Tajemnicze głośne dźwięki w USA wciąż nie ustają

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Od 2011 roku praktycznie na całym terenie Stanów Zjednoczonych dochodzi do przypadków występowania głośnych dźwięków niewyjaśnionego pochodzenia. Donosiliśmy już na ten temat wielokrotnie, ale nadal nie ma dobrego wytłumaczenia na ich pochodzenie. Za to zagadnienie zaczynaja się brać kolejne amerykańskie redakcje.

 

Odgłosy zwykle przypominają grom dźwiękowy towarzyszący przekraczaniu bariery dźwięku przez myśliwiec, ale w żadnym przypadku ich wystąpienia armia nie potwierdziła, że ma z tym coś wspólnego. Szukano wyjaśnień geologicznych prosząc o wsparcie USGS. Specjaliści proponowali nawet wyjaśnienie, że gromy przypominające odgłosy salw armatnich mogą być zjawiskami sejsmicznymi niewielkimi na tyle, że trudno je odebrać, ale głośnymi. Niewiele osób dało wiarę takim wyjaśnieniom i tego typu ekscentryczne teorie raczej są pomijane.

W niektórych miejscach oprócz gromu widziano też błyski świateł. Może to sugerować, że odgłosy mogą być efektem wpadających w ziemska atmosferę meteorów. Jednak i tutaj nie ma potwierdzenia ze strony NASA, która stwierdziła, że nie ma korelacji między zdarzeniami w postaci głośnych dźwięków i deszczami meteorów. Trudno w to uwierzyć, że kilkadziesiąt deszczów meteorów zostało niezauważone przez amerykańską agencję kosmiczną.

Oczywiście, gdy nie ma dobrych wyjaśnień tych fenomenów kwitną rozmaite teorie spiskowe. Jedni wierzą, że odgłosy to w istocie przeloty nowych niewidzialnych myśliwców USA. Najłatwiej tłumaczyć wszelkie anomalie techniką wojskową, ale nie jest wykluczone, że faktycznie tak może być w tym wypadku. Lepszych wyjaśnień brak i wszyscy umywają ręce a kolejne amerykańskie miasta są wstrząsane przez głośne gromy nieznanego pochodzenia.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika novy

Te wasze dźwięki z projektu

Te wasze dźwięki z projektu ULTRA to  ultradźwięki i rezonans magnetyczny,które stosujecie w tzw."psychuszkach",o którym wiedzą narody na całym świecie.Wiedzą,że nastawialiście je w domach w Polsce rodzinom.To wasza hańba!
 

