Tajemnicze wzory na Księżycu

Kategorie: 

Źródło: http://svopi.ru/nauka/100743

Na Księżycu eksperci NASA odkryli dziwne tajemnicze wzory. 

 

 

 

Obrazy składają się z jasnych i ciemnych plam. Pracownicy Agencji Kosmicznej powiedzieli, że na Księżycu jest co najmniej sto miejsc, gdzie znajdują się tajemnicze wzory.

 

Eksperci, pracujący nad projektem Lunar Reconnaissance Orbiter, poinformowali, że dziwne kształty wyrysowane są na niemal całej powierzchnię satelity Ziemi. 

 

Agencja NASA ma zamiar dowiedzieć się więcej o pochodzeniu tych interesujących „światłocieni” na Księżycu.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika colleeman

Pokazują zdjęcia czarno białe

Pokazują zdjęcia czarno białe Księżyca, bo z Ziemi tak wygląda. Po co rozbudzać zainteresowanie czymś co nie jest tak na prawdę zbadane? Druga sprawa to, że człowiek raczej na księżycu stopy nie postawił - technologia nie pozwalała na to w roku 69tym. Zastanowić się trzeba raczej dlaczego zarówno USA jak i ZSRR zaprzestało tak nagle interesować się tym tworem i co było tematem porozumienia. Wiemy, że zdjęcia z Księżyca przedstawiane przez NASA są mistyfikacją i to nie podlega dyskusji. Rosjanie nie podnieśli tematu aby to zdemaskować więc mieli w tym udział. Pytanie powinno brzmieć tak - " co odkryto, że wrogowie się dogadali i jakie łupy między siebie podzielili ? "

Strony

Skomentuj