Ten pieniądze z UE dostanie kto granat połknie i w ognisku stanie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Najnowszy pisowski "sukces" jakim rzekomo jest zgoda Komisji Europejskiej na odblokowanie dla Polski pieniędzy z tak zwanego funduszu odbudowy zwanego też Krajowym Planem Odbudowy, może się okazać największą klęską tych nieudolnych partaczy. Chyba, że robią to celowo a i takie są podejrzenia.

Słynny Fundusz Odbudowy, miał być pieniędzmi na rozkręcenie gospodarki po irracjonalnych działaniach rządów w walce z wirusem grypopodobnym, któy nagle z dnia na dzień przestał być problemem. Okazuje się jednak, że ten składający się w 2/3 z pożyczek fundusz, będzie narzędziem do narzucenia unijnej polityki klimatycznej i w ogóle ekokomunizmu. W przypadku Polski ma to być 29 mld euro z dotacji i 11 mld euro z pożyczek.

 

Nagle okazało się, że odblokowanie pieniędzy, które już i tak spłacamy i będziemy spłącać do 2050 roku, będzie możliwe dopiero po spełnieniu licznych warunków stawianych przez Komisję Europejską, czyli quasi rząd UE. Pojawiły się doniesienia o ponad stu kamieniach milowych, czyli wymaganiach z terminem wykonania, które nie tylko zostały przyjęte przez rząd, ale też - o ile wierzyć panu ministrowi Pudzie, który to negocjował - częściowo zaproponowane przez naszych rządzących. Nie wiadomo które z dykatatów wstawione tam są narzucone przez unijnych decydentów, a które są radosną twórczością naszych miejscowych polityków PiS. 

 

Zapowiada się również poważne uderzenie w posiadaczy samochodów spalinowych. Jeden z warunków jest wprowadzenie zakazu wjazdów do miast dla samochodów spalinowych i tak typowe dla komunistów preferowanie transportu kolektywnego i to mimo pandemii.  UE ma jasny plan, którego konsekwencją będzie to, że posiadanie samochodów spalinowych stanie się bardzo drogą ekstrawagancją, na którą będą mogli sobie poradzić tylko bogaci. Do 2026 roku ma się pojawić specjalny podatek dla posiadaczy samochodów spalinowych. Tym samym najwyraźniej celem jest powrót do poziomu jaki osiągnęliśmy już w PRL gdy samochód mieli tylko nieliczni szczęśliwcy. Eliminacja samochodów spalinowych i walka z kierowcami są obecne w kilku z kamieni milowych.

To wszystko oznacza, że KPO spowoduje jeszcze większy dyktat UE. Pojawią się nowe podatki i kredyty. Ale to nie wszystko. Warunkiem przyznania pieniędzy jest oczywiście podporzadkowanie polskiego sądownictwa trybunałom UE. Zupełnie dziwne jest też to, że jeden z warunków to koniec z umowami o dzieło i na zlecenie  i to w czasie kryzysu i szalejącej inflacji! Można podejrzewać, że ten punkt został wsadzony przez naszych własnych polityków. To musi się skończyć wielkim bezrobociem i rozrostem szarej strefy..

 

Świat który nadchodzi niepokojąco przypomina realia komunistycznej Polski w czasach kryzysu w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Czeka nas niejedzenie mięsa, noszenie używanych ubrań, chodzenie na piechotę, nie posiadanie własnego domu, praca za wikt i opierunek. W czasdach PRL mówiliśmy na to bieda. Teraz okazuje się, że to nie bieda, to ekologia, to życie w postępowej EU! Wystarczy zmienić znaczenie pojęć i problem sam znika i nikt się nie buntuje jak wtedy. Unia chce likwidacji wszystkich pieców grzewczych i na drewno ina węgiel i na olej i gaz. Czyli w ramach walki z globalnym ociepleniem będziemy marznąć, ale wciąż mało ludzi wierzy w to co widać już na horyzoncie zdarzeń.

