Tajemniczy dymiący krater znaleziony w Meksyku może być skutkiem upadku meteorytu

Kategorie: 

Źródło:

W Meksyku zidentyfikowano niewyjaśnioną anomalię. Jeszcze dymiący się krater, którego pochodzenie do dzisiaj stanowi tajemnicę. Zjawisko zaobserwowano 17 stycznia 2018 roku.

Jako pierwsi donosili o tym, kierowcy jadący- autostradą z Torreón do Saltillo. Świadkowie twierdzili, że wyglądało to na krater poimpaktowy, typowy po upadku meteorytu. Bez względu na to jak powstał musiał być to proces gwałtowny i i związany z powstaniem dużych temperatur. 

Świadczy o tym zwłaszcza fakt, że z jego wnętrza wydobywał się dym. Większość osób uważa, że to dowód przesądzający, że jest to miejsce uderzenia meteorytu. Jednak żadne jego fragmenty nie zostały jeszcze odnalezione.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

To nie meteoryt tylko

To nie meteoryt tylko zaawansowany pojazd, który wleciał do wnętrza ziemi. Wleciał tam, bo pod ziemią są bazy tych sku****synów. Oni przygotowują się do desantu ,  do decydującej bitwy. Zanim ona się zacznie, musi dojśc do bitwy na powierzchni, która nie będzie niczym więcej ,jak operacją fałszywej flagi.

Skomentuj