Tajne globalne scenariusze dla Polski są właśnie realizowane !

Kategorie: 

Źródło: internet

Jesteśmy świadkami niebywałych i bardzo szybkich zmian, jakie mają miejsce w umęczonej Polsce, w czasie tzw. "pandemii", lub jak by to słuszniej nazwać: zaplanowanego wcześniej globalnego scenariusza ! W związku z różnymi wcześniej opracowywanymi planami, mającymi doprowadzić niezależne i narodowe państwa do ruiny, i przejęcia je przez ośrodki globalnego zarządzania, odbyła się dnia 29 października 2020 ważna audycja dwóch wybitnych polskich analityków: pana Grzegorza Brauna i Tomasza Sommera.

W niej możemy wysłuchać niezwykle wartościowych przeglądów faktów, związanych z wcześniej zaplanowanymi działaniami plandemi covid-19, mającymi przeobrazić świat chrześcijański, całą cywilizację chrześcijańską ludzi normalnych, w nową zbiorowość niewolników, koniecznie zaszczepionych wynalazkami pana filantropa Gatesa.

Wszystko to, zdaniem rozmówców, dzieje się z pełnąpremedytacją na terenie Polski. Jesteśmy przygotowywani do zaprowadzenia Nowego Porządku, społeczeństwa bezgotówkowego i pozbawionego wszelkich praw, a zarządzanego przez Rząd Globalny banksterów i filantropów.

Kluczowe w tej bardzo interesującej audycji jest zrozumienie, że wszystko to było wcześniej, w mediach NWO, ogłaszane, nawet 20 lat temu, co jest w audycji udowodnione. Jeszcze ważniejsze jest zrozumienie procesu jaki ma do dego zaprowadzić, a chodzi o słowo "stopniowo", kroczek po kroczku, tak by powoli przyzwyczajać ludzi wolnych do niewolnictwa ! W żadnym wypadku szybko, bo jeszcze byśmy się połapali, co z nami robi globalny zarząd Agendy 2030. Nie pozostaje nam nic innego jak państwa zaprosić na wspomnianą audycję.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Czasy ostateczne

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=agrltca0ZgA&t=97s

MODLITWA o ZBAWIENIE
Drogi JAHUSZUA ha MASZIJACH (prawdziwe hebrajskie Imię ) 
(JEZUSIE CHRYSTUSIE z j. greckiego ) 
Przyjmuję Ciebie teraz jako mojego PANA i ZBAWICIELA, Ty jesteś BOGIEM, którego kocham. Wierzę, że zapłaciłeś cenę za moje grzechy na Kalwarii, umarłeś i trzeciego dnia zmartwychwstałeś.
Proszę Cię, abyś wstąpił do mojego serca, przebaczył moje grzechy i oczyścił mnie z wszelkiej nieprawości. Przykro mi, że grzeszyłem i przepraszam, odwracam się od tych grzechów.
Dziękuję, że napełniasz mnie Twoim DUCHEM ŚWIĘTYM i dajesz mi pragnienie do służenia Tobie poprzez wszystkie dni mojego życia. Proszę, abyś żył we mnie dla Swojej Chwały.
Dziękuję, że dajesz mi pragnienie czytania Twojej Biblii. Daj mi proszę mądrość, abym mógł ją rozumieć.
Dziękuję, że miłujesz mnie i zbawiasz moją duszę, a moją wiarę wzmacniasz, abym pewnego dnia mógł być z Tobą w Niebie! Wypełnij mnie teraz Twoim ŚWIĘTYM DUCHEM i ocal mnie z ręki złego. W Twoim Imieniu JAHUSZUA zanoszę tę modlitwę.
Nie pozwól mi Panie zapomnieć, iż wszyscy zgrzeszyli i pozbawieni są Chwały BOŻEJ. Po to właśnie przybyłeś Ty, aby ocalić nas, grzeszników. Dlatego właśnie nazywamy Cię naszym Zbawicielem! Amen.

Portret użytkownika inzynier magister

Cała akcja iluminatów

Cała akcja iluminatów fałszywej flagi jest nadzorowana przez istoty anielskie ! To pewne bo oni w ich kościołach masońskich spotykająsięduchowo z tymi bytami !