 

To jest już jasne, że pieniądze na KPO to nie są pieniądze na odbudowę po pandemii tylko to fundusze na wprowadzanie eurokomunizmu w Polsce ze szczególnym naciskiem na Zielony Ład. Wszystko wskazuje też na to, że PiS bez konsultacji społecznych uzgadniał kamienie milowe z UE, dając prosty przekaz, że Polacy nie mają już nic do gadania.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Jakiekolwiek pieniądze

Jakiekolwiek pieniądze dostaną tak w ogóle tylko ci, którzy mają dostać od:

"Tajne Szatańskie Przymierze Głębokiego Stanu:  

1. Będzie to iluzja, tak wielka, tak rozległa, że ​​umknie ich percepcji.

2. Ci, którzy to zobaczą, będą uważani za obłąkanych.

3. Stworzymy osobne fronty, aby nie widzieli połączenia między nami.

4. Będziemy zachowywać się tak, jakbyśmy nie byli połączeni, aby utrzymać iluzję przy życiu. Nasz cel zostanie osiągnięty po jednej kropli, aby nigdy nie wzbudzać podejrzeń. Uniemożliwi im to również zobaczenie zmian w miarę ich występowania.

5. Zawsze będziemy stać ponad względnym polem ich doświadczenia, ponieważ znamy sekrety absolutu.

6. Zawsze będziemy pracować razem i pozostaniemy związani krwią i tajemnicą. Śmierć przyjdzie do tego, który przemówi.

7. Zadbamy o to, by ich życie było krótkie, a umysły słabe, udając, że postępują odwrotnie.

8. Będziemy wykorzystywać naszą wiedzę o nauce i technologii w subtelny sposób, aby nigdy nie zobaczyli, co się dzieje

9. Będziemy stosować MIĘKKIE METALE, przyspieszacze starzenia i środki uspokajające w ŻYWNOŚCI i Wodzie, także w POWIETRZU..."......( łącznie 72 pkt.)

Stąd na dole strony :   https://operationdisclosureofficial.com/2022/06/07/special-restored-republic-via-a-gcr-report-as-of-june-7-2022/

A tak się parchate sqrwiele boją i słusznie:

"69. Nigdy, przenigdy nie mogą dowiedzieć się, co zrobiliśmy, bo jeśli to zrobią, nie będziemy mieli dokąd uciec, bo łatwo będzie zobaczyć, kim jesteśmy, gdy zasłona opadnie. Nasze działania ujawnią, kim jesteśmy, będą nas ścigać i nikt nie da nam schronienia."

No niestety, prchate chazarskie zjeby, zarobiliście sobie na taki właśnie  wasz KONIEC.  *biggrin**biggrin*

Portret użytkownika Deparchator Turbo

Podlecki używał deparchatorów

Podlecki używał deparchatorów turbo, czyli niby jakieś urządzenia zrobione z kawałków blachy i puszek po coli, potem drogo to ustrojstwo sprzedawali frajerom, wygadywał iście kosmiczne głupoty, ufo, energie, jakieś kurde nano wachadełka magiczne, nie szanował nawet swojej matki gdyż twierdził że mu ją podmienili na klona jakiegoś, zaczepiał ludzi na ulicy, wyzywał, to był totalny niebezpieczny psychol zwyrol do kwardatu. Zobacz sobie filmiki chyba jeszcze są w necie. Jak go oglądam to lepsze jak te polskie kabarety, śmiechy na maxa.

Portret użytkownika Set

Tu chodzi o synchroniczność

Tu chodzi o synchroniczność wzajemną każdej rzeczy w Absolucie i zależność od siebie wszystkich zdarzeń z nimi związanych oraz połączenie każdego z sobą i z Mają.

Nie istnieją przypadki, a wszechświat jest iluzją. Dzieją się czasem tak niebywałe rzeczy, że nawet reżyser filmowy by nie pofatygował się aby je wprowadzać do filmu, bo to ,,nie realne".

