Tajemnicze „Zwierciadła Kozyriewa” mogą dać nam połączenie z Wszechświatowym Bankiem Danych

Kategorie: 

Źródło: Internet

Rosyjski uczony - Nikołaj Kozyriew - prawdopodobnie odkrył sposób w jaki możemy czerpać wiedzę z pola informacyjnego wypełniającego Kosmos. Co to może oznaczać?

Niemiecki fizyk Burkhard Heim opierając się na wynikach swoich dowodów doszedł do wniosku, że Wszechświat ma 12 wymiarów, a w jego wnętrzu istnieje obejmujące wszystkich i wszystko Pole Informacyjne. Zawiera ono w sobie wzory informacyjne wszystkich procesów fizycznych i mentalnych. Nie udało mu się jednak przeprowadzić praktycznych eksperymentów udowadniających jego teorię.

Istnienie Pola Informacyjnego prawdopodobnie potwierdzają jednak eksperymenty Nikołaja Kozyriewa. Chciał on sprawdzić czy czas można przekształcić w zagęszczoną energię, której potem można nadawać kierunek i odpowiednie działania do wykonania. Zbudował w tym celu specjalne zwierciadła, których konstrukcja składała się z aluminiowych płaszczyzn w kształcie cylindrycznej spirali. Miały one w środku umieszczony laser. Zwierciadła kondensowały i zaginały czasoprzestrzeń. Dokonywały modulacji czasu w postaci energii, którą następnie można było wysłać lub przekazać w formie wiadomości. Udało mu się z powodzeniem wykonać eksperyment z ich użyciem. Ze swojego laboratorium w Nowosybirsku, 18 grudnia 1991 roku, wysłał on wiadomość w postaci danych czasoprzestrzennych do Europy i Azji. Tam znajdowały się takie same zwierciadła, których konfiguracje były ustawione na odbieranie energii.

Eksperyment Kozyriewa potwierdził, że Ziemia jest otoczona polem informacyjnym, w którym dosłownie każde zdarzenie, od spadającej kropli deszczu, pojedynczego kichnięcia, przez tokijskiego taksówkarza po wybuch małego gejzeru w Islandii, jest zapisywane. Każda sekunda istnienia kogokolwiek i czegokolwiek jest trwale zapisana w nieskończonej bibliotece czasoprzestrzeni. Pole informacyjne otacza cały Wszechświat. Również Nikola Tesla twierdził, że  wszyscy jesteśmy otoczeni uniwersalnym rdzeniem wiedzy, do którego w każdej chwili możemy się podpiąć i z niego korzystać. Kolejnym etapem badań Kozyriewa była więc integracja ludzi z owym polem.

Postanowił on sprawdzić, jak ludzie będą reagowali na wpływ zwierciadła. Poprzez odpowiednią rozbudowę  urządzenia, zaczął manipulować energią czasu. Ludzie podczas eksperymentów doznawali przeróżnych wrażeń. Niektórzy odczuwali stan boskiej błogości i byli przepełnieni miłością. Inni opuszczali swoje ciało fizyczne i doświadczali rzeczywistości z poziomu czystej świadomości. Zarejestrowano przypadki telepatii, telekinezy, widzenia przeszłości oraz przyszłości. Część badanych doznała również samouzdrowienia. Będący pod wielkim wrażeniem rezultatów Kozyriew zaczął manipulować konfiguracją urządzenia, po to, by sprawdzić jak zachowają się badani, kiedy  ustawienia na energię pozytywną, zmieni się na negatywną.

Zwierciadło Kozyriewa

Okazało się, że po zmianie, ludzie biorący udział w eksperymencie dostawali ataków paniki oraz niewytłumaczalnego lęku i strachu. Zwierciadła były skonfigurowane tak, aby wewnętrzny strach badanego kondensował się na ich granicy, eksponując ciemną stronę naszej natury. Kozyriew zauważył, iż ludzie doznają transformacji w czasie której czasoprzestrzeń zostaje przekształcona indywidualnie dla każdej osoby. Do dzisiaj używa się tych zwierciadeł w pracy z jednostkami o zaburzeniach psychosomatycznych. Poprzez zobrazowanie strachu pacjenci mogą lepiej zrozumieć swoje wewnętrzne problemy.

Eksperyment wykazał, że każdy z nas może w każdej chwili podpiąć się do uniwersalnego źródła nieskończonej wiedzy i korzystać z jego zasobów. Stosując zwierciadła Kozyriewa ludzkość może korzystać już dziś z wiedzy całego Wszechświata. Społeczeństwo jest jednak tak zmanipulowane przez zniewalający je system, że mało kto zwraca uwagę na odkrycie rosyjskiego uczonego.

