Tegoroczne spotkanie Grupy Bilderberg odbędzie się od 1 do 4 czerwca w USA

Kategorie: 

Źródło: Internet

Zbliża się czas kolejnego spotkania nieformalnego rządu światowego - Grupy Bilderberg. W zeszłym roku najbardziej wpływowi ludzie świata dyskutowali na spotkaniach w Dreźnie, we wschodnich Niemczech. W roku 2017 spotkanie Grupy Bilderberg prawdopodobnie zawita do USA.

 

 

Z ostatnich informacji wynika, że tegoroczne spotkanie Grupy Bilderberg będzie miało miejsce od 1 do 4 czerwca, w Westfields Marriott Hotel w miejscowości Chantilly, w stanie Virgina, w USA. Nie należy traktować tej lokalizacji ostatecznej, bo nie została jeszcze potwierdzona. Jednak data wydarzenia wydaje się prawdopodobna, bo koresponduje z poprzednimi.

Nie wiadomo  jeszcze kto będzie uczestniczył w tegorocznym spotkaniu, ale o ile słuchać plotek polskiej prasy prawicowej, to ze strony Polski, reprezentantami w tym tajemniczym gremium będą ponownie Radosław Sikorski i Anne Applebau, czyli były szef polskiego MSZ wraz z żoną, jednocześnie znaną dziennikarką lewackiego The Washington Post. 

Ewentualną lokalizację spotkania zdaje się potwierdzać brak możliwości rezerwacji pokoi w hotelu Westfields Marriott Hotel w dniach 1-4 czerwca. Poza tym dokładnie w tym hotelu odbyły się już trzy spotkania Grupy Bilderberg, w 2002, 2008 i w 2012 roku. Nigdzie więcej obrady nie odbywały się tak często więc kto wie, może w tej plotce jest ziarnko prawdy i w 2017 roku lokalizacja Westfields Marriott Hotel w Chantilly znowu się potwierdzi.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika ramiuz

Zastanawia minie dlaczego

Zastanawia minie dlaczego nikomu do tej pory nie udało sie nagrać chociażby ich rozmów.

Przecież co roku w przeróznych mediach (głownie anglojęzycznych, ale także arabskich i rosyjskich) pojawiają sie domniemane miejsca ich spotkań. Niektóre z nich lubią sie powtarzać. Dlaczego np. taki "wielki" dziennikarz od teorii spiskowych jak Alex Johns przynajmniej u siebie w kraju nie rozpracuje listy potencjalnych miejsć spotkań i nie zainstaluje odpowiednio wcześniej najzwyklejszego podsłuchu np. w hotelowych salach konferencyjnych. Przecież to mogłaby być najzwyklejsza pluskwa nagrywająca rozmowy na bieżąco. Później wystarczyłoby ją tylko wyciągnąć z hotelu i odczytać. Udało mu się dostać na spotkanie Bohemian Grove i zrobić nagranie to dlaczego tutaj by się miało nie udać.

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Bolek-TW

"...ze strony Polski,

"...ze strony Polski, reprezentantami w tym tajemniczym gremium będą ponownie Radosław Sikorski i Anne Applebau...". I masz "babo placek" - Polacy nie mieli pojęcia, że nasz kraj - Polska, ma tam swoich przedstawicieli, czyli reprezentantów. I TO KOGO? Naprawdę wstyd!!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Medium

Czy można wskazać jakąś

Czy można wskazać jakąś organizację odpowiedzialną za coraz większe ubóstwo materialne i co ważniejsze duchowe ?
 

Zdaje się, że uważne przyjrzenie sie obowiązującej konstytucji daje odpowiedź na to pytanie. Widać religia jest niedostatecznym czynnikiem dla podnoszenia i ducha i dobrobytu.

Strony

Skomentuj