O, teraz kursorkiem po minus? Dzięki, śpij jak chcesz. Właśnie podkreśla się to co kolega wyżej napisał, że uważacie nas za obłąkanych.

Portret użytkownika Q

Nie chcąc być za obłąkanego

Nie chcąc być za obłąkanego uważanym - następnym razem rozwiń myśl o głębokim znaczeniu, które nie jest jasne i oczywiste dla pospolitego człeka. Bo to że Ty coś rozumiesz nie znaczy że dla osób postronnych też jest to jasne i oczywiste.
Już pierwsze zdanie jakie napisałeś wymaga dość obszernego opisu wyjaśniającego, jeśli chcesz być zrozumianym.

I dlaczego słowo "Maja" napisałeś z dużej litery - przecież to nie osoba ale obce (językowo) słowo na określenie powszechnej iluzji zwanej systemem , światem.. ?

Przypadki istnieją i obaj to wiemy .. rzecz jedynie w tym, że są to zdarzenia niezamierzone - czyli o niespodziewanym rezultacie, bo powinieneś napisać że; nie istnieją wydarzenia zachodzące bez przyczyny - gdyż przyczyna zawsze istnieje a co najwyżej nie zdajemy sobie z niej sprawy.
"Wszechświat jest iluzją" -  Niby co przez to rozumiesz ? Jedyną iluzję tworzą nasze ułomne umysły nie będące w stanie nadąrzyć za biegiem wydarzeń skupiając się jedynie na rzeczach najbardziej istotnych i najbardziej znanych. Widzimy jedynie fragment rzeczywistości która nas otacza bo z większą ilością danych nasze nierozwinięte mózgi i świadomość nie dały by sobie rady. Im człowiek jest mniej świadomy tym więcej rzeczy dzieje się poza jego kontrolą .Przykładowo niemowlę nie jest w stanie kontrolować nawet odruchów swojego ciała , co następuje wraz z rozwojem jego świadomości. Człowiek oświecony nie dość, że w pełni kontroluje swoje ciało (wszystkie jego funkcje) to jeszcze potrafi wpływać na otaczajacą go materię - mówimy wtedy o "cudach".

Nawet Jezusa uważano za "obłąkanego" skazując go na męczeńską śmierć bo burzył iluzję świata ludzi , którzy bojąc się utraty złudzeń woleli go zabić niż zrozumieć.. a Ty się dziwisz reakcji tych wszystkich którzy mają Cię za dziwaka bo nie chcą zrozumieć o czym mówisz ? Spójrz na "płaskoziemców" ... dla nich my wszyscy jesteśmy "idiotami" i oni głośno to powtarzają ..

Miłujcie nieprzyjaciół swoich albowiem nie wiedzą oni co czynią ... czyli nie potępiajcie ich za ich ignorancję. 
Cieszcie się gdy was prześladują w imię moje , bo znaczy to że nie jesteście przyjacielem świata... nigdy nie bądź konformistą czyli kimś kto godzi się na zastany "porządek" w imię przychylności ludzkiej i świętego spokoju.
Nie urągajcie gdy was nienawidzą .. albowiem lepiej mieć w sercu ranę niż kamień zamiast serca .. 

 

Portret użytkownika Kratos

"Tu chodzi o synchroniczność

"Tu chodzi o synchroniczność wzajemną każdej rzeczy w Absolucie i zależność od siebie wszystkich zdarzeń z nimi związanych oraz połączenie każdego z sobą i z Mają. "

Pitolisz jak jaki kaznodzieja... A fakt taki, że to o czym piszesz, to całkiem naukowa sprawa. Do tego mierzalna i policzalna.
Kto dostrzegł ten wspólny mianownik we wszystkim co nas otacza, ten ma możliwość kreowania otaczającej rzeczywistości i widzi potencjalne wydarzenia na długo zanim się zdarzą. To jest ponad postrzeganiem większości ludzi i daje niesamowitą przewagę nad nimi.

Strony

Skomentuj