań wobec Rosji, mimo, że Putin ostatnio oficjalnie nawoływał Europe do wzajemnego zniesienia sankcji oraz prowadzenia dialogu na zasadzie równości obu stron UNI i Rosji a nie, tylko słuchania jedynie słusznych rozwiązań Zachodu.Premier Słowacji twierdzi, że ma informacje z pewnych źródeł, że Unia szykuje sie do wojny za wszelką cenę.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Ci "terroryści" chyba nigdy

Ci "terroryści" chyba nigdy nie przechodzili kontroli na lotnisku. Nawet jakby w d...e ukryli bombe to i tak by ją wykryli.
I apropo straszenia: 
Ciekawe komu by zależało na tym żeby ludzie przed świętami nie latali samolotami i nie nabijali korporacjom lotniczym kabzy tylko siedzieli potulnie w domach i gapili się w TV ?

 

Portret użytkownika Alvin

Nic się nie stanie, bo

Nic się nie stanie, bo ekonomia ledwo zipi, zwłaszcza w UK. A tym bardziej 5 samolotów - nawet na World Trade Center były tylko 4, a od tego czasu co zamach to mniejszy impakt na ludzi.
5 samolotów to jest jakieś 900 ludzi na dzień dobry - czym? Tymi rakietami ziemia-powietrze co podobno je mają w Syrii czy gdzieś? Chyba jednocześnie, bo jak zwalą jeden samolot, to reszta będzie uziemiona. To z kolei wymaga jakieś koordynacji, bo kilka lotnisk to by musiało być - a i to słabo widzę...
A cała ekonomię to by w tym momenci diabli wzieli...
Ściema - tak sądzę, ale pożyjemy zobaczymy...
Bardziej się opadów śniegu boję, bo lecę z UK do PL na święta...

ZmianyNaZiemi to ruska propaganda w Polskim Internecie....  

Planeta Ziemia ma kształt kulisty. 

Dwie trzecie ze 144,5 mln Rosjanów żyje bez kanalizacji, prądu czy gazu - Большой успех.

Portret użytkownika ferenzer

Prawdopodobnie nie

Prawdopodobnie nie przepuszczą takiej okazji. CIA/Mossad dokona kilku zamachów, zwalą winę na swoje nowe dziecko(ISIS) i pod pretekstem usunięcia tych"terrorystów" zaczną bombardować Syrie, by usunąć Asada. Ale Asad się temu sprzeciwstawi, nie dając na to zgody Ameryce, wysyłając syryjskie myśliwce, atakując amerykański sprzęt. Więc lucyferiańska oś(USA/UE/GB/Izrael) potraktuje to jako sprzyjanie "terrorystom" i wypowiedzenie wojny "międzynarodowej koalicji", i tym samym zyskają kolejny pretekst do otwartej wojny przeciwko armii Asada i tym właśnie sposobem chcą go usunąć. Ale jako że Iran jest w ścisłym sojuszu obronnym z Syrią, to po jakimś czasie zacznie ją wspierać i może z tego też wyniknąć inwazja na Iran. Rosji już się raczej nie obawiają, bo wyłączyli ją z gry o Syrie i Iran(przynajmniej na jakiś czas), poprzez wciągnięcie jej w kocioł ukraiński i gospodarcze osłabianie. Ale Chiny mogą stanąćw obronie Iranu. Chińska gospodarka jest w duzej mierze uzależniona od ropy i Iran jest jej głównym dostawcą. Pamiętam, że z kilkal lat temu jakiś chiński minister czy generał powiedział że Chiny nie zawachają się bronić Iranu, nawet jeśli miałoby to doprowadzić do III wś. Jak ktoś nie wierzy, to poszukam tego info i podeślę linka.  
Nie mam pewności czy te zamachy będą w te święta, ale myślę że tak właśnie zacznie się światowa rozpierducha.  Jak nie w te święta, to napewno w 2015 . Albo zamachy w te święta ale kulminacja eskalacji w lecie lub na jesień? W tych właśnie miesiącach wybuchały wojny światowe. Pożyjemy, zobaczymy   

"Trzeba być głuchym, żeby nie słyszeć bębnów wojny"  Henry Kissinger

Portret użytkownika achiles

To strachy na lachy, ale coś

To strachy na lachy, ale coś się musi przed końcem tego roku wydarzyć, bo wedle pajaców u władzy, MASOM, już się coraz mocniej w GŁÓWKACH przewraca, więc należy ich wziąć, za jaja. za pomocą niezawodnego STRACHU.

Skomentuj