Teoria o wirusie SARS-CoV-2, który uciekł z laboratorium nie jest już spiskowa. Facebook pozwala już o tym mówić

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Facebook poinformował, że nie będzie już dłużej zwalczał teorii o wirusie SARS-CoV-2, który uciekł z laboratorium w Wuhan. Do tej pory cenzorzy Internetu domyślnie oznaczali takie twierdzenia jako fake news.

 

W dzisiejszych czasach niemal każda tzw. teoria spiskowa w pewnym momencie się "odspiskowuje". Jednak zanim się tak stanie jest gorliwie zwalczana przez nową formę cenzury zwaną - weryfikatorami treści. Mamy kolejny dowód wskazujący dobitnie, że celem tych samozwańczych cenzorów nie jest dociekanie do prawdy tylko rugowanie z przestrzeni publicznej tego o czym zdaniem możnych tego świata, mądrzej nie wspomnieć. 

 

Jednym z takich zagadnień było sugerowanie, że wraży wirus, który doprowadził do największego globalnego kryzysu od czasów II wojny światowej, powstał w laboratorium, a nie przeniósł się spontanicznie na człowieka, który zjadł zupę z nietoperza. 

 

Od początku tej pandemii padały sugestie, że skoro w Wuhan, które było pierwszym ogniskiem epidemii, znajduje się jedno z kilku na świecie laboratoriów zajmujących się niebezpiecznymi wirusami, to nie można wykluczyć tego, że wirus ten celowo, lub przypadkowo, wydostał się stamtąd i zawojował cały świat.

 

Szybko jednak okazało się, że oficjalnie uznano, że covidek miał swój początek na targu w Wuhan, a sugestie jakoby tamtejsze laboratorium mogło odpowiadać za uwolnienie SARS-CoV-2, potraktowano jako fałszywą informację, gorliwie zwalczając tych, którzy ośmielali się o tym wspominać.

 

Nagle po półtora roku okazuje się, że ten trop wymaga rzetelnego zbadania i teoria spiskowa stała się realną hipotezą. Jest ona wciąż trudna do weryfikacji, bo rząd chiński nie współpracuje w zakresie dostępu do informacji czego doświadczyła chociażby delegacja WHO badająca ten wątek.

 

O sztucznym pochodzeniu SARS-CoV-2 wspominał też prezydent Donald Trump, który był z tego powodu wyszydzany. Teraz okazuje się, że ta teoria spiskowa odspiskowała się jak kiedyś Klewki i Talibowie lądujący na Mazurach. A skoro Facebook wspaniałomyślnie pozwoli już o tym rozmawiać, to można się spodziewać kolejnych rewelacji w tym zakresie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika entyr

Normalnie i po prostu nie

Normalnie i po prostu nie rozumiem ludzi. Ludzie przyzwyczaili się, że rżąd wszystko bagatelisuje: topi się rdzeń elektrowni atomowej i przenika do wód gruntowych - spokojnie! Nie ma powodów do paniki!. Odparował basen z plutonem - wszystko jest pod kontrolą! Trzeba rzucić do oceanu skażoną wodę - wszystko pod kontrolą, woda zostanie oczyszczona, a wszelka panika wynika z nieuctwa.

Dlatego ludzie myślą, że jak rżąd robi sceny i dramatyzuje - to że naprawdę dziej się coś poważnego. No kurwa nie. Choćby miały umrzeć nagle miliony ludzi to rżąd będzie ukrywał wszystko póki ma możliwość ucieczki (nie oddamy nawet guzika, powiedział polityk przed masakrą narodu, stojąc na stopniach samolotu którym spierdolił za granicę)
Jedyny moment kiedy rżąd dramatyzuje to ten, gdy przestają płynąć pieniądze, albo mocodawcy rżądu wymagają dramatyzowania.

Uświadomcie sobie, jebane barany, że ci co wami rządzą mają was w dupie. Jesteście dla nich tylko narzędziem do lepszego i wygodniejszego życia. Nie pomoże zamykanie oczków, nie pomogą medytacje, nie pomoże przebieranie się za muchomorki na ulicznych festynach, nie pomoże śpiewanie mantr, nie pomogą medytacje, nie pomogą "świetliste istotki", nie pomoże śmierć i obietnice raju. Tak jak was tutaj zło dopadło nie wiadomo skąd, tak was dopadnie w raju, po śmierci, po medytacjach, po mantrach, po "przemienieniu się w świetliste istoty". Będziecie wpierdalać jabłka z rajskiego ogrodu w błogosławinym niebycie, ale nadejdzie to samo zło przed którym uciekacie. Wy możecie spierdolić do raju, ale zło za wami nie pójdzie?! - no kurwa dlaczego by się miało nie przenieść w ślad za wami ... bo jakaś jebana boska istota mu zabroni? Tam zabroni, ale tu nie mogła zabronić?
Czas popatrzeć czystemu złu w oczy i powiedzieć: NIE ZGADZAM SIĘ! Nie bawimy się w muchomorki i festyny jak idioci, bo sprawy zaszły za daleko.
Z laboratoriów uciekło lub zostało wypuszczonych już jakieś 50 wirusów i bakterii, ale nawet tego nie zauważyliście, bo natura sobie z tym radzi jak od wieków bywało. Nawet nie zwróciliście uwagi jak kilkaset murzynów kopnęło w kalendarz, bo to przecież Afryka i tak bywa, no nie? Dopiero jak gorączki krwotoczne się pojawiły, zniekształcenia u dzieci - to się nagle rozniosło po mediach, prawda? I nawet nie zauważyliście jak szybko zginęło z mediów po tym jak tubylcy ulokowali odpowiednie ilości ołowiu w organizmach panów i pań doktorów.

