Tajemnicze zjawisko zaobserwowane na niebie nad Niemcami

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

Kilka dni temu pojawiły się doniesienia o dziwnym zjawisku świetlnym zaobserwowanym 31 lipca nad Luksemburgiem. Okazuje się, że teraz podobne niewytłumaczalne zjawisko zauważono 2 sierpnia na niebie nad Niemcami.

 

Zdjęcie potwierdzające wystąpienie zjawiska opublikowani za pomocą sieci społecznościowych. Jak twierdzą świadkowie, tajemniczej obserwacji dokonano o godzinie 17:00 w miejscowości Rheinland-Pfalz.

Zjawisko widziane 2 sierpnia w Rheinland-Pfalz 

Na opublikowanym zdjęciu nieba widać niezwykły jasny ślad niewiadomego pochodzenia. Tak jak w przypadku zjawiska z Luksemburga, tak i w tym przypadku nikt nie potrafi powiedzieć co to jest. Świadkowie twierdzą, że wyglądało to bardzo niezwykłe i dziwne.

Zjawisko widziane 31 lipca nad Holtz w Luksemburgu

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ciemnogród

Czym jest Biblia

Czym jest Biblia

" Biblia — czyli Pismo Święte, jest zbiorem ksiąg religijnych uznanych za święte przez judaizm i chrześcijaństwo (encyklopedia PWN). Dla wielu mocno wierzących jest więc księgą świętą, jedyną w swoim rodzaju, natchnioną, podyktowaną przez Boga samego w ciągu 1600 lat. Zawiera według nich „prawdę niewątpliwą, bezbłędną w rzeczach teologii, moralności, polityki i wiedzy. Jest więc bezpośrednim echem niebios, testamentem przekazanym ziemi przez Boga".

W istocie jednak jest, mówiąc krótko, „zbiorem prac historycznych, literackich i religijnych, myślicieli i pisarzy izraelskich różnych epok". Z tego też powodu Biblię badać należy nie jako źródło objawienia boskiego, lecz jako historyczny dokument, z którego można się dowiedzieć jak parę tysięcy lat temu żył, myślał, pisał, marzył i fantazjował mały pasterski szczep Bliskiego Wschodu.

Portret użytkownika aa

Dlaczego na drugim zdjęciu,

Dlaczego na drugim zdjęciu, przy dachu tego domu na tle nieba jest jasniejsza (prawie biała) linia czy mały prostokącik, w powiekszeniu przy samej dolnej krawędzi też to widać? Czyżby niedokładna metoda kopiuj- wklej?

Portret użytkownika pymbelak

Co Ty piszesz, goku był

Co Ty piszesz, goku był sayaninem i sens jego egzystencji polegał na ciągłym doskonaleniu się w sztukach walki i podnoszeniu poziomu mocy. Ziemski sposób zycia był mu obcy podobnie jak vegecie

Strony

Skomentuj