Portret użytkownika novy

  Jeszcze okrutniejsza

 
Jeszcze okrutniejsza historia dotyczy dwóch legalnych córek króla Polski Kazimierza Wielkiego i Jadwigi ks.żagańskiej:Anny Piastówny i Jadwigi, Piastówny które po r. 1370-tym po śmierci króla zostały uprowadzone potajemnie na Węgry i jako małe dzieci wydane przemocą za mąż za pomniejszych wielmożów za Wilhelma Cylleyskiego a Jadwiga za Fryderyka Cyleyskiego,a po jego śmierci za Istvana (Stefana)Zapoylę. Anna miała wtedy 4 lata a Jadwiga 2 lata.Obie dziewczynki wychowywały się na dworach tych magnatów. Po śmierci Zapoyly Jadwiga upozorowała swą śmierć i zbiegła z małym orszakiem do Polski w Sandomierskie,gdzie mieszkali jej dalecy krewni,potomkowie po księciu Zbigniewie zamordowanym przez B.Krzywoustego w 1112 r. i tu wyszła kolejny raz za mąż za potomka owego księcia, Toporczyka z Gojcowa.W starym kościele w Mydłowie,gdzie w r. 1977/1978 wykopano wielkie kości ludzi -gigantów mierzące ponad 3 m wzrostu podczas prac wykopaliskowych pod murowany nowy kościół wisiał piękny olejny obraz namalowany dla jednej z ich córek Barbary Toporczykówny, który nazywano obrazem św. Barbary, a w grudniu świętowano Barbórkę.Za ówczesnego proboszcza ks.Jarochy ów portret zniknął z kościoła, być może poszedł do renowacji lub w innym celu,co dowodzi jak niebezpieczna historia się tutaj odkryła i co wyrabiali rządzący z polskim państwem i z polskim narodem na przestrzeni wieków.Potomstwo po Jadwidze i Zbigniewie a nawet po rycerzu i templariuszu,uczestniku II wyprawy krzyżowej Henryku Sandomierskim 1027-1066 żyje do dziś. Te daty,które ja podałam są prawdziwe. a proszę sprawdzić jakie zakłamane daty podaje historia. Kiedy cyfry roku II wyprawy krzyżowej 1149 r. dały rok 1914,to wybuchła I w. św na przypomnienie tamtych przemilczanych i fałszowanych wcześniej polskich historii.Książę sandomierski Zbigniew zm.1112r. tak jak Bolesław II Zapomniany był synem polskiej księżniczki Przedcławy z rodu Piastów również z bocznej linii.Polskie linie były usuwane morderstwami lub spychane w cień,a teraz wraca krwawe tysiąclecie z 1014 r-w 2014.W ubiegłym roku wróciło 900 lat od śmierci ks.Zbigniewa i wszystkie “psychuszki”,psycholiki nastawiane Polakom w domach od 60-tych lat wydali sobie za granicę i na obce kontynenty:nawet do Kanady,Afryki,Ameryki Południowej,Australii czy do Arabów, nie mówiąc jużo Europie Zachodniej. wydali sobie też całe skażenie promieniotwórcze po awariach atomowych na Ukrainie, Białorusii, Kazachstanie czy z innych republik dawnego ZSRRR,zniszczenie całej ekosfery planety ziemia a także skażenia bakteriologicznego grzybem kropidlakiem, który wypłynął z polskich cmentarzy wraz z powodziami z r. 1997,2001,2009 i 2010 .Tak zabili Europę, tak się zemściły psycholiki i oszustwa w historii.Bakteria grzyba kropidlaka jest śmiercionośna, nie działa na nią żaden antybiotyk, umierają młodzi i zdrowi ludzie. Nieodpowiedzialny motłoch u władzy zgubił wszystkie europejskie narody!
Co zaś dotyczy tych wielkich szkieletów ludzi, odkopanych w Mydłowie(dawne woj.tarnobrzeskie, a obecnie świetokrzyskie)t o zaprzepaszczono wielkie archeologiczne odkrycie,Tacy wielcy osobnicy żyli w epoce Czwartorzędu co dowodzi,że Polacy mają historię o wiele starszą niż inne narody w Europie siegającą wielu miliardów lat wstecz,prawdopodobnie jeszcze sprzed wielkich zlodowaceń.Trochą mniejszcze szkielety ludzi odkryto na wyspie Jawie w 1931 r. nad rzeką Solo w okolicach Ngangong, mierzyły one 2 m i 71 cm wzrostu, a odkrycie w Polsce było wręcz ewenementem w skali swiata i tak je zmarnowali, a przecież od r. 1978 Polska miała swego papieża w Rzymie. Widocznie bali się prostych pytań ludzi,jakich bogów wyznawały tamte plemiona Polaków które wtedy żyły na polskich ziemiach albo ile wzrostu mierzyli ich bogowie,skoro ludzie mieli taki wielki wzrost,? Wyprostowany człowiek nie zmieśćił by się z wyprostowaną sylwetką do mieszkania w bloku, które mierzy sobie zaledwie 2 m i 50 cm wysokości.
Kościelny i grabarz z Mydłowa , który również wykopywał te kości razem z innymi parafianami (ksiądz Jarocha,ówczesny proboszcz wyznaczał z każdej rodziny ludzi do kopania fundamentów pod nowy kościół i do innych prac pomocniczych),p.Tobijasz zmarł dopiero pod koniec ubiegłego roku, a jego młodszy syn pracował w policji na Śląsku. Wina więc leży zarówno po stronie władz rządzących jak i kościelnych za takie wielkie oszustwo w archeologii.a przecież w Górach Świętokrzyskich tam niedaleko jest Muzeum Etnograficzne, gdzie chociaż taki jeden eksponat powinien był trafić.
To jeszcze raz dowodzi jacy małostkowi ludzie rządzili i rządzą nadal Polską.
Wstyd i wielka hańba dla nich.
Danuta Ignatiuk
 
 
 

Portret użytkownika Krzysztof

Nie ma żadnych baz

Nie ma żadnych baz podziemnych , nie wymyślajcie głupot , według waszych teorii to na całym świecie są bazy , w kazdym rejonie gdzie pojawiają się te dzwięki ?.Te dzwięki zwiastują koniec świata , ateisci obudzić się ! kozły pójdą na lewo , a owce na prawo .

Strony

Skomentuj