Teksas wprowadza kary za wymóg noszenia maski i okazywania szczepień

Kategorie: 

Źródło: Internet

Podczas gdy cały świat, w tym niestety Polska, prześciga się w pomysłach na uprzykrzanie życia osobom, które odważyły się nie przyjąć szczepionek na COVID-19, amerykański stan Teksas pokazuje, że można być ponad absurdem i dać ludziom normalnie żyć.

Według zarządzenia, „żadna jednostka rządowa - w tym hrabstwo, miasto, okręg szkolny i placówki zdrowia - oraz żaden podmiot publiczny lub prywatny otrzymujący publiczne pieniądze, nie może egzekwować nakazu masek lub szczepień”.

Zatem noszenie maski i szczepienia, to kwestie uznaniowe i dobrowolne. Podobnie jak brak maski i brak szczepień. Nikt nie może tego wymagać.

Jeżeli komuś umyśli się wprowadzić gdzieś taki nakaz, otrzyma mandat w wysokości do tysiąca dolarów.

Joe Biden oraz wiele mediów głównego nurtu, nie szczędzi słów krytyki wobec decyzji gubernatora Teksasu Grega Abbotta, nazywając zakaz nakazywania masek i szczepień „najbardziej ekstremalnym” w USA.

Co ciekawe do „zakazu nakazu” nie ma zamiaru stosować się Houston.

Nie zmienia to faktu, że decyzja władz stanowych w Teksasie oznacza, że jeszcze nie wszyscy na tej planecie pogłupieli z powodu pandemii.

Byłoby łatwiej, gdyby takich ludzi jak Greg Abbott, było więcej.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

wszyscy ludzie dobrej woli i

wszyscy ludzie dobrej woli i pisowcy i inni jak konfederacja powinni się zjednoczyć i poprzeć wniosek o rozwiązanie zdradzieckiej i anty polskiej stacji TVN, która chce zniszczyć Polskę i wydzwignąć Tuskaszenkę do władzy ! Musimy walczyć o Polskę, bo Pisowcy jacy są tacy są ale folksdojcz chyży rój to zdrjacjca i totalny kretyn enwuowski !!! Pis musi zrobić porządek z ryżym folksdojczem bo on chce ich zniszczyći pozabijać ! Prośmy Boga Jezusa i miłosierdzie !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Jadrus Pyzdra

Dlaczego texos ano bo on

Dlaczego texos ano bo on bydzie w środku wydarzyn planowonej wojny domowyj joko neutrolny a gupki myślom że Stony zlajdaczone som za wolnościom. Popotrzcie na mopki jok mo wyglondoc podziol typu golberg że stanomi. Na cztyry terytoria hyh. Wy roli texos bo jest dalyko od zalonia oceonem.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj