Tajemnicze wstrząsy na Bornholmie: Akustyczne fale ciśnienia z nieznanego źródła wzbudzają zaniepokojenie

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

Tajemnicza seria wstrząsów, które niedawno zaszokowały mieszkańców duńskiej wyspy Bornholm na Bałtyku, została opisana przez urzędników Służby Geologicznej Danii i Grenlandii (GEUS) jako efekt "akustycznych fal ciśnienia z nieznanego źródła". Wstrząsy, które raczej nie były trzęsieniem ziemi, wywołały ogólne zaniepokojenie i zaskoczenie wśród lokalnej społeczności i naukowców.

 

W sobotę GEUS odnotowała ponad 60 zgłoszeń od mieszkańców Bornholmu, którzy opisywali doświadczenia porównywalne do trzęsienia ziemi. Mieszkańcy opisywali zjawisko jako głębokie dudnienie, drżenie, zgrzytanie oraz uczucie ucisku w uszach. Mimo że nie odnotowano żadnych obrażeń, doniesiono, że wstrząsy wtórne spowodowały pęknięcie ściany jednego z domów.

 

GEUS, który jest niezależnym instytutem badawczo-doradczym przy duńskim Ministerstwie Klimatu, Energii i Usług Komunalnych, stwierdził, że wstrząsy miały siłę 2,3. Organizacja monitoruje aktywność sejsmiczną za pomocą dwóch sejsmografów zlokalizowanych na wyspie Bornholm, które zbierają dane przez całą dobę.

 

Bornholm, zamieszkały przez około 40 000 osób, to skalista wyspa na Morzu Bałtyckim, położona na południe od Szwecji, na północny wschód od Niemiec i na północ od Polski. Jest to miejsce, które zwykle jest uważane za spokojne i idylliczne, co sprawia, że niewytłumaczalne wstrząsy są szczególnie niepokojące dla mieszkańców.

 

Niewyjaśnione wstrząsy na Bornholmie są niecodziennym zjawiskiem, które podkreśla, jak wiele jeszcze nie znamy o naszej planecie i jej złożonych procesach. W obliczu tych niezrozumiałych wstrząsów, naukowcy i urzędnicy będą kontynuować badania, aby zidentyfikować źródło tych fal ciśnienia i zrozumieć, co je wywołuje. Jest to kluczowe, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Bornholmu i lepiej zrozumieć naszą planetę.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika axell69

Sprzeciw Stawiam ,  oceny 

Sprzeciw Stawiam ,  oceny   absolutnie nie powinny zniknąć  , po  nich właśnie  widać stan  narodu  xD 

Gdybyś  napisał ze   chytrus was uratuje   to w pierwszej kolejności   masz  10 plus  

Gdybyś napisał ( ale tu o mnie) że  chytrus  nikogo nie uratuje to też masz  10 ale minus 

I po tym poznać   stan  Narodu , większość  nadal wierzy że   ktoś ich  uratuje, stan ten trwa od wielu wieków    a ratowanie jeszcze dłużej. Kazdy  znak  w postaci plusów/minusów    jest  jedynie faktem że   ktoś to czyta i ma zdanie   wyssane z  penisa prałata  lub telewizora (ci od  minus rzecz  jasna)

 

 

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Portret użytkownika wiktor wektor

A ja mówię, że oceny dobra

A ja mówię, że oceny dobra rzecz bo od razu widzisz ile osób myśli podobnie a ile przeciwnie. Na głupotę i zawiść ludzką lekarstwa nie ma i pewnie nigdy nie będzie ale jakąś cenę wszystko ma. Poprostu zmień podejście do ocen, które są tylko tym na co wskazałem. Gdy napiszesz coś mądrego a dostaniesz minusa to wiesz, że dał go głupek - i co z tego ? A gdy palniesz bzdurę to wtedy traktuj minusy jak burę.. Jednego czego absolutnie nie wolno robić to dostosowywać swoje wypowiedzi "pod publikę" w pogoni za "polubieniami". 

