Tajemnicze polityczne wydarzenia ostatnich miesięcy - atak na Polskę

Kategorie: 

Źródło: internet

Frontalny atak "Struktur Zła" na Polskę jaki obserwujemy w ostatnich dniach można analizować z różnych punktów widzenia. Jedni są poruszeni emocjonalnie, inni chcieli by iść i manifestować w obronie naszej Ojczyzny, a jeszcze inni starają się całą tą sytuację zrozumieć. Trzeba wspomnieć o ciekawych zajściach jakie miały miejsce tuż przed wylaniem pomyj na nasz rząd, za uchwalenie całkiem oczywistej ustawy o prawdzie historycznej.

Kilka dni przed tajną "Operacją Polskie Obozy", odwiedził nas wysłannik Trumpa. Była to ważna wizyta i miała charakter bardzo przyjacielski, co należy podkreślić. Jeszcze wcześniej administracja Trumpa przekazała światu wiadomość że nasze zmiany w prawie, dotyczące "Nadzwyczajnej Kasty", są w pełni demokratyczne i nie można im nic zarzucić ! Ale to nie wszystko, bo jak pamiętamy jeszcze wcześniej odbyła się wizyta blond włosego prezydenta USA w Polsce, gdzie nas międzynarodowo zachwalał i mocno wsparł !

Proszę państwa tylko te wymienione, bardzo ważne zdarzenia, są obserwowane przez wrogów Polski i polskości ! Przyjazń z amerykańskim blondynem, obrońcą cywilizacji chrześcijańskiej, którego zastępcą jest silny wyznawca Jezusa, nie uszło uwagi międzynarodowym "Strukturom Zła". Trójmorze i silna Polska dla globalistycznej elity, tej bliższej i dalszej, to ość w gardle. Wymiana społeczństw na islamskie (multi kulti ) oraz atak na chrześcijańskie społeczeństwa rozbije się prawdopodobnie o Słowian, głównie o Węgrów i Polaków, dlatego mamy wspomnianą "Operację Polskie Obozy".

 

Pamiętajmy, że Trump walczy na swoim podwórku ze straszliwie grozną elitą sabotażystów, gdyby coś mu się stało Słowianie zostali by politycznie oraz ideowo bardzo osłabieni. Do tego wszystkiego zadziwiającą sytuacją jest to co widzimy w sferze zarządzania politycznymi kadrami Polski. To co się objawiło w wyniku dyplomatycznego huraganu, to jakaś trzęsawica polskiej ekipy, podkulenie ogona i nadstawienie karku by otrzymywać kolejne baty, jakiś niewyobrażalny strach przed zwykłą ustawą w sprawie historycznej prawdy.

W całym tym zgiełku mało kto sobie zdaję sprawę z jeszcze innej tajemniczej materii, z wymiaru duchowego, którym są przerażone wspomniane międzynarodowe organizacje. Mianowicie jest to przesłanie Zbawiciela do Polaków, żaden naród na kuli ziemskiej takiego nie otrzymał, tylko Polacy ! To się im bardzo nie podoba, oni są tym zdenerwowani, możliwe że przerażeni, albo zazdrośni, to oświadczenie najpotężniejszej Istoty we Wszechświecie wszystkich nas bardzo podnośi na Duchu, tak na prawdę ono nas uskrzydla ! Jezus powiedział do świętej Faustyny następujące słowa "Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje." (Dzienniczek. 1732)

 

 

Linki:

https://www.infowars.com/collusion-is-dead-trump-celebrates-release-of-fisa-memo/

http://popotopie.blogspot.com/2017/02/czy-polska-zostanie-wywyzszona-w_22.html

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Maxxx

Skąd ta pochwała dla Trumpa?

Skąd ta pochwała dla Trumpa? Ten człowiek jest skończony. Dużo krzyczał w czasie kampanii wyborczej, chyba nawet szczerze, ale szybko mu pokazali gdzie wiedzie jedynie słuszna droga. No i tak nas zachwalał a jakie oświadczenie wydał w sprawie tych obozów??? Tak więc nie ma co dalej liczyć na niego i USA. 

P.S. węgrzy nie są słowianami Wink

Portret użytkownika Danziger

napływ wojska z USA  nie jest

napływ wojska z USA  nie jest przypadkowy!.To nie jest obrona/ochrona  dla Polski i polaków.Syjoniści planują osiedlenie  ponad 3  milionów młodych żydów w  Polsce, bowiem  szykuje się zagłada I>SRA>EL.Syjoniści  sa pewni ,że pod wsparciem USA uzyskają zwrot nieruchomości  w Polsce !.Taki oto  nasz sojusznik  USA w ramach NATO- bzdura i kłamstwo jankesów na każdym kroku !

