Terroryści chcą przed świętami wysadzić kilka europejskich samolotów pasażerskich

Kategorie: 

Foto: Adrian Pingstone/pl.wikipedia.org
Jak donosi brytyjski dziennik Sunday Express, powołując się na służby bezpieczeństwa, Europa a w szczególności Wielka Brytania zagrożona jest zamachami terrorystycznymi. Al-Kaida planuje podobno wysadzić 5 samolotów pasażerskich przed Bożym Narodzeniem, czyli przed 25 grudnia.

 

Trudno powiedzieć, czy zagrożenie jest realne, czy też jest to zwykłe straszenie obywateli, które zresztą ma miejsce już od dłuższego czasu. Według anonimowych źródeł na które powołuje się dziennik, loty do europejskich miast są zagrożone a w Wielkiej Brytanii rozważa się nawet wprowadzenie zakazu wnoszenia na pokład samolotu podręcznych toreb oraz urządzeń elektrycznych.

 

Jako potencjalnych zamachowców wskazuje się islamistów z Bliskiego Wschodu - zwolenników Państwa Islamskiego oraz członków Al-Kaidy, którzy brali udział w tamtejszych wojnach i powrócili lub mają zamiar powrócić do Europy. Do świąt już niewiele pozostało, więc niech czas zweryfikuje te doniesienia, choć jak pisze Sunday Express: "Wszyscy oczekują w najbliższym czasie jakiejś katastrofy".

 

 

Źródło: http://www.express.co.uk/news/uk/541725/REVEALED-Al-Qaeda-plot-to-blow-up-5-European-passenger-jets-in-Christmas-spectacular

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika klrmf

Co ciekawe premier Słowacji

Co ciekawe premier Słowacji zdziwił się totalnie odmiennym zachowaniem Merkel od tego serwowanego w mediach, bo w kuluarach ta manipulantka jest daleka od szukania pokojowych rozwiązań wobec Rosji, mimo, że Putin ostatnio oficjalnie nawoływał Europe do wzajemnego zniesienia sankcji oraz prowadzenia dialogu na zasadzie równości obu stron UNI i Rosji a nie, tylko słuchania jedynie słusznych rozwiązań Zachodu.Premier Słowacji twierdzi, że ma informacje z pewnych źródeł, że Unia szykuje sie do wojny za wszelką cenę.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Ci "terroryści" chyba nigdy

Ci "terroryści" chyba nigdy nie przechodzili kontroli na lotnisku. Nawet jakby w d...e ukryli bombe to i tak by ją wykryli.
I apropo straszenia: 
Ciekawe komu by zależało na tym żeby ludzie przed świętami nie latali samolotami i nie nabijali korporacjom lotniczym kabzy tylko siedzieli potulnie w domach i gapili się w TV ?

 

Portret użytkownika ferenzer

Prawdopodobnie nie

Prawdopodobnie nie przepuszczą takiej okazji. CIA/Mossad dokona kilku zamachów, zwalą winę na swoje nowe dziecko(ISIS) i pod pretekstem usunięcia tych"terrorystów" zaczną bombardować Syrie, by usunąć Asada. Ale Asad się temu sprzeciwstawi, nie dając na to zgody Ameryce, wysyłając syryjskie myśliwce, atakując amerykański sprzęt. Więc lucyferiańska oś(USA/UE/GB/Izrael) potraktuje to jako sprzyjanie "terrorystom" i wypowiedzenie wojny "międzynarodowej koalicji", i tym samym zyskają kolejny pretekst do otwartej wojny przeciwko armii Asada i tym właśnie sposobem chcą go usunąć. Ale jako że Iran jest w ścisłym sojuszu obronnym z Syrią, to po jakimś czasie zacznie ją wspierać i może z tego też wyniknąć inwazja na Iran. Rosji już się raczej nie obawiają, bo wyłączyli ją z gry o Syrie i Iran(przynajmniej na jakiś czas), poprzez wciągnięcie jej w kocioł ukraiński i gospodarcze osłabianie. Ale Chiny mogą stanąćw obronie Iranu. Chińska gospodarka jest w duzej mierze uzależniona od ropy i Iran jest jej głównym dostawcą. Pamiętam, że z kilkal lat temu jakiś chiński minister czy generał powiedział że Chiny nie zawachają się bronić Iranu, nawet jeśli miałoby to doprowadzić do III wś. Jak ktoś nie wierzy, to poszukam tego info i podeślę linka.  
Nie mam pewności czy te zamachy będą w te święta, ale myślę że tak właśnie zacznie się światowa rozpierducha.  Jak nie w te święta, to napewno w 2015 . Albo zamachy w te święta ale kulminacja eskalacji w lecie lub na jesień? W tych właśnie miesiącach wybuchały wojny światowe. Pożyjemy, zobaczymy   

"Trzeba być głuchym, żeby nie słyszeć bębnów wojny"  Henry Kissinger

Strony

Skomentuj