Naukowcy pracujący ze zwierciadłami przyznawali, że tak naprawdę ich tajemnic, perspektyw i możliwości jeszcze nie odkryliśmy. Główny cel rozwoju ich idei, to stworzenie globalnego system kontaktu z kosmiczną świadomością. Zwierciadło Kozyriewa pokazało nam nowy sposób patrzenia na samo pojęcie czasu i przestrzeni. Badania wykazały, że sam czas jest subtelnym rodzajem nieznanej nam dotąd energii. Możemy go formować i modulować w dowolny sposób, otrzymując dzięki temu zadziwiające efekty.

Warto obejrzeć poniższy dokument poświęcony temu zagadnieniu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera
loading...


Komentarze

Portret użytkownika alanick

Co istotne, takie twierdzenia

Co istotne, takie twierdzenia są zgodne z chrześcijańską religią, zgodnie z którą po ma nastąpić zmartwychwstanie zmarłych, którzy otrzymają nowe ciała. Jeśliby nie było zapisu w polu informacyjnym, nie byłoby to możliwe. Wszystko, co przeżyliśmy jest gdzieś zapisane i stąd możliwe będzie odtworzenie istniejącego kiedyś każdego umysłu.

Portret użytkownika inzynier magister

W czasie eksperymentów z tymi

W czasie eksperymentów z tymi zwierciadałami pojawiali się ufonauci, jak pokazano w filmie ! Oni muszą nadzorować kjosmiczną pamięć ! Zresztą kosmici ufo robią na ludziach specjalne eksperymenty i wszczepiają porwanym specjalne wspomnienia !!! kosmici ufo też mają takie wielkie czaszki czerepy które wychwytują z pamięci kosmosu potrzebne informacje !

http://argonauta.pl/wszystkie-krolestwa-swiata-kosmoi-kto-nam-wymazuje-pamiec-total-recall/

Opowiadał pewien ksiądz, który przyleciał z Polski do Kenii, by zastąpić tam zmarłego nagle misjonarza w odległej murzyńskiej wiosce. Miał ze sobą sporo tobołów, więc wyszło po niego z wioski kilku tragarzy katechumenów. Wyruszyli ścieżką w górę. Przybysz, jak typowy człowiek Zachodu, chciał dotrzeć do celu jak najprędzej, więc spoglądał na zegarek i wyraźnie przyspieszał. Szli już dość długo forsownym marszem.W pewnym momencie tragarze zatrzymali się, zrzucili toboły, usiedli na nich i ani myśleli iść dalej. Ksiądz pomyślał, że chodzi o zapłatę, ale nie… Siedzieli nieruchomo, jak głazy. Na pytanie księdza najstarszy z nich odpowiedział: „Ojcze, za szybko pędzimy. Przegoniliśmy nasze dusze. Będziemy więc tyle tu siedzieli, aż one nas dogonią”.

– Jak to? – zapytał ksiądz. – A teraz to co w sobie macie? Bez duszy jesteście? – dodał.

– Ojcze – powiedział tamten – jak dusza nie nadąża za człowiekiem, to wchodzą tam: duch wiatru, duch pustki i duch śpiączki, I człowiek już nie jest swój – tłumaczył. I siedzieli tam z godzinę, aż nagle tamci zerwali się i ruszyli ze zdwojoną siłą i ze śpiewem. Opowiadający ksiądz rzekł: „Wciąż wracają do mnie te duchy pustki, wiatru i śpiączki, gdy odkrywam, że mnie w sobie brak”.

Mocno ukrywanaTRANSFORMACJA ludzkości w nową cywilizację UFO 

https://www.youtube.com/watch?v=M1DFWalbtBY

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Djktos

Temat to odgrzany kotlet,

Temat to odgrzany kotlet, natomiast brak publikacji aktualnych wyników i czy urządzenia nadal działają. Projekt tak jak i inne realizowany w tajemnicy. Obszar Rosji jest najbardziej wychylonym lądem na północ, a to było ważne dla tych zwierciadeł im bliżej biegunów ziemi działanie się wzmacnia i pole informacyjne można w pewnych punktach pobierać nie z przeszłości ale z przyszłości. W tym starym programie na you tubie podano ze eksperymenty te przeprowadzano w mieście Dikson najbardziej wysuniętym na północ miejscem zamieszkanym w Rosji. Jak zdobędziecie więcej szczegółów to powodzenia. Ale może cały ten program to ściema, chociaż można dać wiarę ze istnieje takież pole informacyjne to prawdziwe eksperymenty i wyniki w takiej Rosji czy innym supermocarstwie zostaną utajnione. Nie mówimy o fizycznej podróży do przyszłości ale informacyjnej we wszystkich językach świata. Kto naprawde ma dostęp do takiego urządzenia, ten ma nieograniczona władze nad światem.

 

 

Skomentuj