Tajemnicze zgony wśród polskiej elity aktorów - czy jest to efekt działania "eksperymentalnego preparatu biologicznego" ?

Kategorie: 

Źródło: internet

Większość ludzi inteligentnych, którzy zapoznali się z literaturą, zdaje sobie sprawę z zagrożenia jakie występuje po przyjęciu "standardowej szczepionki". Jednak sprawa zagrożeń jakie powodują tzw. "szczepionki mRNA" jest przez media ukrywana, a przecież poważni lekarze, profesorzy oraz doktorzy ostrzegają przed przyjmowaniem tajemniczej substancji genetycznych poprzez wstrzyknięcia. Nawet FDA (Amerykańska Agencja Żywności i Leków) będąca jednym z promotorów szczepienia "szczepionkami DNA", nie odważyła się scharakteryzować tych „szczepionek” inaczej niż „eksperymentalny biologiczny preparat”.

Zakwalifikowała w ten sposób całe przedsięwzięcie jako „kliniczny test”. Tak więc po raz pierwszy w historii świata przeprowadza się kliniczne badania na całej Ludzkości i to pod przymusem! Informacja o zakwalifikowaniu tzw.  "szczepionki mRNA" jako „eksperymentalnego biologicznego preparatu” przez tak poważnąinstytucję jest czymś sensacyjnym, jednak wszystkie media milczą w tym temacie ! Niedawno mieliśmy pokazywany przez wszystkie stacje telewizyjne spektakl albo film odcinkowy-sensacyjny o środowisku aktorów, które jakoby zaszczepiło się poza kolejnością.

Możliwe, że ktoś podpuścił aktorów, albo sami się nakręcili, słuchając stacji telewizyjnych i ruszyli w popłochu by przyjąć do własnych organizmów genetyczną substancję, a dokładniej „eksperymentalny biologiczny preparat" ! I tu pojawia się pytanie. W styczniu 2021 roku mamy śmierć rysownika Jerzego Chmielewskiego ("Papcio chmniela"), a także Ryszarda Kotysa ("Paździocha"), dobiegła nas informacja że aktor Piotr Fronczewski jest w stanie krytycznym. Ktoś, w związku z akcją szczepienia, mógłby zadać pytanie czy przypadkiem osoby wymienione nie przyjęły "doświadczalnego biologicznego preparatu", po którym opuścili ten wymiar, a jedna walczy o życie ?

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

kolejny udał się do innego

kolejny udał się do innego wymiaru po szprycy NWO !
Przyjaciel Ryszarda Szurkowskiego: "Tydzień temu przeszedł operację, zmarł w szpitalu", ale nie powiedzieli że prawdopodobnie zaszczepił się "doświadczalnym preparatem biologicznym" !!! teraz nagle wszyscy umierają bo się szczepią koktajlem genetycznym globalistów !!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Tańczący z WILKAMI

PasoŻYGI... chociaż

PasoŻYGI... chociaż NAŁUKOFFCE do tej pory nie potrafią ich namierzyć i potwierdzić ich istnienia... to wszyscy i tak wiedzą że ONE są !!! 

P.S. Oczywiście wszelkie podobieństwo tajemniczych obiekTVUff do LUDZIÓFF jest zupeeełnie przypadkowe !!! ... Iiii jeszcze... ciekawe ile DUSZYCZEK trzeba mieć na sumieniu by otrzymać taki kokorzerniutki CERNtyfikacik ?!! 

Portret użytkownika syriues

Noszenie mASeczek ma za

Noszenie mASeczek ma za zadanie przyspieszac pewne zachorowania.

Szczepionka tylko jest ewolucja choroby.choroby o nazwie posluszenstwo.faszysci maja was za nic,a wy nosicie pieczeci ,pt maska,dezynfekcyjne środki plus rekawiczki ,a na koncu podaje sie wam test i szczepionkę, dzieki temu dożyjecie pewnie swych chwil w psychozie faszystowskiej

Portret użytkownika Quark

Kto oglądał "Świat według

Kto oglądał "Świat według Kiepskich" ten wie , że Ryszard Kotys (serialowy Paździoch) w ostatnim okresie słabł z odcinka na odcinek podobnie jak to było z Bohdanem Smoleniem (panem Edziem) , który również na krótko przed śmiercią nie miał już siły nawet stać na nogach i sadzany był na krzesełku podczas realizacji odcinka - tak samo było z "Paździochem". I nie ma to nic wspólnego ze szczepieniami bo jego koniec zaczął się jeszcze przed tym "szaleństwem" , co widać też było po licznych plamach "wątrobowych" . Przeżył w końcu 89 lat do końca będąc aktywny zawodowo to i tak nieźle.

Strony

Skomentuj