Teksas powrócił do normalności. Dziesiątki tysięcy kibiców na meczu w Dallas

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W Teksasie od kilku tygodni nie ma już pandemicznych obostrzeń. Tam naprawdę życie zaczyna wracać do normalności, czego dowodem jest frekwencja na jednym ze stadionów.

Texas Rangers jest pierwszą drużyną sportową z najbardziej popularnych lig w USA, która zdecydowała się sprzedać bilety na wszystkie miejsca na swoim obiekcie.

Rywalizację tego zespołu z Toronto Blue Jays, obserwowało na żywo dokładnie 38 238 widzów. Był to tym samym pierwszy mecz profesjonalnych drużyn sportowych przy pełnym stadionie, od chwili wybuchu pandemii koronawirusa.

Klub wymagał od kibiców założenia maseczek i zdejmowania ich tylko w momencie jedzenia lub picia. Jednak wielu rozochoconych widzów nie miało ich na sobie. Nie przestrzegano także zachowywania zalecanego w epidemii dystansu społecznego.

Działania klubu skrytykował Joe Biden, który stwierdził w wywiadzie dla stacji ESPN:

Powinni słuchać doktora Anthony’ego Fauciego (doradcy prezydenta USA do spraw medycznych), naukowców i ekspertów. Myślę, że to nie jest odpowiedzialne.

Działania władz Teksasu pokazują, że wielu polityków wyłamuje się z podporządkowania „projektowi COVID-19”, który ma na celu przeprowadzenie radykalnych zmian społeczno-gospodarczych, motywowanych rzekomą walką z kryzysem wywołanym pandemią koronawirusa.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

W Polsce agentura NWO z PiSu

W Polsce agentura NWO z PiSu doprowadzi do nowej nienormalności i zniszczy podatkami Polaków ! Mająza mało kasy na amerykańskie rakiety i odrzutowce więc sięgnądo kieszeni polskiej biedody !

„Dziennik Gazeta Prawna” dotarł do niektórych założeń programu „Nowy Ład”. Jego szczegóły miały być przedstawione już w marcu, ale plany te zmieniła „trzecia fala” koronawirusa. Wedle przedstawionych informacji czeka nas rewolucja w podatkach. Kto skorzysta, kto straci?

Jak podaje „DGP”, zmiany w systemie podatkowym miałyby być zaplanowane na trzy ważne kroki. To likwidacja lub znaczne zmniejszenie odliczenia w PIT składki zdrowotnej. Tu prawdziwa rewolucja czeka osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, bo miałyby one płacić składkę zdrowotną proporcjonalną do dochodu – a to dla wielu oznacza większe obciążenia.

Drugim krokiem miałaby być podwyżka kwoty wolnej od podatku do 30 tys. zł. To w praktyce oznaczałoby zwolnienie z podatku PIT emerytur i rent do wysokości 2,5 tys. zł. Zatem widać, że tu na zmianach skorzystałyby osoby zarabiające w okolicach minimalnego wynagrodzenia. Trzecim krokiem ma być podniesienie progu podatkowego z obecnych 85 tys. zł do 120 tys. zł.

„Nowy Ład” to także program inwestycji publicznych. Miały by być one finansowane ze specjalnego funduszu prowadzonego przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Środki na rozwój miałyby pochodzić z emisji obligacji rozwojowych.

Jedyny i konsekwentnie realizowany plan nowej normalności to doprowadzenie Polski do upadłości, zmierzamy nieuchronnie po ścieżce greckiej ku nowej kolonii niemieckiej mafi szczepionkowej, jeśli nie odsuniemy od władzy pruskich kondotierów i pisowskich enwuowców to wkrótce awansują na gauleiterów

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika BG

I DOBRZE. POLIGON POMYSŁÓW

I DOBRZE. POLIGON POMYSŁÓW NWO ZOSTANIE ZNIWECZONY. OD TEGO MECZU TRZEBA OBSERWOWAĆ, CO BĘDZIE ZA 3 TYGODNIE. MAM NADZIEJĘ ,ŻE NIC. TYLKO CO ZROBI ZSRUE ( ZWIĄZEK SOCJALISTYCZNYCH REPUBLIK UNII EUROPEJSZKIEJ) I KE, JAK SIE OKAŻE , ŻE W TEXASIE WSZYSTKO OK???

Skomentuj