Tajfun Talim wyrzucił na brzeg setki ton przegrzebek

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mieszkańcy Sachalinu zostali obdarowani niezwykłymi „delicjami”. Tajfun Talim wyrzucił na ląd setki ton przegrzebek, pochodzących z morza.

 

Przejście kataklizmu nie wiązało się z większymi konsekwencjami. W niektórych miejscowościach wystąpiły okresowe problemy z dostawą energii elektrycznej. Obecnie cyklon nie ma wpływu na wyspę na Ocenie Spokojnym u wybrzeży Rosji.

 

Oprócz niedogodności i niewielkiej destrukcji Talim zafundował obywatelom Sachalinu niezwykły dar. Na wybrzeże Zatoki Aniwa niedaleko miejscowości Taranay (ros. Таранай) wyrzucił mnóstwo przegrzebek. Niesamowite skutki burzy przyciągają miłośników tego przysmaku. Trzeba się jednak spieszyć, bo małże są sukcesywnie usuwane z plaż i wywożone samochodami, informuje ASTV.RU.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj