Tak zdaniem naukowców wygląda najpiękniejsza kobieta i najprzystojniejszy mężczyzna…

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Uroda i piękno to kwestia gustu. Trudno znaleźć obiektywne kryteria, którymi mogliby się kierować wszyscy ludzie. Jednak naukowcy pokusili się o stworzenie modeli najpiękniejszych osób. Czy podzielicie ich zdanie?

Uczeni zmapowali cechy najpiękniejszych mężczyzn i kobiet na świecie. Efekty końcowe tegoż mapowania są wynikiem badań dr Chrisa Solomona z Kent University.

Wizerunki najpiękniejszej kobiety i najbardziej atrakcyjnego mężczyzny stworzono za pomocą programu komputerowego zwykle używanego do sporządzania e-profili poszukiwanych przestępców.

Oprogramowanie uwzględniało następujące czynniki: grubość ust, długość i szerokość nosa oraz linię włosów.

Wyniki zostały ocenione przez 100 osób, które wypowiedziały się na temat atrakcyjności „ideałów”. Po przeprowadzeniu ankiety, naukowcy ze wszystkich powstałych na bazie ocen respondentów wizerunków, stworzyli zdjęcia przedstawiające archetypowe twarze żeńskiej i męskiej urody.

Tak oto powstała para ludzi idealnych pod kątem urody:

 

 

Zapewne takich badań powstanie jeszcze wiele, tym bardziej, że programy potrzebne do tworzenia takich wizerunków z każdym rokiem stają się coraz bardziej zaawansowane, dzięki algorytmom sztucznej inteligencji.

Zatem za jakiś czas zapewne ktoś pokusi się o wykreowanie najbardziej atrakcyjnych, poprzez wykorzystanie efektów pracy naukowców pracujących z oprogramowaniem wcześniejszych generacji.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika KRNABRNY

Naukowcy zajmują się pięknem?

Naukowcy zajmują się pięknem? Co za upadek obyczajów, kiedyś jak kobieta chciała się czegoś o sobie dowiedzieć do szła do artysty, malarza albo grafika albo fotografa, móawię to jako człowiek po ASP.

Wtedy on jej mówił co i jak, naukowiec jedyne co umie to ustalić statystyczne piękno i nic więcej.

A najpiękniejszy mężczyzna brzmi jeszcze bardziej żenująco. Akurat uwierzę że kobieta potrzebuje pięknego mężczyzny, trywialność i mizeria są straszliwe.

Jako gość znający się na rzezcy mam przekaz dla kobiet, nie upiększajcie się jak nie umiecie, to daje odwrotny efekt. Same w sobie jesteście wystarczająco atrakcyjne

Portret użytkownika nnx

Makijaż ...

Makijaż ...

Art.  197.  [Zgwałcenie i wymuszenie czynności seksualnej]

§  1. 

" Kto ...podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12."

____________________________________________________

"Rym cym cym z dupy dym"     F. Kiepski

Strony

Skomentuj