Portret użytkownika Feliks

Jeśli chodzi o Bornholm to ja

Jeśli chodzi o Bornholm to ja zawsze żałuje jako Polak ( chociaż jestem tylko skromnym sympatykiem Ś. Jehowy -ale nie obecnego kierownictwa tej organizacji) że ta wyspa NIE NALEŻY DO POLSKI. A dlaczego nie? Tak blisko leży, o rzut beretem. No jak Anglia może mieć Malwiny/ Falklandy oddalone o tysiące kilometrów to dlaczego my nie Bornholm oddalony o ile tam? 100km ?.. A jesli chodzi o te odgłosy. Zdaje się że ten rejon to rejon "przypadkowego" rozdupcenia Nordstreamu 2 przez USA. Ja to raczej w tym kierunku bym szedł. Że  ktoś tam gmera przy tym miejscu gdzie to się wydarzyło.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika axell69

Rok 1978, to rok przygotowań

Rok 1978, to rok przygotowań Zachodu do ofensywy w celu obalenia “imperium zła” i papież z Polski, najbardziej katolickiego kraju tego “imperium”, był potrzebnym narzędziem dla realizacji tego dzieła.

Już w 1979 roku, USA poprzez uzbrojenie Talibów w Afganistanie, wciągnęli ZSRR w wojnę afgańską, która stała się początkiem końca “imperium” a wizyta i homilia Jana Pawła II w Warszawie na pl. Zwycięstwa w dniu 2 czerwca 1979 z wypowiedzianymi słowami:

“Niech zstąpi Duch Twój!
Niech zstąpi Duch Twój!
I odnowi oblicze ziemi.
Tej Ziemi! ”

stała się iskrą i zapalnikiem buntu wewnątrz “imperium” z “Solidarnością” na czele.

Afgańska pułapka i pontyfikat JPII, były zaplanowanymi przez NWO posunięciami w realizacji ich celów.

Rewolucja obyczajowo seksualna 68′ to kolejny etap niszczenia fundamentów etycznych społeczeństw Zachodu i struktur hierarchicznych KRK (powstawanie lobby homoseksualnego w episkopatach Zachodu i Kurii Rzymskiej KRK).

Przed planowanym II-gim etapem NWO czyli EURAZJĄ z okresu polityki resetu USA-Rosja, posunięto się nawet do tego, że naciskami zmuszono konserwatywnego papieża BXVI do abdykacji i wybrano papieżem lewaka jezuitę Bergoglio, który dokonuje rozmiękczania doktryny KRK, pod płaszczykiem tolerancji i wolności.(...)

 

(...) Ważnym i tragicznym błędem pojęciowym jest nazywanie religijnej korporacji z centralą w Watykanie; KOŚCIOŁEM. Aby jakaś społeczność była uprawniona do nazywanie się KOŚCIOŁEM, to musi spełniać warunki Pana Jezusa Chrystusa które definiują KOŚCIÓŁ JAKO ZGROMADZENIE LUDZI ZGROMADZAJĄCYCH SIĘ ZE WZGLĘDU NA BOGA. A korporacja watykańska takim zgromadzeniem nie jest. I nie stało się to po czasie II watykańskiego, ale tzw. Kościół Rzymsko-katolicki odłączył się od Chrystusowego Kościoła, od Chrześcijaństwa gdzieś na przełomie V i IV wieku.
Dlatego wszelkie dywagacje na temat korygowania obudowy śmietnika, prób jego perfumowania, czy przykrywania coraz bardziej barwnymi dekoracjami nie zmieni śmietnika i jego smrodu na przyjemne Bogu miejsce. Jedno co można poradzić, to aby każdy Polak, osobiście nawrócił się do Pana Jezusa Chrystusa i zaczął żyć z Bogiem wg Bożego Słowa.

PS

Dzięki  takim  kłamcom   jak ty, mam okazję  wydobyć  dużo wiedzy , która  wskazuje że  cały zament wokół  NWO  zaczoł  się w  waszym   kościółku coniedzielnym i to   co jest najważniejsze  , KRK   bierze w tym czynny   udział , a mendy takie  jak ty   próbują  to na wszelkie sposoby  obalić lub zataić , więc nic  nie obalicie   puki ja tu jestem  

Spekulacje   "przepowiedniami" są  tak   istotne jak wróżenie z kart   (ta uwaga dotyczy taż  jednej z   gównianych  istot na tym  forum której nicka nigdy  nie wypowiem ) -  nikt  nie zna  przyszłości  

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Strony

Skomentuj