Tajemniczy przedmiot, prawdopodobnie meteoryt, spadł z nieba w Jaipur w Indiach

Kategorie: 

Źródło: https://www.facebook.com/EtvRajasthani/posts/1845482205771539

Tajemniczy przedmiot, przypuszczalnie meteoryt, spadł z nieba w Jaipur. Okoliczni mieszkańcy są przerażeni i zdezorientowani.

 

 

Dziwny czarny obiekt, być może meteoryt (ulka pind), spadł na ziemię w rolniczej okolicy koło miejscowości Jaipur. Zdarzeniu, które miało miejsce w poniedziałek wieczorem, towarzyszył głośny huk. Obiekt leżał w glebie na głębokości ok. 30 - 40 cm. Ludzie wezwali policję. Przedmiot wyglądał jak czarny kamień lub węgiel. Odkrycie wywołało ożywione dyskusję we wsi.

 

„Ciało niebieskie” zostało znalezione w wiosce Mukundpura na terenie gospodarstwa Banshi Bagada.

 

Wieśniacy twierdzą, że wielu z nich słyszało głośny świst w poniedziałkową noc. W miarę rozprzestrzeniania się wiadomości o zdarzeniu w wiosce zebrał się tłum ciekawskich. Okazało się, że meteoryt waży ok. 4 kg i został przejęty przez policję, która przekazała go do badań w Bhankrota.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj