Tak brzmi atak akustyczny. Zaatakowani pracownicy ambasady USA w Hawanie do dzisiaj nie doszli do siebie

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W Internecie pojawiło się nagranie dźwięku o wysokiej częstotliwości, który rzekomo został użyty przeciwko pracownikom amerykańskiej ambasady na Kubie. Wszystko wskazuje na to, że pracownicy ambasady zostali wystawieni na działanie nowego rodzaju broni, który spowodował u niektórych poważne problemy zdrowotne.

Pierwsze informacje w sprawie tzw. ataku akustycznego pojawiły się już w sierpniu tego roku. Według doniesień, amerykańscy dyplomaci z Hawany zaczęli skarżyć się na złe samopoczucie oraz problemy ze zdrowiem. Rozpoczęło się to jeszcze przed grudniem 2016 roku. Ustalono, że poszkodowanych jest, co najmniej 22 pracowników ambasady USA. Ofiary tego tajemniczego ataku doświadczyły łagodnych uszkodzeń mózgu, utraty słuchu oraz problemów z mową. Symptomy te utrzymują się choć dyplomaci powrócili już do ojczyzny.

Nagranie domniemanego dźwięku zostało opublikowane w Internecie przez agencję Associated Press. Ma to być jeden z dźwięków, który miał być używany jako broń akustyczna w Hawanie. Nie wszyscy Amerykanie, którzy pracowali w ambasadzie słyszeli te sygnały, jednak ci, którzy ich doświadczyli twierdzą, że opublikowany niedawno dźwięk jest bardzo podobny do tego, który słyszeli będąc na Kubie. Nadal nie wiadomo dlaczego nagranie spowodowało uszczerbek na zdrowiu u dyplomatów. Zostało ono przesłane do dalszej analizy. Objawy, które pojawiły się u pracowników ambasady to m. in. problemy ze słuchem, wzrokiem, równowagą oraz snem.

Rex Tillerson - źróło: wikipedia

W rezultacie, Stany Zjednoczone usunęły z terytorium Kuby 60 procent swoich pracowników oraz w ramach retorsji, wydaliły 15 kubańskich dyplomatów z ambasady w Waszyngtonie. Sekretarz Stanu Rex Tillerson powiedział, że kroki te zostały podjęte, ponieważ Kuba nie potrafiła zapewnić właściwej ochrony amerykańskim dyplomatom.

„Dopóki rząd Kuby nie będzie potrafił zapewnić bezpieczeństwa naszym dyplomatom, personel ambasady zostanie zmniejszony do minimum.” – dodał Tillerson.

Kubański rząd zaprzeczył jakoby miał jakikolwiek związek z atakami akustycznymi oskarżając rząd amerykański o nieodpowiedzialność i pochopne działania. Departament Stanu ostrzega wszystkich Amerykanów przebywających w Hawanie przed możliwością wystąpienia kolejnych tego typu ataków. Faktem jest, że również niektórzy turyści przebywający w tym mieście skarżyli się na podobne dolegliwości. Obecnie trwa dalsze śledztwo mające na celu ustalenie sprawców ataków akustycznych na Kubie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: B
Portret użytkownika B

Redaktorka, która pracuje z nami od ponad 3 lat. Specjalizuje się w tematyce medycznej i zdrowym żywieniu. Często publikuje na portalu medycznym tylkomedycyna.pl


Komentarze

Portret użytkownika Lol

Jak wracam do domu to moja

Jak wracam do domu to moja stara nadaje z dwa razy większa częstotliwością i cztery razy większa moca i nadal żyję !

Proponuje zasięgnąc porady lakarza od stóp bo na głowe troszki za późno!

Atak to jest jak wali 16 khz i 120 dB cokolwiek to znaczy!

Portret użytkownika Rafał

Mówię , myślę co chcę. Wiem

Mówię , myślę co chcę. Wiem jak działa świat. Złe siły chcą zaprowadzić NWO ale dobro zawsze wygrywa. Historia pokazała wielokrotnie nawet po takich tragediach jak II WŚ nie było końca.Zło myśli że wygrywa ale to tylko złudne wrażenie nawet jeśli w tej chwili mają przewagę, może ona w każdej chwili zacząć się zmniejszać. Te rzekome chipy to bzdura. Nie ma we mnie chipa. Ostrzegam od kilku lat żeby zwiększać świadomość o Ich kratorach NWO złowrogich ludzkości działaniach. I codzień nic nic i nic mój los nie jest gorszy lecz nawet odwrotnie lepszy. Nic się niedzieje nikt jeszcze mi nigdy z tego powodu nie groził, dookoła coraz więcej dobrych ludzi. Gdybym miał chip już dawno by mnie namierzyli. Być może zaginą bym bez wieści a jednak nie. Odwagi i więcej optymizmu. Nie dziś nie jutro nie za rok 5 lat ,czy 20 lat to za 100 czy 200 prawda zawsze zwycięża. Prawda i dobro . Polecam https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/

https://wolnislowianie.wordpress.com/

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/

Wasz portal zmianynaziemi otwiera ludziom oczy lecz zbyt dużo to obaw,złej energii lęku i pesymizmu.

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Tak to jest jak sie nakarmilo

Tak to jest jak sie nakarmilo spoleczenstwo jakimis nanochipami ktore wedruja po organizmie i do mozgu ludziom wiec nie dziwne jest ze pozniej od zwyklego dzwieku organizm reaguje wariujac jak nanoroboty otrzymaly tym dzwiekiem rozkaz do zrobienia tego do czego ich stworzyli - zwykla nowoczesna bron do likwidacji masowej ludzi.( to nad tym tak pracowano za pieniadze ludzkosci przez ostatnie xx lat.)

Portret użytkownika pilippeek

chłopie idz leczyc paranoje

chłopie idz leczyc paranoje poki nie jest za pozno :) 

a twoj opis bardziej do ciebie pasuje, ja spokojnie napisalem a ty sie objuszyles jak piespo kastracji :) 

no i nie mys ltylko ze to ty piszesz cos mądrego na tej stronie

Skomentuj