Tajemniczy szum w noc Bożego Narodzenia przestraszył mieszkańców Toronto

Kategorie: 

foto:TG

W Wigilię Bożego Narodzenia wielu ludzi w okolicy Toronto słyszało głośne „buczenie”. Niektórzy mieszkańcy myśleli, że coś spadło na ich domy, donosi  Global Toronto.

 

Około godz. 11 wieczorem w Wigilię ludzie zaczęli zgłaszać, że słyszą dziwny szum w Toronto i jego okolicy (Newmarket, Aurora, Belleville, Richmond Hill i Sutton). Wiele osób uważało, że coś trafiło w ich domy i narobiło hałasu, przypominającego odgłos gwałtownie łamanych drzew.


Od razu zaczęły pojawiać się wpisy na Twitterze:

„Głośny huk #około godz. 23.00 w okolicy #YorkRegion #Aurora #Gentoo # Newmarket #RichmondHill #Meteor? #Trzęsienie ziemi? #Szum? #Mikołaj?” – napisał Rob Jones (@blindedbtflash) 25 grudnia 2013.

„Zbyt wielu sąsiadów to słyszało. Nie mogę zrozumieć, co to jest” – napisał @NebulousNikki.

Dziwny ryk powtórzył się o północy. Do tej pory władze nie dały żadnego wytłumaczenia tego, co się zdarzyło. Niektórzy ludzie mówią, że głośny hałas słyszano także pomiędzy godz. 2, a 4 po południu.

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Niezależne informacje bez oka w logo europejczycy.info
 

Portret użytkownika asp

a jakie zakłady produkcyjne

a jakie zakłady produkcyjne są w pobliżu, bo na 99 % to jeden z nich wydał takowy dźwięk. Mam w pobliżu huty, elektrownie, koksownie, kopalnie, jakby kto nieraz posłuchał tych dźwięków, to by stwierdził, że mieszkam w piekle nawiedzanym przez ufo

Skomentuj