Tajemnicze światła na niebie wystraszyły Chińczyków

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Facebook

W Chinach zaobserwowano niezidentyfikowane zjawisko świetlne. Nocne niebo nad wyspami Matsu i Kinmen zaskoczyło mieszkańców. Wiele osób fotografowało niebo i chmury, na których jaśniały niezwykłe światła, a potem dzielonoi się tymi obserwacjamiw sieciach społecznościowych.

Na chińskich i tajwańskich portalach społecznościowych wydarzenie to stało się niezwykle popularne. Być może dlatego, że nikt nie wiedział co to właściwie jest. Liczba zaskoczonych rosła w szybkim tempie. 

Meteorolodzy nie mają pojęcia jak wyjaśnić, że takie zjawisko pojawiło się w strefie podzwrotnikowej. W niektórych przypadkach rzeczywiście dochodzi do takiego rozproszenia silnego światła - słonecznego lub księżycowego, że dochodzi do nioezwykłych obserwacji. Jednak takie zjawisko, zwane „filarami światła” występuje zwykle w bardzo niskich temperaturach. Nie ma mowy, aby wywołało to jakies zdarzenie w środku lata.

Niezwykłe światła obserwowano aż do wód terytorialnych Tajwanu. Do dzisiaj nie ustalono co takiego wtedy zaobserwowano.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika zolik

Początek boleści

Początek boleści

8 Jezus odpowiedział: «Strzeżcie się, żeby was nie zwiedziono. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: "Ja jestem" oraz: "Nadszedł czas". Nie chodźcie za nimi! 9 I nie trwóżcie się, gdy posłyszycie o wojnach i przewrotach. To najpierw musi się stać, ale nie zaraz nastąpi koniec». 10 Wtedy mówił do nich: «Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. 11 Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie.

Według wielu przesłanek żyjemy w czasie ostatecznym i zostało nam go niewiele. Podczas egzorcyzmów Anelise Michelle

Lucyfer przymuszony przez Maryję wyznał ze jeśli ludzie się nie poprawią to wybuchnie 3WŚ gorsza od 2 wcześniejszych. Te znaki są napomnieniem abyśmy się poprawili.

Skomentuj