Portret użytkownika Jaca

Jak ja słyszę o religi to mi

Jak ja słyszę o religi to mi się robi niedobrze, przypominam że mamy 21 wiek i już dzieci wiedzą że to nie Zeus rzuca piorunami. Autorowi proponuje porzucić urojenia i rozglądnąć się gdzie żyje, nie mam pewności czy wie więc przypomne: droga mleczna, układ słoneczny, 3 planeta od Słońca... Bądżmy poważni.

Nigdy jeszcze tak niewielu nie zniszczyło tak wiele u tak licznych. 1051 lat wiary w cud - dziki kraj, ciemny lud...

Portret użytkownika inzynier magister

"Internetowy komentarz Rafała

"Internetowy komentarz Rafała Ziemkiewicza nie umknął uwadze prezesa Fundacji From the Depths. Dziennikarz wezwał do wznowienie ekshumacji w Jedwabnem.Skoro już mamy wojnę, apeluję do IPN - nie tylko apeluję, proszę, błagam - wykorzystajcie tę okazję by wreszcie przeprowadzić ekshumację w Jedwabnem – zaapelował w mediach społecznościowych Rafał Ziemkiewicz. Popularny dziennikarz i pisarz przypomniał, że ekshumacje zostały skutecznie zablokowane ponad 10 lat temu przez naciski organizacji żydowskich.„Może przydałoby się, aby ten apel przybrał formę jakiegoś listu, interpelacji albo został zinstytucjonalizowany w inny sposób?” – napisał Ziemkiewicz.Do jego słów odniósł się Jonny Daniels, prezes Fundacji From the Depths zabiegającej o dialog polsko-żydowski. „Ponieważ facet nie narobił jeszcze wystarczająco dużo szkód w tym tygodniu. W co on gra?” – napisał na Twiterze. http://www.pch24.pl/nie-pasuje-mu-braun--teraz-atakuje-ziemkiewicza--jonny-daniels-w-akcji-,58044,i.html#ixzz569PsohQu

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika 777

Od soboty trwa atak

Od soboty trwa atak lewicowych mediów na księdza Henryka Zielińskiego, redaktora naczelnego tygodnika „Idziemy”.  Czym – według lewaków – przewinił kapłan? Otóż śmiał powiedzieć, że po tej aferze sympatia do Żydów się zmniejszy!Ksiądz Zieliński komentował skandaliczne słowa izraelskiej ambasador Anny Azari, która w ostrych słowach skrytykowała projekt ustawy, penalizujący przerzucanie odpowiedzialności za Holocaust z Niemców na Polaków. Jej postawa oburzyła jednego z gości programu TVP INFO „Salon dziennikarski” - ks. Henryka Zielińskiego, naczelnego tygodnika „Idziemy”. - To co zrobiła ambasador Izraela powoduje, że trudno mi będzie patrzeć z życzliwością i sympatią na Żydów - wyznał ksiądz.Kapłan stwierdził również, że „bardzo szybka mobilizacja izraelskiej opinii publicznej, niechętnej wobec Polski, pokazała, że myśleliśmy, że opinia publiczna w Izraelu ma twarz Szewacha Weissa, a okazało się, że ma twarz Jana Tomasza Grossa”.Okazało się, że te dwa zdania wystarczyły, by lewicowe media próbowały przedstawić księdza Zielińskiego jako antysemitę. Sugeruje to między innymi portal wp.pl, pisząc: „Nie minął nawet tydzień od kiedy TVP musiała przepraszać za antysemickie treści, a już ma do tego kolejną okazję. Gość programu Salon polityczny ksiądz Henryk Zieliński otwarcie wyznał, że jego niechęć do Żydów rośnie”. W podobnym tonie o wypowiedzi kapłana pisze też lewacki natemat.pl. Jeszcze inny portal nazwał wypowiedź kapłana „haniebną”.Jak widać według dziennikarzy lewicowych mediów używających języka polskiego na Żydów (nawet w kontekście ich międzynarodowej antypolskiej akcji) należy patrzyć zawsze z największą możliwą życzliwością i sympatią, bo gdy ma się inne niż oni zdanie, można z pewnością skończyć z łatką antysemity.: http://www.pch24.pl/ksiadz-atakowany-za-komentarz-do-napietej-sytuacji-polsko-zydowskiej,58042,i.html#ixzz568rLENh5

Portret użytkownika Radzio

To Wielki Zły Świstak chce

To Wielki Zły Świstak chce nas zniszczyć.A  wizy do USA jak były tak są.Blondyn też należy do bandy Złego Świstaka.Przestań pierd.lić głupoty o narodzie wybranym i zrób coś pożytecznego.Na przykład pomagaj osobom niepełnosprawnym.Pisząc tutaj,że Jezus kogoś faworyzuje popełniasz wielką herezję i wygląda na to,że też jesteś z bandy Złego Świstaka.

 

Strony

Skomentuj