Ta propaganda o ucieczce wirusa z wuchan służy tylko jednemu - nakręceniu narodów na wojnę z krajem który "wypuścił wirusa". Już nikt nie pamieta jak były organizowane rok temu w ussa "utajnione" konferencje dla wybranych dziennikarzy (także z Polski)? Jak myślicie: dlaczego gadowski, cejrowskie, rola i inne pokurcze za kilka tygodni zaczną pierdolić jawnym tekstem o "bojowym wirusie co uciekł z chińskiego laboratorium"? Bo są tak zajebiści i odkryli to czego cały świat nie mógł odkryć, czy dlatego, że cała sprawa została przygotowana miesiące i lata wcześniej?
KAŻDY kraj ma po kilkadziesiąt laboratoriów gdzie pracuje się nad tym jak uśmiercić odpowiednią liczbę osób z danych terytoriów i z każdego z nich co jakiś czas ucieka przypadkiem lub specjalnie jakiś patogen.

To co się teraz dzieje to nie informowanie ludzi a nastawianie ich na globalną wojnę. Przypominam, że 6 miliardów ludzi jest na globie niepotrzebna, wg obecnych "watcuf śfiata". Ale tego nie dokona żaden wirus. Tego muszą dokonać ludzie z własnej woli.

Portret użytkownika MlotoWiertara

“Trzecia Wojna Światowa musi

“Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

ISLAM i SYJONIZM

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

INNE PANSTWA

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok

IMIGRANCI , LEWACY , BYDLO oraz OBYWATELE na wzor OBYWATELA KANE (SZERYFOWIE)

.To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”

ATEIZM CHRZESCIANIZM

Ktos jeszcze zostal do wyrzniecia ????

Po takim czyms plus inne dodatki jak GLOD , MIECZ , ASTEROIDA czy ZOMBIE zostanie juz niewielu.

Elity NWO oszukaly ludzi bo na swiecie bylo 8 mld zanim zaczeli plan  wymordowania 3.4 ludnosci Ziemi.

Trucie zywnosci , chemtrailsy , zabijanie zwierzat oraz niszczenie Ziemi to ich plan w celu osiagniecia kataklizmu socjalnego

Po prostu powiedza ,ze nie maja dla was kasy , bo wszystko zniszczyla pandemia , wojna i kryzys. I co im zrobicie???

Tak jak pisze ENTYR oni maja prywatne wojsko najemnikow - poniewaz policja jest im niepotrzebna.

8 miliardow ludzi  x 3 /4  = 6 miliardow do zlikwidowania ...

Kiedys byla liczba 6 mln teraz 6 mld. 

w zwiazku .ze bylo nas 8 mld to oni po zabiciu 6 mld zostawia sobie 1 mld do kontrolowania ... jest mowa o 500 mln , uwazam ze to za malo na cala Ziemie.

Elity NWO oczywiscie z tego 1 mld zrobia zabawy w historie i gladiatorow , mitologie odtworza od nowa i gigantow.

Stad szybko bedzie zapotrzebowanie na niewolnika ktory zostanie gladiatorem lub minotaurem pozerajacym dziewice po genetycznym eksperymencie..

 

Portret użytkownika 23

Pytanie brzmi, dlaczego

Pytanie brzmi, dlaczego Facebook blokował narrację antychińską, przecież to jest Amerykańskie narzędzie kreowania ,,rzeczywistości" na rzecz SZA. Zablokowanie Trumpa to nie jest argument przeciwko, tylko element działania ukrytego rządu.

Portret użytkownika MlotoWiertara

Mam pytanie a czemu Ty sie

Mam pytanie a czemu Ty sie martwisz Robaczkowa ,ze ktos nie chodzi i nie rusza rekami. Kup jej sznurki i krzyzak z drewna bedzie pajacykiem.

Czy oni sie Toba martwia , bo jak widze ci covidioci tylko mysla o sobie.

Portret użytkownika Robaczkowa

Jak się już zaszczepi ponad

Jak się już zaszczepi ponad 60 % społeczeństwa to zaczną zdecydowanie mocniej naciskać na niezaszczepionych. Paszporty mogą stać się potrzebne nie tylko za granicą ale i we własnym kraju.  My niezaszczepieni możemy stać się niższą klasą społeczną taką jak Żydzi w czasie IIWŚ. Jeżeli ktoś nie bierze tego pod uwagę to nie ma wyobraźni. 

Uświadamiamy ,,baranów" nie tylko dla nich ale też dla samych siebie. Dla naszego własnego dobra musimy pozostać w większości.

Strony

Skomentuj