"W moim własnym przypadku badanie spotkań z UFO i jego pasażerami doprowadziło do stworzenia dwóch głównych scenariuszy, z których żaden nie pasuje do powszechnie akceptowanej hipotezy o pozaziemskim rodowodzie zjawiska NOL (tzw. ETH, Extraterrestrial Hypothesis). Pierwszy ze nich zakłada, że istoty, które spotyka się co najmniej od lat 50-tych ub. wieku (i które obecne były w opowieściach ludowych i mitach od niepamiętnych czasów) to mieszkańcy niewidzialnej dla nas części świata - zmyślni jeśli chodzi o technologię, jednak po innymi względami zubożali humanoidzi, których nazwałem „kryptoziemianami". W drugim scenariuszu tajemnica spektakli z udziałem UFO i ich pasażerów jest produktem prastarej sztucznej inteligencji."

Istoty Czwartego Królestwa to byty z Czwartego Wymiaru - Hoggard, Missler, Jacobs

https://youtu.be/d63zQk4XBEM

Ponadświatowe intelekty, Matka Boża Anielska oraz Tritos Uranos

https://youtu.be/bA-DvUe_NU4

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dziadek

I WSZYSTKO WIADOMO

I WSZYSTKO WIADOMO

Wreszcie wiemy o co chodzi
Jaka rola jest pandemii
To zarażać mają młodzi
Dziś zygzakiem naznaczeni.

Na ulicy jest zabawa
I to ta najlepsza w mieście
Atmosfera tak jak w pabach
Rozum dostał palec w geście.

Tłumy młodych wspartych siczą
Dawno już w lumpeksach mody
Na ulicach wirusa ćwiczą
By rodzicom nieść w zagrody.

Lek na polskie ma świat plemię
By je rzucić, nie na kolana
Ale wprost twarzą o ziemię
Bo to pierwsze chwali Pana.

Eutanazja nie chwyciła
To ten wirus zrobi swoje
Służba zdrowia się skończyła
Wreszcie Polska kończy gnojem.

Co jest wrogiem tego świata
To rodzina, miłość matki z synem
No i wiara, co nas brata
Wszystko to trza puścić z dymem.

Jest pytanie, czy zdołamy
Po tak dużych zaniedbaniach
Dziś obronić wiary bramy
Gdy zło chodzi po plebaniach.

Portret użytkownika kiero

Ptaszki w lesie zaczęły

Ptaszki w lesie zaczęły "ćwierkać" że podobno p-rezydent Andrzej D. w niedziele w godzinach wieczornych wystąpi na szklanym ekranie z "orędziem do narodu" w stylu:

Szanowni Państwo. W związku z niepokojącą sytuacją w kraju Polin jestem zmuszony z dniem 2 Listopada roku pańskiego 2020 wprowadzić "stan wyjątkowy" na chwilę obecną na okres 2 tygodni z opcją przedłużenia. W związku z tym wprowadzamy w Polin strefy w 3 kolorach, a mianowicie, Zielonej, Żółtej i Czarnej. Jeśli sytuacja w kraju - goje nie będą siedzieć cicho w ziemiankach - to skorzystam z Super Oferty Prezydenta Niemiec - Pomocy w ramach ustawy 1066 o "bratniej pomocy".

ps. Podobno w Giżycku już stoją przygotowane "betoniki" na zasieki.....

Portret użytkownika inzynier magister

Wielki finansowy restet

Wielki finansowy restet nastąpi, widać to po ruchach kolosa komunistyczneg rządu chińskich enwuowców którzy wprowadzili chińskiego bitcoina ! jeśli globaliści doprowadzą do wielkiego krachu to chińczycy wyjdą na tym najlepiej ! całe społeczeńśtwo jest jak roboty niewolnicy i zacznąprodukcję znowu za 2 groosze od sztuki albo za miskę ryżu jak nasz enwuowiec o tym mówił na taśmach ! Europejskie gospodarki mogą upaść a wtedy wszystcy rzuca sięściągać długi od Polski, ukrainy i innych niewolniczych państw pokomunistycznych ! coś złego dzieje się z PiSem, żeby tylko sięnie rozpadli bo jak by do władzy dorwali się szaleńcy typu bilderberg trzaskowski to nam tu zrobią jeden wielki obóz koncentracyjny w którym będziemy się bić z islamistami nachodzccami ! Wszystko jest w ręku Boga Jezusa Chrystusa !

The best of Jackowski: To stanie się w nocy! Widzę skażenie || Tomasz Sommer || Tomasz Sommer

https://www.youtube.com/watch?v=eArFSNBnVJ8

abp Jan P. Lenga: Masoni zawładnęli Kościołem! || Tomasz Sommer NCzasTV

https://www.youtube.com/watch?v=2vBP_kTHScY

Kaczyński wprowadzi STAN WOJENNY? Będzie LOCKDOWN? M. Masny

https://www.youtube.com/watch?v=EF0JmWvQGu4

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj